Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - kmarek1989 pocz±tkuj±cy


kmarek1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem Marek. Jestem osobą kompletnie początkującą, która styczność ze sportem miała w życiu jedynie na w-f`ie. Zawsze byłem otyły, lecz przez brak sportu oraz za duże i nieregularne posiłki doprowadziłem się do strasznego stanu. Dwa lata temu ważyłem 110 kg i tylko dzięki bieganiu udało mi się zbić do 98 kg. Nigdy nie stosowałem żadnych diet. Postanowiłem po odkryciu waszej strony coś w swym życiu zmienić na lepsze. Wiek: 24 lata Waga: 98 kg (05.11.2013 r.) Wzrost: 185 cm Cel: 30 czerwca 2014 waga ma wskazywać 85 kg. 03.11.2013 - 98 kg 10.11.2013 - 95.6 kg 17.11.2013 - brak pomiaru (z dala od wagi) 24.11.2013 - 94.4 kg 01.12.2013 Mój plan: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+ABS) Pompki 2/2/max Pompki na kolanach w pozycji diamentowej 6/6/6 Pompki z nogami na podwyższeniu (2s góra, 3s dół) 2/2/2 Pompki na kolanach 6/8/8 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 4/6/6 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 6/6/8 Mostek(plank) 20s/20s/20s Brzuszki do pozycji V 8/8/8 Scyzoryki 20s/20s/20s ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Zwis na drążku ze zgiętymi rękoma 4s/5s/6s Krótkie pompki z rękoma wąsko 10/10/10 Zwis na drążku oburącz 8s/8s/8s Próby podciągania 3/3/3 Pompki w Plank 10/10/10 PI?TEK: (UDA+łYDKI) Przysiad z wykrokiem 6/6/6 Kaczy chód 20s/20s/20s Przysiady 8/8/8 Wspięcia na palce 15/17/19 Przysiady z wyskokiem 6/6/8 NIEDZIELA (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki 2/2/max Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 2s/3s/4s Zwis na ręcznikach 6s/6s/8s Pompki 2/2/2 Próby podciąganie 3/3/3 Mój obecny wygląd: marek.pngCITIUS - ALTIUS - FORTIUS (szybciej - wyżej - silniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki chłopaki za motywacje i dobre słowa. 05.11.2013 r. Wyrzuciłem złe rzeczy z szafek i lodówki na stancji. Zakupiłem zdrowe jedzenie i póki co mi smakuje. Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Płatki owsiane górskie z wodą i garstką orzechów włoskich Drugie śniadanie - Pół torebki ryżu brązowego, puszka tu?czyka i warzywa Obiad - Pół torebki ryżu brązowego, kotlet mielony, warzywa posypane przyprawami kebab gyros Podwieczorek - 1 zielony grejfrut Kolacja - Pół torebki ryżu brązowego, z dwoma jajkami Piję dużo wody 2 butelki dziennie i zieloną herbatę którą słodzę stewią. ćwiczenia: Od trzech dni ćwiczę plan 100pompek.pl dla początkujących, na razie nie jestem w stanie zrobić 1 prawidłowej pompki, więc rozpocząłem od damskich pompek które i tak są dla mnie wyzwaniem a mam zakawsy po nich. Ostatnie 3 dni: Dzie? 1: Seria 1 - 2 Seria 2 - 3 Seria 3 - 2 Seria 4 - 2 Seria 5 - max (zrobiłem 4) Dzie? 2: Seria 1 - 3 Seria 2 - 4 Seria 3 - 2 Seria 4 - 3 Seria 5 max (zrobiłem 16) Dzie? 3: Seria 1 - 4 Seria 2 - 3 Seria 3 - 4 Seria 4 - 4 Seria 5 - max (zrobiłem 16)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty mogę nie przychodzić szybko, ale pamiętaj zawsze o celu który sobie wybrałeś. Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Wierzę w Ciebie. A taka wiadomość ode mnie, czy ja wykorzystasz, czy nie to tylko wyłączenie Twoja kwestia. Grejpfruta jedz rano na czczo przed śniadaniem, to przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej. A dodatkowo możesz zakupić przyprawę chili i dodawać do obiadów. To też przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje tylko że go na prawde mocno przykręcisz i pamiętaj po robocie powiś na nim chwile, skocz i wywołaj nagły wektor o sile skierowanej ku wektorowi grawitacji. damn sorry ale taka wypowied? mi przyszła do głowy mam nadzieje że zrozumiesz xD, za dużo fizyki jednego dnia w szkole. jutro pogadamy jak to będzie z drążkiem, chyba że masz pomysł na wykorzystanie go tak byś dawał radę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co do drążków rozporowych to tu bym się zastanowiła. Znajomy 90kg kiedyś próbował się podciągnąć na moim drążku, który też wytrzymuje max. 100kg i jakoś niebezpiecznie zaczął się wyginać Lepiej ostrożnie na początku. :D A co do diety, to zdrowo, ładnie, ale czy nie za mało? Obliczyłeś zapotrzebowanie kaloryczne?Bez tego ani rusz. :D Bo ja już jem więcej i chudnę :P A co do owoców, to tedzio ma rację, warto zamienić owoce na warzywa, pomimo powszechnej opinii ani grejfrut ani inny owoc nie pomaga w walce z tłuszczem Raz na jakiś czas można zjeść (najlepiej rano) parę kostek gorzkiej czekolady (min.70%) ja wybieram 90. Nie jest może rewelacyjna, ale jak się nie ma co się lubi.... No i przy okazji korzystnie wpływa na spalanie tłuszczu ze względu na kakao w niej występujące. Można poczytać jak działa. :D To tak kilka porad/wskazówek na dobry początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwa :D dobre rady tylko że ja je jem bo uwielbiam zielone grejpfruty szkoda że są tylko zimą. Gorzką czekoladę wcinam raz na miesiąc jak oddaje krew. Patrząc na posiłki jakie serwuje to jem nawet więcej niż wcześniej tylko, że same zdrowe rzeczy, zobaczymy w niedzielę rano na wadze Drążek (30 zł) zamontowany, kołki nie zamontowane bo rama zwyciężyła śrubokręty i gwo?dzie z młotkiem a wiertarki nie mam. Póki co mój ciężar wytrzymuje. Pierwsze próby zwisów i ciągnięcia zaliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...