Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - kmarek1989 pocz±tkuj±cy


kmarek1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aście się rozpisali tu :D

Maddog napisał(a): Pieczywo ciemne czy białe? Jeżeli białe, to zamie? je na ciemne. Jaka wędlina? Wywal mleko i na to miejsce wrzuć zwykłą wodę mineralną niegazowaną.
Maddog raz robię białko z mlekiem raz z wodą zależy co mam pod ręką. Odnośnie pieczywa i wędlin ;p Jak jestem u dziewczyny i ona mi kolacje robi ;p to nie będę wypytywał co i jakie jest bo to nie jest to od tego nic mi się nie stanie jak zjem jak widać staram się spożywać mało pieczywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.12.2013 r. (27 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 2 kromki z pomidorem Obiad - pieczona pierś z pieczarkami + 40 g białego ryżu + sóruwka Trzeci posiłek - pieczona karkówka zapiekana z ananasem Kolacja- 100 g pieczonej piersi W między czasie 2 x białko z mlekiem i 1x z wodą + kreatyna ćwiczenia: Miała być niedziela z planu ale jestem z dala od drążka i zrobiłem same pompki 1 seria - 8 szt 2 seria - 5 szt 3 seria - 5 szt 4 seria - 5 szt Rano było wybieganie 9 km w 1h Wczoraj rano 4,5 km w 30 min. Weekend trochę pobiegałem Waga 95 rano pokazała, poczekam jeszcze tydzie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.12.2013 r. (29 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Bułka z twarogiem i warzywami Obiad - Kurczak z cebulą na ostro Trzeci posiłek - kurczak z warzywami Czwarty posiłek - chudy twaróg z mieszanką W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: brak (przeniesione na środę z powodu oddawania płytek krwi w krwiodawstwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.12.2013 r. (30 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - kurczak z warzywami Obiad - chudy twaróg z mieszanką Trzeci posiłek - chudy twaróg z mieszanką Czwarty posiłek - chudy twaróg z mieszanką W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: Rano bieganie 5,5km po parku który wygląda jak bym biegał w górach (PLECY+BICEPS) Zwis na drążku ze zgiętymi rękoma 4s/5s/6s Krótkie pompki z rękoma wąsko 10/10/10 Zwis na drążku oburącz 8s/8s/8s Próby podciągania 3/3/3 Pompki w Plank 10/10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.12.2013 r. (31 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - płatki owsiane z mieszanką żurawiny i niesolonych pistacji Drugi posiłek - 6 pierogów ruskich mojej mamy Obiad - Schabowy z buraczkami i ziemniakami Czwarty posiłek - 1 kanapka z serem camembert Kolacja - łosoś z pieprzem W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: brak chyba, że liczymy wnoszenie lodówki na 3 piętro po schodach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.12.2013 r. (32 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 3 kabanosy z ostrym keczupem Drugi posiłek - Puszka filetów z makreli pomidorowych + 2 kromki chleba Trzeci posiłek - 2 zielone grejpfruty + 2 mandarynki Obiad - Kopytka Kolacja - 200 g sera chudego z 2 łyżkami dżemu W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: (UDA+łYDKI) Przysiad z wykrokiem 6/6/6 na każdą nogę Kaczy chód 20s/20s/20s Przysiady 8/8/8 Wspięcia na palce 15/17/20 Przysiady z wyskokiem 8/8/9 Plus znów noszenie lodówki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScyTher napisał(a): a jak po treningu czujesz moc? Czujesz zmęczenie?
po niektórych czuję zmęcznie a po innych mam jeszczę energię 07.12.2013 r. (33 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 200 g sera chudego z 2 łyżkami dżemu+ jogurt naturalny Drugi posiłek - Kapuśniak Obiad - Gyros z ryżem i surówką Kolacja - pomidorowa W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: 2 km biegu w śniegu po łydki a raz po kostki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.12.2013 r. (34 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 2 parówki + bułka Obiad - Kurczak po prowansalsku + 75 g brązowego ryżu Kolacja - Makrela W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: 7 km biegu po pagórkach (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki 2/2/max(6) Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 2s/3s/4s Zwis na ręcznikach 6s/8s/10s Pompki 6/5/4 Próby podciąganie 3/3/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09.12.2013 r. (35 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Płatki owsiane z dżemem i orzechami Drugi posiłek - twaróg z dżemem i orzechami Obiad - 5 pierogów Kolacja - 4 zielone grepfruty W między czasie 3 x białko z wodą + kreatyna ćwiczenia: (KLATKA+TRICEPS+ABS) Pompki 2/2/max(5) Pompki na kolanach w pozycji diamentowej 6/6/6 Pompki z nogami na podwyższeniu (2s góra, 3s dół) 2/2/2 Pompki na kolanach 6/8/8 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 4/6/6 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 6/8/8 Mostek(plank) 20s/20s/20s Brzuszki do pozycji V 8/8/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...