Skocz do zawartości
MalikFreeman

"Aleja Gwiazd Bajkowy" w Dzierżoniowie

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwy raj i to nie tylko dla dzieci. Kompleks rekreacyjny wyposażony w place zabaw, piaskownice, siłownie zewnętrzną i to, co nas najbardziej interesuje, czyli plac do street wortkoutu, na którym można nawet ćwiczyć pewne elementy parkoura; mam tu na myśli ściane i pudła. 

Zacznę od minusów. Jedynym może być brak liny. 

Pozytywów jest za to znacznie więcej. Wydaje mi się, że na drążki została nałożona emulsja antypoślizgowa. A propo drążków... Jest ich pełno, dostępnych na wszystkich możliwych wysokościach. 

Kółka gimnastyczne są wykonane z twardego tworzywa sztucznego ( o ile się nie mylę), z nieco chropowatą powieszchnią, która gwarantuje pewniejszy chwyt, niż na gładkich, metalowych kółkach. 

Są również drabinki, mnóstwo poręczy do pompek, na różnych wysokościach, ławeczka skośna, rura do pole dance'u. 

W chwili obecnej ( nie zaprzeczam, że zmieni się to w przyszłości) jest to najlepiej zaopatrzony plac, na jakim zostawiłem odciski. 

Polecam. Dzierżoniów, ulica Sikorskiego.

20190304_210348.jpg

20190304_210326.jpg

20190304_210319.jpg

20190304_210252.jpg

• Jest moc! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kozaki plac aż by się chciało tam wpaść:D 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Postarali się, można tam zrobić porządny trening 🙂

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Świetny, bardzo podobny park do parku w Łodzi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem dodać, że dodatkowym atutem placu jest oświetlenie.

Jak coś to zapraszam:D. 

I nie tylko:). Założę się, że pod "palmami", tuż przy placu, są organizowane spotkania integracyjne:).

Ciągnie mnie do Łodzi na "Jazztopad", więc zapowiada się kolejna miejska atrakcja:)

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Oświetlenie się przydaje 😄 ćwiczyłam na kilku placach, które były w ciemnościach i zdecydowanie o wiele lepiej się ćwiczy tam gdzie widać gdzie są drążki 😄

Nie wiem jeszcze jak i kiedy ale kiedyś zrobię tam trening 😄

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociażby do swobodnego wypełniania notatek:D. Do tego zdecydowanie pewniej się czuje, gdy widzę, jak trenuję, co w mroku jest często niemożliwe:D. 

Jeśli kiedyś wpadniesz na pomysł, aby sprawdzić turystyczne atrakcje Dolnegośląska i ciekawi Cię historia doktora Frankensteina i chciałabyś ujrzeć jedyną w Polsce i drugą w Europie, po Pizie, Krzywą Wieże, to zapraszam, tak samo wszystkich, do Ząbkowic Śląskich, które znajdują się jakieś 20km od Dzierżoniowa:D. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz trenowałem po ciemku na nocnym treningu to nie polecam jest taka dezorientacja że masakra 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi