Skocz do zawartości
Workout Athletes

Pocz±tek!


Ixson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam 18 lat i od dziecka interesowałem się sztukami walki, oglądałem różne anime, które mnie tylko nakręcały. Dopiero w wieku 10 lat zapisałem się na Karate, ale szybko przestałem, bo wybrałem piłkę nożną tak jak moi kumple z osiedla i to był ogromny błąd. Teraz tylko żałuję tej decyzji. Od kilku lat mieszkam za granicą i jakieś pierwsze 2 lata nie robiłem prawie nic, ale jakiś rok temu zapisałem się na MMA i staram się reprezentować godnie nasz kraj. Cały czas sobie wypominałem, że jest za pó?no na trening, bo jak patrzę na młodszych to zdaję sobie sprawę, że oni mnie wyprzedzą za jakiś czas. Z takim myśleniem daleko nie zajdę i staram się iść przed siebie. Od jakiś 2 lat ćwiczę pompki itd. oraz podciągam się w garażu. Miałem takie okresy, że naprawdę się za to brałem i czasami podciągałem się ponad 20 razy (podchwytem, teraz muszę trenować więcej nachwytem, bo to jest o wiele trudniejsze dla mnie). Z tymi podciąganiami to właśnie jest różnie, dlatego postanowiłem założyć tu konto, żeby mieć większą motywację i poznawać ludzi z podobnymi zainteresowaniami. Od 2 lat kontroluję swoją wagę i przytyłem w tym czasie 20kg także nabrałem masy przez to podciąganie sprawia mi problem, bo jednak cały czas dochodziły nowe kilogramy. Teraz już nie potrzebuję tyć, bo nie ma po co także mogę teraz się skupić na SW! Mam 180cm wzrostu i jakieś niecałe 80kg (Nie powiem wam dokładnie, bo wagę mam zepsutą i ostatni raz się w wakacje ważyłem). Wielu moich znajomych chodzi na siłownię i niektórzy biorą jakieś białka, ale to nie dla mnie. Chcę mieć po prostu mięśnie, które będą w 100% naturalne. Także dzięki za dotrwanie do ko?ca tego wypracowania i liczę, że to początek czegoś nowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie jak piszę poprzednik. Ja kiedyś też byłem bardzo negatywnie nastawiony do suplementów, sterydów i białek i mówiłem, że nigdy nic nie wezmę. Jak trochę dłużej posiedziałem w tym temacie to zmieniłem zdanie odnośnie suplementów i białek i teraz sam postanowiłem spróbować z tym. :D Co innego sterydy, bo to wiadomo, że syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że białko to nie sterydy, ale jakoś tak dziwnie to brać. Kumpel, który siedzi w tym temacie, wspomina, że mięśnie po białku troszkę inaczej wyglądają. Ja osobiście różnicy nie widzę, ale chodzi o to, że nie znam się na tym póki co i na razie mnie nie ciągnie. Może kiedyś się przekonam do białka, ale mam nadzieję, że na razie nie;) Powiem Wam, że jestem trochę wkurzony, bo ja tam pilnuję z tym białkiem i przybrałem właśnie na masie. Starałem się i się udało, a taki inny sobie potrenuje trochę, kupi trochę białka i będzie lepiej wyglądać;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chce, bo jest bardzo sceptyczny do takich rzeczy. W temacie "siłownia" siedzi, regularnie pilnuje diety i ćwicze?. Jest masywniejszy i zdecydowanie silniejszy ode mnie. Czasem to nawet zdarza się, że ucieka do domu, bo pora posiłku;) ale mniejsza z tym, przecież nie będę o Nim tyle pisać . Ej co to jest to BCAA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...