Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - kmarek1989 pocz±tkuj±cy


kmarek1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11.11.2013 r. (7 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 100g sera chudego z łyżeczką dżemu truskawkowego Drugie śniadanie - 50 g kurczaka na parze + 20 g ryżu brązowego + 100 g warzyw Obiad - 100 g kurczaka na parze + 50 g ryżu brązowego + 200 g warzyw Podwieczorek - 2 kromki z szynką i sałatą Kolacja - 30 g otrębów owsianych + 180 g jogurtu naturalnego + łyżka dżemu ćwiczenia: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+ABS) Pompki 2/2/max (zrobiłem 4 Pompki na kolanach w pozycji diamentowej 6/6/6 Pompki z nogami na podwyższeniu (2s góra, 3s dół) 2/2/2 (zajebiście trudne do wykonania ale dałem radę) Pompki na kolanach 6/8/8 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 4/6/6 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 6/6/8 Mostek(plank) 20s/20s/20s (każde po 20 sekund ? dobrze zrobiłem ?) Brzuszki do pozycji V 8/8/8 (nie zrobiłem nie wiedziałem jak) Scyzoryki 20s/20s/20s ( nie dałem rady :( to ma być po 20 sekund czy powtórze??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać się że starasz się z całych swoich sił , to sobie się ceni! Tam gdzie masz np. 20sec to masz robić to dane ćwiczenie przez 20sec; ) Tu masz brzuszki do pocycji V http://alwaysfit.pl/cwiczenia-na-miesnie-brzucha/ (ćwiczenie 4) życzę powodzenia w dalszych zmaganiach w osiąganiu swojego celu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.11.2013 r. (8 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30g otrębów owsianych + 180 g jogurtu naturalnego + 2 łyżki dżemu Drugie śniadanie - 50 g kurczaka na parze + 20 g ryżu brązowego + 100 g warzyw Obiad - zupa pomidorowa + 4 pieczone skrzydełka Kolacja - 2 połówki bułki z szynką i sałatą i papryką konserwową ćwiczenia: Rano - bieganie 4,7 km w 30 minut Popołudnie pływanie 1,15 km w 36 minut rower 2x 2,2 km dojazd na basen Wieczorem Pompki Dzie? 8: Seria 1 - 3 Seria 2 - 4 Seria 3 - 2 Seria 4 - 3 Seria 5 max (zrobiłem 4) po wczoraj mam niezłe zakwasy w okolicy brzucha więc działają działają ćwiczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.11.2013 r. (9 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 2 kromki z pomidorem Drugie śniadanie - 5 pyzów mojej mamy z wołowiną Obiad - 50 g kaszy gryczanej + 200 g warzyw 4 posiłek - 50 g kaszy gryczanej + 200 g warzyw Kolacja - 100 g twarogu chudego + 100 g serka wiejskiego + garść żurawiny + garść pestek dyni parę czerwonych winogron pomiędzy posiłkami ćwiczenia: Brak - z powodu braku drążka który będzie jutro ćwiczenia ze środy przeniesione na czwartek i dziś reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.11.2013 r. (10 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 100 g twarogu chudego + 100 g serka wiejskiego + garść mieszanki studenckiej Obiad - 150 g kurczaka na parze+ 50 g ryżu brązowego + 200 g warzyw Kolacja - 100 g twarogu chudego + 200 g serka wiejskiego + garść mieszanki studenckiej ćwiczenia: Bieganie - 4,6 km w 30 minut jako rozgrzewka przed ćwiczeniami ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Zwis na drążku ze zgiętymi rękoma 4s/5s/6s (zajebiście ciężko ale dałem radę) Krótkie pompki z rękoma wąsko 10/10/10 Zwis na drążku oburącz 8s/8s/8s Próby podciągania 3/3/3 Pompki w Plank 10/10/10 (brak - dalej nie wiem jak to zrobić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScyTher plank wiem jak zrobić ale jak zrobić z tego pompkę w plank chodzi mi o pokazanie ?? Scyzoryki to ja tak samo zrozumiałem ale jak Dynloth napisał że innaczej je wykonywać

Dynloth napisał(a): - Pompki w Plank - pozycja planka, a w niej robisz pompki, czyli tak jakbyś chciał dotknąć barkami, swoje dłonie. - Scyzoryki - leżysz płasko, podnosisz nogi 10cm w górę i tak je przeplatasz przez określony czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...