Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Moni


MQa32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Reneesme napisał:

wow, cudowne barki   - aż zazdroszczę 

I jeszcze jedna kobieta (w końcu  ).

A jak z dietą? Jesz intuicyjnie, czy masz jakąś ustaloną dietę? 

Dziękuję Dieta a właściwie nazywam to styl żywienia jest. Aktualnie jem 2300kcal i powoli schodzę w dół. Nie trzymam miski na 100% bo bym zwariowała, więc zdarzają mi się grzeszki, ale ogólnie można rzecz jem zdrowo. 

7 godzin temu, Trip napisał:

Widzę potencjał na bikini fitness

Proszę Cię

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dynloth napisał:

Czekamy na wpisy o treningach

No więc wczoraj pierwszy trening, wróciłam późno dlatego wpis dziś. 

 

  1.  Dipsy 3/3/3/3 zrobiłam 5/5/5/5
  2. Pompki z rękoma szeroko 6/6/8/8 (Tyle że na kolanach.) zrobiłam 10/10/8/8 ale nie ma kolanach. O dziwo na kolanach jest za łatwo. 
  3. Pompki diamentowe  6/6/8/8 (Tyle że na kolanach.) A tutaj poległam - ledwie zrobiłam 3. Za trudne są dla mnie ale będę próbować dalej je opanować. 
  4. Podciąganie podchwytem 3/3/3/(Tyle że z gumą.) zrobiłam 4x3 ale ostatnie powtórzenia to już były 7 poty
  5. Inlined Pull Ups 6/6/8/8 zrobiłam 4x10 na taśmach trx 
  6. Pike PushUps 6/6/6/6 zrobiłam ledwo 4x5 
  7. Zwis na 1 ręce 6s/6s/6s/6s (6s jedna ręka i 6s druga ręka - to jest jedna seria.) Masakra, jakie ja mam słabe ręce nie udało mi się wisieć dłużej niż 2-3 s
  8. Brzuszki do pozycji V 8/8/10/10 Błagam zmień to mój kręgosłup płakał. zrobiłam 6/6 a potem umarłam i w zamian zrobiłam Unoszenie nóg na ławeczce 4x20 
  9. Crunch Kicks 10/10/12/12 też mi kiepsko szło 6/6/4/2, jeżeli jest możliwość to wolałabym coś innego. 

I tak reasumując, zdałam sobie sprawę że jestem cienka jak doopa węża Ale po tym treningu poszłam jeszcze robić martwe, hip thrust  i 30 min interwalow. 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2019 o 08:34, Trip napisał:

No jeżeli chodzi o brzuszki to robię w zamian wzniosy nóg na ławce oraz Unoszenie kolan do klatki piersiowej w zwisie plus inne na skośne Reszta wg rozpisanego planu. 

 

Mam za sobą już 3 treningi wg rozpiski. Jest coraz lepiej, jestem w stanie wykonać o 3-5 powtórzeń więcej niż za pierwszym razem. Jutro kolejne podejście ale ponieważ naszły mnie trudne dni to nie wiem jak będzie z efektywnością. Rzadko odpuszczam w takiej sytuacji trening, ale też nie cisnę na 100%.

Do tego będzie pauza ze względu na tatuaż. Nie wiem jeszcze ile to powinno potrwać? To mój pierwszy więc nie mam doświadczenia ??‍♀️Ktoś coś? Dobre rady mile widziane Pozdrawiam 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  1.  Dipsy 5/5/5/5/5 - Użyjemy metody na szybki przyrost siły
  2. Pompki z rękoma szeroko 8/8/10/10
  3. Pompki diamentowe  5/5/5/5/5 <- Spróbuj na kolanach z powolnym kontrolowanym w pełni ruchem. 
  4. Podciąganie podchwytem 3/3/3/3 <- No to zostawiamy
  5. Inlined Pull Ups 10/10/12/12
  6. Pike PushUps 5/5/5/5/5
  7. Zwis na 1 ręce 6s/6s/6s/6s to zamieniamy na oburęczne wiszenie
  8. Wznosy kolan do klatki w zwisie na drążku 5/5/5/5/5
  9. Mountain Climbers 50/50/50/50

Spróbuj tak zobaczymy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po świętach trochę popuściłam pasa a nawet całkiem ale waga bez zmian co mnie trochę zaskoczyło. Spodziewałam się przytyć. Do zdrowego żywienia wróciłam i odrazu żołądek oraz wątroba czują się lepiej Wy też tak macie że organizm jest wyczulony na żywieniowe grzeszki? 

Jeżeli chodzi o treningi - pauzuje już od tygodnia, jeszcze jeden muszę wytrzymać,dopóki tatuaż się nie zagoi Ale już nie mogę się doczekać kiedy wrócę na siłownię . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MQa32 napisał:

 Wy też tak macie że organizm jest wyczulony na żywieniowe grzeszki? 

 

Hej, hej niestety tak -,- szczególnie mój żołądek zaraz mnie albo boli albo mi niedobrze i uczucie ciężkości. No i skóra dramat, nie dość, że trądzik to uczulenie zaraz się pojawia ;/ Ale w te święta jakoś nie poleciałam w wir jedzenia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo mam. Nie ma problemu gdy raz na jakiś czas zjem czekoladę czy pizze ale wystarczy jeden dzień totalnego odstępstwa i już czuję że gorzej funkcjonuję. 

 

Nie wytrzymałam zrobiłam trening dołu z gumami mini band. 20min tylko ale dziś czuję delikatne zakwasy 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi idzie? Z mini bandami okej, lubię z nimi ćwiczyć ale brakuje mi treningu silowego . Tattoo wygojony. We wtorek wracam i już na maksa cisnę bo do lata niewiele zostało Z planem od Ciebie wracam do punktu wyjścia ale teraz już nie będzie pauz, więc liczę na niezły progress za miesiąc. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Gość nasu
      Przez Gość nasu
      Witam Jest to mój pierwszy taki dziennik.Plan układałem sam. Plan na miesiąc. Dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość. Poniedziałek ( Klatka + Triceps ) Rozciąganie 5 minut 1. Pompki zwykłe -10 2. pompki a nogami na podwyższeniu - 10 3. pompki diamentowe - 10 4. Dipsy na krześle - 10 5. Pike push ups - 10 To jest jeden cykl Przerwa między ćwiczeniami 30 sekund. Przerwa między cyklami 2 minuty. 5 cykli to koniec treningu Wtorek ( ABS ) 30 sekund Mountain Climbers Duble Crunches - 10 Duble tap Twist crunch - 10 30 sekund Mountain Climbers Seated Knee tucks - 10 Flutter kicks - 50 30 sekund Crunch Hold ¦roda ( Plecy + Biceps ) 1. Podciąganie nadchwytem szeroko 3x max 2. Podciąganie szeroko podchwytem 5/5/5 3. Podciąganie podchwytem wąsko 5/5/5 4. Pompki na podwyższonej jednej ręce 3x6 Czwartek ( ABS ) 30 sekund Mountain Climbers Duble Crunches - 10 Duble tap Twist crunch - 10 30 sekund Mountain Climbers Seated Knee tucks - 10 Flutter kicks - 50 30 sekund Crunch Hold Piątek ( Barki + Przedramie ) 1. Pompki z rękami przy biodrach 5/5/6 2. Podciąganie z ręcznikami 5/5/6 3. Zwis na jednej ręce 3x 10s na każdą ręke 4. Pompki na piłce 5/5/6 Codziennie Jazda rowerem czy to do pracy czy w dniu wolnym. Przed układaniem planu sporo poczytałem różnych treningów oglądanie filmików na YT itd. Jest to plan na czerwiec w lipcu modyfikacja ćwicze?. Cel oczywiście lepsza kondycja i więcej siły oraz coraz bardziej widoczne mięśnie
    • Gość nasu
      Przez Gość nasu
      Witam
       
      Po bardzo długiej przerwie wracam do treningów. Dosyć długa przerwa była  w trenowaniu bo aż kilka miesięcy.
      Diety nie będę rozpisywał bo praktycznie jej nie ma Staram się jeść sporo i zdrowo.
      Nastawienie mocniejsze i bojowe od jutra wracam na salę i tak będzie wyglądało moje pierwsze 6 tygodni:
       
      Poniedziałek, środa, piątek FBW:
       
      Pompki szeroko: 10/12/14
      Pompki diamentowe: 10/12/14
      Podciąganie nóg do kąta prostego: 10/10/12
      Podciąganie kolan do klatki: 10/10/12
      Podciąganie szeroko nachwytem: 3/3/3
      Krótkie pompki: 20/20/20
      Pompki z rękami przy biodrach: 10/12/12
      Zwis na jednej ręce: 6s/8s/8s
       
      Po treningu 20 minut na rowerze stacjonarnym.
       
      Wtorek, czwartek -- TabaTa 4 minuty
      Niedziela skakanka
    • Przez Dynloth
      PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)
      Pompki z rękoma szeroko 12/12/14/14 Pompki diamentowe  12/12/12/12 Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14/14 Dipsy 3/3/3/3 Pompki na kostkach 10/10/10/10  
      WTOREK: (ABS)
      Brzuszki do pozycji V 12/12/14/14 Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/14/14 Mostek(plank) 45s/45s/50s/50s Scyzoryki 35s/35s/40s/40s Crunch Kicks 12/14/14/14  
      ŚRODA: (PLECY+BICEPS) 
      Podciąganie nachwytem szeroko 3/3/3/3 Podciąganie Incline PullUp Podchwyt  10/10/12/12 Podciąganie podchwytem zamkniętym 3/3/3/3 Podciąganie Incline PullUp Nachwyt  10/10/12/12 Podciąganie chwytem młotkowym 4/4/4/4  
      CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)
      Pompki z rękoma przy biodrach 10/10/12/12 Dobrze rozgrzej nadgarstki Podciąganie samymi barkami w zwisie 8/8/8/8 Podciąganie na ręcznikach 3/3/3/3 Pompki na piłce 10/10/10/10 Podciąganie za głowę 3/3/3/3  
      PIĄTEK: (UDA+ŁYDKI)
      Przysiad z wykrokiem 16/16/18/18 Kaczy chód 40s/40s/50s/50s Przysiady na jednej nodze (może być z asystą) 8/8/10/10 Wspięcia na palce 22/22/22/24 Przysiad z wyskokiem 12/12/14/14  
      Wskazówki dotyczące treningów: 
      Najważniejsze 2 zasady dotyczące treningu: przed treningiem wykonaj rozgrzewkę ok. 15 minut, a po treningu się porozciągaj.  Serie i powtórzenia są rozpisane w taki sposób: 6/8/8/8 - oznacza to że masz do wykonania 4 serie po wyznaczonej ilości powtórzeń w tym przypadku 6, 8, 8 i 8. Odpoczynek pomiędzy ćwiczeniami wynosi 2-3 minuty, im krócej tym lepiej. Odpoczynek pomiędzy seriami 1-2 minut, w tym przypadku również im krócej tym lepiej. Zalecam zrobienie całego programu treningowego i opisanie go ile powtórzeń byłeś w stanie wykonać - czy więcej czy mniej. To jest ważne żeby zweryfikować czy powtórzenia są dobrze dobrane. Po opisaniu treningów poprawiamy plan gdy jest taka konieczność i ewentualnie wymieniamy ćwiczenia, które Ci nie pasują.  Jeżeli nie wiesz jak wygląda dane ćwiczenie z planu, to kliknij jego nazwę - zostaniesz przekierowany na nasz kanał YouTube gdzie zobaczysz jak wygląda.  Nie odpowiadam za ewentualne powstałe kontuzje spowodowane niepoprawnym wykonywaniem ćwiczeń.   Mój plan treningowy zalecam Ci stosować przez 2 miesiące, po tym czasie należy zmodyfikować plan, aby ponownie przynosił progresy. Dziękuję za zaufanie i danie mi możliwości współpracy z Tobą nad Twoimi efektami. Życzę Ci samych progresów i mocnych treningów!
       
      Ze sportowymi pozdrowieniami,
      Dynloth - Dominik Kwiatkowski 
      Trener i właściciel społeczności WorkoutAthletes.com 
    • Przez Norbi14744
      Plan treningowy 
      PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)
      WTOREK: (ABS)
      CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)
      PIĄTEK: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)
       
      Zrobiony dzisiejszy trening 
      Brzuszki do pozycji V 16/16/18/18 na 16/16/18/18 Wznosy kolan do klatki piersiowej 16/16/16/16 na 16/16/16/15 Mostek(plank) 50s/50s/50s/50s  na 50s/50s/50s/50s Scyzoryki 40s/45s/45s/45s na 40s/45s/45s/45s  Crunch Kicks 18/18/18/18 na 18/18/18/18   Dobry ciezki trening !!  zdj po treningu 
    • Przez Norbi14744
      Witam, serdecznie jestem nowym użytkownikiem chciałbym zeby ktoś mi pomógł w planie treningowym. Chciałbym nabardziej się skupić na rozwiajniu dużych łap, pleców i dobrego dociętego brzucha pomoże ktoś? na tej chwili wyglądam tak ale chciałbym byc wiekszy i bardziej dociety.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...