Skocz do zawartości
Ddaniel95

Plan treningowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! jestem tutaj nowy i chciałem zakupić indywidualny plan treningowy lub żebyście pomogli mi rozpisać bo jestem zielony w tym temacie, miałem wcześniej kogoś kto mnie prowadził ale niestety byłem zmuszony zrezygnować z prywatnych powodów, więc jak to u was wygląda?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Siemanko u nas plan kosztuje 50 zł ale na czas promocji jest za 20zł

Proponuję darmowy plan treningowy na miesiąc to sobie zobaczysz czy Ci się podoba i czy jest ok. Jak będzie ok, będą efekty to na kolejne miesiące będziesz mógł zakupić nowy plan

Pasuje?

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę udostępniać post o darmowych treningach na fejsie? i tak mam poblokowane wszystko wiec znajomi czy inni ludzie nie widzą niczego na mojej tablicy, jeśli to jest kłopot to odrazu zakupie trening

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie musisz bo ta promocja już się skończyła a widzę że Ty masz ofertę na innych warunkach od Admina

• Lubię to 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Wystarczy że uzupełnisz sam szablon z wszystkimi informacjami :) 

Cytat

Moje parametry:
Wzrost: 
Waga:
Max podciągnięć:
Max pompek:
Max dipów:
Max przysiadów:

Max brzuszków:
Wypełnij formularz swoimi parametrami.

Plan Treningowy: 

- Początkujący - plan dla osób, które mają problemy z wykonaniem jednego podciągnięcia lub dipsa. 
- Kalistenika - plan z wykorzystaniem elementów czysto kalistenicznych, sprawdzi się jako baza do SW.
Street Workout  - plan z ćwiczeniami pod elementy Street Workoutu.
Pełny plan treningowy - zawiera trening kalisteniczny i Street Workout.
Wybierz plan treningowy, na którym Ci zależy.

Metoda Treningowa: 
- FBW - metoda głównie przeznaczona dla osób początkujących, lub osób które mogą maksymalnie trenować 3 razy w tygodniu. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na wybrane partie mięśniowe podczas jednego treningu
SPLIT  - metoda dla osób z większym stażem treningowym, lub dla osób które mogą trenować więcej niż 3 razy w tygodniu. Polega na rozłożeniu trenowanych partii mięśniowych na poszczególne dni, dzięki czemu mięśnie można mocniej zaangażować na treningu. 
Wybierz metodę treningową, na której Ci zależy.

Partie mięśniowe:
-Klatka+Triceps
-ABS
-Plecy+Biceps
-Barki+Przedramię
-Uda+łydki
-Ogólny
Wybierz partie mięśniowe, które chcesz umieścić w planie. 

Dni treningowe: 
-Poniedziałek
-Wtorek
-Środa
-Czwartek
-Piątek
-Sobota
-Niedziela
Wybierz dni, w których możesz ćwiczyć

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje parametry:
Wzrost: 169
Waga:52
Max podciągnięć: 6
Max pompek:23
Max dipów:23 
Max przysiadów: 80 ale myślę ze 100 bym zrobił

Max brzuszków:20

Plan Treningowy: 
- Kalistenika - plan z wykorzystaniem elementów czysto kalistenicznych, sprawdzi się jako baza do SW.

Metoda Treningowa: 
SPLIT  

Partie mięśniowe:
-Ogólny

Dni treningowe: 
-Poniedziałek
-Środa
-Piątek
-Sobota

Dodam że będę trenował w domu, mam drążek w futrynie i poręczę do dipów
Cel: budowa masy mięśniowej i te jest mój główny czynnik jakim chce się kierować przy ułożeniu planu

.

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No i super, dziś ogarnę Twój plan

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Oto moja propozycja na Twój plan

PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS+ABS)

ŚRODA: (UDA+ŁYDKI)

PIĄTEK: (PLECY+BICEPS)

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ+ABS)

Wskazówki dotyczące treningów: 

1. Najważniejsze 2 zasady dotyczące treningu: przed treningiem wykonaj rozgrzewkę ok. 15 minut, a po treningu się porozciągaj. 
  2. Serie i powtórzenia są rozpisane w taki sposób: 6/8/8/8 - oznacza to że masz do wykonania 4 serie po wyznaczonej ilości powtórzeń w tym przypadku 6, 8, 8 i 8.
  3. Odpoczynek pomiędzy ćwiczeniami wynosi 2-3 minuty, im krócej tym lepiej. Odpoczynek pomiędzy seriami 1-2 minut, w tym przypadku również im krócej tym lepiej.
  4. Zalecam zrobienie całego programu treningowego i opisanie go ile powtórzeń byłeś/aś w stanie wykonać - czy więcej czy mniej. To jest ważne żeby zweryfikować czy powtórzenia są dobrze dobrane. Po opisaniu treningów poprawiamy plan gdy jest taka konieczność i ewentualnie wymieniamy ćwiczenia, które Ci nie pasują. 
  5. Jeżeli nie wiesz jak wygląda dane ćwiczenie z planu, to kliknij jego nazwę - zostaniesz przekierowany na nasz kanał YouTube gdzie zobaczysz jak wygląda. 
  6. Jeżeli masz jakieś pytania co do planu treningowego, to śmiało możesz pisać w postach poniżej. 
  7. Jeżeli masz pytania dotyczące treningów to zadaj je tu:  Zadaj Pytanie. Jeżeli masz pytanie dotyczące odżywiania, to zadaj je tu: Zadaj Pytanie.
  8. Polecam Ci założyć Dziennik Treningowy, aby kontrolować swoje postępy, a dodatkowo otrzymasz darmową pomoc i wsparcie przy treningach.
  9. Chcesz zdobyć wiedzę na temat treningów i żywienia? Zapraszam do Kompendium Wiedzy
  10. Nie odpowiadam za ewentualne powstałe kontuzje spowodowane niepoprawnym wykonywaniem ćwiczeń.  
  11. Jeżeli nie jesteś pewny/a czy dobrze wykonujesz dane ćwiczenie to zajrzyj tu: Okiem Trenera
  12. Dieta to 70% sukcesu, niezależnie od tego czy zależy Ci na masie, czy na redukcji to warto o nią zadbać - Indywidualny Program Żywieniowy
  13. Mój plan treningowy zalecam Ci stosować przez 2 miesiące, po tym czasie należy zmodyfikować plan, aby ponownie przynosił progresy.
  14. Mam dla Ciebie propozycję. Zrób zdjęcie przed rozpoczęciem treningów i po 2 miesiącach treningów. Za te zdjęcia ułożę Ci kolejny indywidualny plan.
  15. Oraz prośba - ten plan został ułożony indywidualnie pod Twoje potrzeby, na bazie mojego autorskiego systemu treningowego, który przynosi efekty mi jak i moim podopiecznym. Będę wdzięczny jak zachowasz go dla siebie i nie udostępnisz go nigdzie poza strefami naszego forum. 

Dziękuję za zaufanie i danie mi możliwości współpracy z Tobą nad Twoimi efektami. Życzę Ci samych progresów i mocnych treningów! ?

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Dynloth - Dominik Kwiatkowski 

Trener i właściciel społeczności WorkoutAthletes.com 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okej założę napewno dziennik treningowy i bede starał się sumiennie wszystko opisywać tam, tylko zaznacze ze przez okres 2 3 tygodni sila moze mi dyrastycznie spasc i nie bede mogl wykonac w 70% tylu pwotórzeń ile jest założonych w planie a nawet moge z treningu na trening słabnąć z tego względu że wchodzę na LOW CARB i organizm musi się zaadoptować do nowego paliwa jakim są tluszcze  dziękuję jeszcze raz za trening   miesiąc go przerobie a pozniej kupuje kolejny tak to robimy? 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniam z tego względu bo na masie ciezko juz mi przejsc tyle węgli, a chodzę caly czas z wydętym brzuchem przejedzony, chce zobaczyc jak moj organizm zareaguje na LC

co do inclined pull up jak mam to wykonać jeśli nie mam takich kółek gimnastycznych? i co do pompek na piłce to nie mam piłki niestety (jest jakiś zamiennik tego cwiczenia?)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i super zobaczymy czy warto stosować LC w SW

Ja robią na niższym drążku te inclined

Mogą być diamenty lub pike push ups

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER
2 godziny temu, Ddaniel95 napisał:

okej założę napewno dziennik treningowy i bede starał się sumiennie wszystko opisywać tam, tylko zaznacze ze przez okres 2 3 tygodni sila moze mi dyrastycznie spasc i nie bede mogl wykonac w 70% tylu pwotórzeń ile jest założonych w planie a nawet moge z treningu na trening słabnąć z tego względu że wchodzę na LOW CARB i organizm musi się zaadoptować do nowego paliwa jakim są tluszcze  dziękuję jeszcze raz za trening   miesiąc go przerobie a pozniej kupuje kolejny tak to robimy? 

No to wszystko dostosujemy w trakcie "prania"

Ciekaw jestem treningów przy Low Carb, kiedyś o tym myślałem czy dawałoby to zadowalające efekty

Miesiąc go przerobisz i podejmiesz decyzję czy chcesz ze mną dalej współpracować czy z kimś innym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi