Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy SW Tetezz


tetezz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedziela 30.03.2014r., Poniedziałek 31.03.2014r. , Wtorek 01.04.2014r., ¦roda 02.04.2014r. Wolne mcfinn myślę;, że jest już poprawa, ponieważ jeszcze w niedziele miałem strasznie ograniczone ruchy, za każdym razem gdy ruszyłem ręką czułem ból. Zużyłem już 3 plastry rozgrzewające (12h) i dziś mogę powiedzieć, że jest różnica, ponieważ mogę już wykonywać jakieś wstępne krążenia ramion, ale jeszcze odczuwam ból gdy robię krążenia prawą ręką, a ból występuje w lewej stronie pleców. Gdy będę czuł, że te krążenia ramion nie sprawiają mi większego problemu lecę na basen, bo to podobno najlepsza forma rehabilitacji. Mam nadzieję, że do ko?ca tygodnia wyleczę się z tego, a i oczywście teraz przed każdym treningiem porządna rozgrzewka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tetezz, jak na Ciebie zadziałały plastry? Jakieś skutki uboczne? Bo ja raz w życiu użyłam plastra rozgrzewającego i żałowałam. To było uczucie jakbym się paliła żywcem :d Trwało to przez około 4-5h, dopóki nie zmniejszyło się jego działania. A potem w ogóle nie mogłam odkleić, nawet po namoczeniu :( I faktycznie, "działanie" plastra zagłuszyło ból... Więcej tego nie użyję xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam,to pikus:)opowiesc nr1-po rozgrzewce siatkarskiej i wysmarowaniu ABC zawodniczka poszla zmienic...tampon.mecz miala z...glowy:) opowiesc nr2-na imprezie koles nie umyl raczek po robieniu wscieklych psow(nie maddogow:D) i slychac bylo wsciekle wycie z kibelka:)opowiesc nr3-jak to kiedys wspollokator mojego tescia na studiach spedzil nocke pod prysznicem bo jakims rozgrzewajacym mazidle:)szkoda ze zimny prysznic wzmaga dzialanie:) taki maly hardcorek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem gotowy zrobić wszystko byle szybko wrócić do treningów :D Miałem plastry typu Opokan Med, trochę tam grzały, w szczególności jak się na nich leży, dlatego też nie nakleja się ich na noc (tak jak w moim przypadku gdy leżałem na plecach i na plecach miałem plaster, bo w tedy to można poczuć, że coś grzeje :D) Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, coraz mniej boli, ale jeszcze sprawia dyskomfort w niektórych sytuacjach. Boje się na razie podciągać, bo czuję w tedy te plecy, więc muszę wymyślić jakąś alternatywną opcje, żeby wzmocnić te plecy. żeby tylko nie wróciło to podczas jakiegoś podciągania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.04.2014r. 4.04.2014r. 5.04.2014r. 6.04.2014r. WOLNE 7.04.2014r. Poniedziałek delikatnie pompki, dipsy, podciągnięcia Jeszcze czuć plecy ale ból się zbytnio nie nasila jak robię wszystkie ćwiczenia które mam w planie, więc po woli wracam, jak narazie mam zamiar tak leciutko sobie ćwiczyć, a co dalej będzie to sam niewiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

8.04.2014r. 9.04.2014r. 10.04.2014r. 11.04.2014r. 12.04.2014r. Wolne 13.04.2014r. Niedziela Jakiś wstępny trening ogólny 14.04.2014r. Poniedziałek Plecy + biceps 15.04.2014r. Wtorek Klatka + triceps Wszystkie treningi wykonywane z trochę mniejszą intensywnością, ponieważ jeszcze czuję te plecy, ale nie chce mi się już czekać dłużej :D Dodatkowo, od dziś zaczynam prządne rozciąganie, najbardziej skupiam się na szpagacie, a taki nowy skill będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

16.04-30.04.2014r. Wolne 01.5.2014r. 4x 3 pełne muscle up niesamowita motywacja na początek treningów, nigdy jeszcze nie udało mi się zrobić pełnego muscle upa, aż tu nagle wczoraj 4 serie po 3 powtórzenia pod rząd :D, treningi nabierają już nowy wymiar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karamba mam 180cm wzrostu i waga która waha się w granicach: 67-69kg Tak wogóle to te muscle upy to wyszły przypadkowo, bo dalej mam przerwę w treningach, po trzech tygodniach dopiero poszedłem do lekarza z tym bólem pleców i jak narazie jestem na lekach :D A i dziękuję za słowa wsparcia, dajecie niezłą motywację do dalszej pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...