Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - kmarek1989 pocz±tkuj±cy


kmarek1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ScyTher napisał(a): Czujesz że Twój trening jest wystarczający?
Jak na razie wystarcza mi do Czasu aż się nie podciągnę choć raz to nie zmieniam 11.12.2013 r. (37 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Bułka z twarogiem i warzywami Drugi posiłek - twaróg z dżemem i orzechami Obiad - twaróg z dżemem i orzechami Kolacja - 7 pierogów W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: Najpierw 7 km biegu w 49 min (w tym 3 razy po schodach pod zamek w Lublinie jak Rocky Balboa:D), jak wróciłem z biegu to zrobiłem: (PLECY+BICEPS) Zwis na drążku ze zgiętymi rękoma 4s/5s/6s Krótkie pompki z rękoma wąsko 10/10/10 Zwis na drążku oburącz 10s/10s/10s Próby podciągania 3/4/4 Pompki w Plank 10/10/6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

13.12.2013 r. (39 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - schabowy + surówka Drugi posiłek - 2 grejpfruty + mandarynki Obiad - Placki ziemniaczane na ostro Kolacja - 2 kromki z wędliną i pomidorem W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: 4km rowerem na basen + 1,25 km pływania w 39 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.12.2013 r. (41 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - jajecznica z pomidorem z 2 jaj + 2 kromki chleba Obiad - 3 klopsiki pomidorowe + 100 g ziemniaków + sałatka ostra Kolacja - świeżyzna z cebulą + 2 kromki chleba W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: Pompki: 1 seria - 6 powtórze? 2 seria - 5 powtórze? 3 seria - 4 powtórze? 4 seria - 5 powtórze? 5 seria - 5 powtórze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.12.2013 r. (42 dzie?) CHEAT DAY :( :( :( Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Twaróg chudy z mieszanką Obiad - 2 sztuki zapiekanek (bułka z pieczarkami z piekarni) + rogal z kokosem Kolacja - 2 mielone + 400 g mieszanki warzyw W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: (KLATKA+TRICEPS+ABS) Pompki 3/3/max (6) Pompki na kolanach w pozycji diamentowej 6/6/6 Pompki z nogami na podwyższeniu (2s góra, 3s dół) 3/2/2 Pompki na kolanach 8/8/8 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 6/6/8 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 6/6/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za moją nieobecność już jestem i piszę sprawozdania z treningów 17.12.2013 r. (43 dzie?) Posiłków nie pamiętam ćwiczenia: Brak 18.12.2013 r. (44 dzie?) Posiłków nie pamiętam ćwiczenia: Brak 19.12.2013 r. (45 dzie?) Posiłków nie pamiętam ćwiczenia: Bieganie 5,59 km 38:04 min Rower 7,52 km Pływanie 1,15 km w 37 min 20.12.2013 r. (46 dzie?) Posiłków nie pamiętam ćwiczenia: Rower 4,17 km Pływanie 1,25 km w 39 min 21.12.2013 r. (47 dzie?) ¦niadanie 3 kromki z miodem 2 posiłek - bułka pizza na ciepło Obiad - Pomidorowa Kolacja - będzie dopiero ćwiczenia: Bieganie 6,82 km w tym rekord 5 km w 31:14 minut po lesie w zawodach "Z Biegiem z Naturą" (poprawa 4 minut w stosunku do ostatniego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...