Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - kmarek1989 pocz±tkuj±cy


kmarek1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorki, że nie dodawałem w weekend ale nie ćwiczyłem wolałem się wykurować z choroby. 25.11.2013 r. (21 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - gołąbek Drugi posiłek - kefir + bułka ze szpinakiem + kanapka z twarogiem i warzywami Obiad - Kanapka z kurczakiem Czwarty posiłek - białko z wodą + 10 g kreatyny (5 przed treningiem i 5 po) Kolacja - Twaróg chudy 100 g + garść mieszanki studenckiej ćwiczenia: Rozgrzewka 8 minut KLATKA+TRICEPS+ABS) Pompki 2/2/max ( zrobiłem 8 - na razie rekord) Pompki na kolanach w pozycji diamentowej 6/6/6 Pompki z nogami na podwyższeniu (2s góra, 3s dół) 2/2/2 Pompki na kolanach 6/8/8 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 4/6/6 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 6/6/8 Mostek(plank) 20s/20s/20s [small]Brzuszki do pozycji V 8/8/8[/small] - nie zrobiłem nie wiem jak mógł by mi ktoś dać filmik jak się robi ? Scyzoryki 20s/20s/20s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek48 napisał(a): Brzuszki do pozycji V - leżysz płasko na podłożu, i na raz podnosisz proste nogi i ręce do góry. Z boku wygląda to na wzór V.:D A gdzie to zdjęcie? Bo ja go nie widzę:D
nie ma bo żaden z adminów jeszcze go nie dodał do serwisu mimo że 2 razy wrzucałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.11.2013 r. (22 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - gołąbki 2 sztuki Obiad - Gołąbek + trochę winogrona Czwarty posiłek - białko z wodą + 5 g kreatyny Kolacja - Twaróg chudy 100 g + garść mieszanki studenckiej ćwiczenia: Bieganie 4.75 km w 29 minut Jazda na rowerku stacjonarnym 40 minut Obiecane zdjęcie: marek20dni_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.11.2013 r. (23 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30 g płatków owsianych górskich + garść mieszanki studenckiej Drugi posiłek - 100 g kurczaka na parze+ 150 g warzyw Obiad -100 g kurczaka na parze+ 150 g warzyw Kolacja- 4 gotowane jaja+ 150 g warzyw W między czasie 3 x białko z mlekiem + kreatyna ćwiczenia: Rozgrzewka 10 min (PLECY+BICEPS) Zwis na drążku ze zgiętymi rękoma 4s/5s/6s Krótkie pompki z rękoma wąsko 10/10/10 Zwis na drążku oburącz 8s/8s/8s (zrobiłem 15s/15s/15s) Próby podciągania 3/3/3 Pompki w Plank 10/10/4 (i padłem na twarz) 10 minut boksowania z workiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maddog napisał(a): A ja zadam pytanie z innej beczki, bo goni mnie czas - w jakie dni włączasz w plan aeroby? Biegasz na czczo? Jak to u Ciebie wygląda? Pozdro!!
W sumie ja idę wg planu treningowego 10 km dla początkujących z www.bieganie.pl 4 razy w tygodniu i biegam we wtorek czwartek sobotę i niedzielę. Treningi nie składają się latem dużo na rowerze jeżdżę a i staram się choć raz basen w tygodniu. Biegam kiedy mam czas, w sumie często mi to wychodzi rano na czczo i wtedy nic mi się nie przelewa w brzuchu. Jeśli biegam popołudniu lub wieczorem muszę być co najmniej 2 godziny po posiłku by komfortowo pobiegać. Ogólnie teraz wracam po kontuzji łydki więc staram się nie szarżować z dystansem. Jak coś to jeszcze pytaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.11.2013 r. (24 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 200 ml Kapuśniaku Drugi posiłek - 200 g twarogu chudego + garść rodzynek i żurawiny Obiad - 200 ml Kapuśniaku Kolacja- Shorama z kurczaka + sałatka + ryż (wersja dziecięca) W między czasie 3 x białko z mlekiem + kreatyna ćwiczenia: Bieganie rano 4,5 km w 30 min a ślisko pierwsze lody na asfalcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...