Skocz do zawartości
Workout Athletes

"Aleja Gwiazd Bajkowy" w Dzierżoniowie


MalikFreeman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwy raj i to nie tylko dla dzieci. Kompleks rekreacyjny wyposażony w place zabaw, piaskownice, siłownie zewnętrzną i to, co nas najbardziej interesuje, czyli plac do street wortkoutu, na którym można nawet ćwiczyć pewne elementy parkoura; mam tu na myśli ściane i pudła. 

 

Zacznę od minusów. Jedynym może być brak liny. 

 

Pozytywów jest za to znacznie więcej. Wydaje mi się, że na drążki została nałożona emulsja antypoślizgowa. A propo drążków... Jest ich pełno, dostępnych na wszystkich możliwych wysokościach. 

Kółka gimnastyczne są wykonane z twardego tworzywa sztucznego ( o ile się nie mylę), z nieco chropowatą powieszchnią, która gwarantuje pewniejszy chwyt, niż na gładkich, metalowych kółkach. 

Są również drabinki, mnóstwo poręczy do pompek, na różnych wysokościach, ławeczka skośna, rura do pole dance'u. 

 

W chwili obecnej ( nie zaprzeczam, że zmieni się to w przyszłości) jest to najlepiej zaopatrzony plac, na jakim zostawiłem odciski. 

 

Polecam. Dzierżoniów, ulica Sikorskiego.

 

20190304_210348.jpg

20190304_210326.jpg

20190304_210319.jpg

20190304_210252.jpg

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapomniałem dodać, że dodatkowym atutem placu jest oświetlenie.

 

Jak coś to zapraszam:D. 

 

I nie tylko:). Założę się, że pod "palmami", tuż przy placu, są organizowane spotkania integracyjne:).

 

Ciągnie mnie do Łodzi na "Jazztopad", więc zapowiada się kolejna miejska atrakcja:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby do swobodnego wypełniania notatek:D. Do tego zdecydowanie pewniej się czuje, gdy widzę, jak trenuję, co w mroku jest często niemożliwe:D. 

 

Jeśli kiedyś wpadniesz na pomysł, aby sprawdzić turystyczne atrakcje Dolnegośląska i ciekawi Cię historia doktora Frankensteina i chciałabyś ujrzeć jedyną w Polsce i drugą w Europie, po Pizie, Krzywą Wieże, to zapraszam, tak samo wszystkich, do Ząbkowic Śląskich, które znajdują się jakieś 20km od Dzierżoniowa:D. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...