Skocz do zawartości
Workout Athletes

Paul Wade - Książki - Co kupić?


thomson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko,

Potrzebuje waszej rady chcę sobie kupić książkę Paul'a Wade, ale nie wiem którą...

-Skazany na trening

-Skazany na trening 2

-C - mass Trening kalisteniczny na masę

-Nagi wojownik

A może lepiej sobie pobrać w wersji elektronicznej jak macie linki to0 "share" :D

Co się opłaca?

Proszę o wszelkie opinie :D

PZDR! SIŁA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli mówimy o książkach z serii Skazany na trening, to zależy co Cię interesuje. W pierwszej części jest opisana "wielka szóstka" czyli ćwiczenia i poziomy dochodzenia do głównych ćwiczen na najważniejsze mięsnie w naszym ciele. W drugiej zaś części autor skupia sie na opisywaniu mniejszych częsci naszego ciała np. stawów itp. W drugiej częscie są również zawarte progresje np do flagi siłowej, chwytanej itp...

Przeczytałem obie częsci , podobnie jak Nagi wojownik więc mogę polecić wszystkie trzy ksiażki. Dodam jeszcze Ci jedną propozycję książki w którą warto się zagłębić , jest to "czterogodzinne ciało" Timothyego Ferrisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał już co trzeba, więc jeśli chodzi o C-MASS radziłbym wpierw skazanego zakupić, a następnie tą książkę, gdyż są w niej opisane sposoby robienia masy poprzez kalistenikę, ale wpierw siła. Nagiego wojownika jak najbardziej polecam a i powiem, że w 2015 r. Wyjdzie dziennik treningowy "Trenera" oraz Skazany na trening 3 ale to będzie książka o mocy eksplozywnej i treningu neurologicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu książki skazany na trening 1/2, mogę spokojnie powiedzieć, że to szajs nie warty złotówki.

Na początku sam byłem zajarany, że czytam tę książkę, ale po zapoznaniu i przemieleniu treści, aż żal mi tych ludzi, którzy będą czytać tę książkę bez świadomości na co uważać.

ale... dostarcza pewną ilość przydatnych informacji, problem w tym, że dostarcza też 10 razy więcej informacji błędnych.

Pozycja tam może być całkiem przydatna, ale trzeba podchodzić do niej z wielkim zapasem dystansu.

Również podobne odczucia mam co do książki "więcej niż bodybuilding" pavla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje MerDano, zacznijmy od tego że nie pisał jej żaden więzień, ale pomimo komercyjnej otoczki, i rzeczywiście paru bzdur, książka bardzo przydatna. Ćwiczenia w większości dobrze dobrane i opisane. Sam ćwiczę według niej chodź z kilkoma przeróbkami bo ścisłe trzymanie się tych zaleceń to faktycznie lekka głupota :D Mimo wszystko polecam książkę + poczytać co nieco o jej modyfikacjach, na kilku forach widziałem różne tłumaczenia i przeróbki systemu Skazanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...