Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dynloth

ACTA 2 - cios poniżej pasa dla internetu?

Rekomendowane odpowiedzi

Admin
TRENER

Siemanko słyszeliście pewnie o ACTA 2, ale czy wiecie o co w tym chodzi?

Ciekaw jestem Waszego zdania. W skrócie artykuł 13 oznacza, że odpowiedzialność za wszystkie treści w serwisie ponosi serwis, a nie jak do tej pory osoba która je zamieszcza. 

Przykład nawet u nas, jak ktoś na forum doda np link do pobrania nielegalnego pdfa "Skazanego na trening", to już ja dostaje po tyłku a nie autor postu. 

W naszym przypadku to nie jest wielki problem ze względu na aktywność, ewentualnie możemy zrobić akceptacje dodawanych tematów i sprawdzać każdy przed dodaniem i po kłopocie. Ale co z YouTube i Facebookiem? Gdzie są tam miliony aktywnych osób? YouTube ponosi odpowiedzialność w przypadku wejścia ACTA 2 za każdy filmik w ich serwisie a jest ich miliardy? Skutkiem dla bezpieczeństwa firmy będą zmuszeni pousuwać większość filmików i zablokować dodawanie nowych.

Czy to wejdzie, czy już weszło ewentualnie kiedy wejdzie? Nie wiem nie zagłębiałem się aż tak bardzo

Źródło mojej wiedzy: link 1 link 2

Może wiecie coś więcej na ten temat?

• Że co? 2
  • Przykro mi 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Ale wymyślają pewnie dlatego że telewizja ma coraz mniej odbiorców na rzecz internetu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczerze acta 1 teraz acta 2 to już od tamtego roku ciągną albo jakaś nagonka albo chcą serio to wprowadzić z tego co widzę to wszędzie protesty itp ludzie nie pozwolą na to a tym bardziej Anonymous. Czas najwyższy uzbierać hajsu ile wlezie i wyjechać poza unie. LA brzmi ciekawie

• Lubię to 2
  • Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

Nie wiem, albo to jest specjalna afera na sztuczny tłok żeby coś innego w tym czasie zmajstrować  Jeżeli to wejdzie w życie to masakra będzie..

LA powiadasz no nigdy nie byłem więc można sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Mam nadzieję że to nie dojdzie do skutku bo to tak namiesza że ludzie się w internecie nie odnajdą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dynlothwiesz ja nawet angielskiego nie znam ale kij z tym

@Bananinternet to wtedy będzie tylko do grania i oglądania netflixa itp itd a wszystko inne na darkwebie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

TRENER

Wyczuwam bunt całego kraju  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

No Youtuberzy nagrywali o tym filmy oglądałem niedawno ale nie wiedziałem o co chodzi:D 

Youtube jakie pieniądze by stracił na tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z drugiej strony nie wiem jak to się może udać skoro wszyscy są przeciwni temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi