Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Donio!


Donio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie mogłem niestety wczoraj uzupełnić mojego dziennika z powodu braku internetu :( Ale dzisiaj już jestem :D sobota czyli trening ogólny! SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Wszystko zrobiłem jak trzeba, dało wycisk, taki jak trzeba :D przed treningiem ryż z mięsem po treningu banan a na kolacje był twarożek jeśli chodzi o sobotę to już koniec :D zapraszam do zaglądania do mojego dziennika a już niedługo relacja z dnia dzisiejszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie :D Dzisiaj jest poniedziałek czyli czas na klatkę i triceps!:D PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Pompki z nogami na podwyższeniu 18/18/20 Dipsy 8/10/12 Pompki z klaśnięciem 14/16/16 Trening dał mi wycisk, bardzo mnie to cieszy :D dodałem sobie po 2 powtórzenia do każdego ćwiczenia, czuje że mięśnie bardzo ciężko pracowały, czuć je do teraz i tak ma być! przed treningiem to zjadłem co moja kochana rodzicielka dała na obiad :D czyli pomidorowa i racuchy, nic innego nie było ;p pó?niej trening od razu już nie jeden tylko dwa banany :D a na kolacje znalazłem taki patent:

myślę, że to nie jest zły pomysł :D co o tym sądzicie? pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie :D dzisiaj jest 15 dzie? mojego dziennika :D mamy wtorek czyli czas na mięśnie brzucha! WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Mostek(plank) 30s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 16/16/18 Scyzoryki 30s/40s/40s dołożyłem sobie jeszcze: -podciąganie podchwytem 6/6/6 -nachwytem jedna seria 4 powtórzenia -20 brzuszków z bardzo powolnym opadanie w dół -skośne brzuszki czyli prawa ręka do lewej nogi, po 10 z każdej strony dołożyłem tak, ponieważ doszedłem do wniosku, że mam jeszcze siły na coś i muszę coś ze sobą zrobić :D I posiłek - 13;45 - spaghetti II posiłek - 16;30 - ryż z sosem o 18 zacząłem ćwiczyć po treningu 2 banany a na kolację zamierzam zjeść serek wiejski i jak będzie mało to twarożek bardzo się cieszę, że już widać efekty mojej pracy ;p myślę, że już niedługo będę mógł zacząć trening do SW, ale myślę, że przez zimę poćwiczę tak żeby być w odpowiedniej formie, a pó?niej na wiosnę jak się zrobi cieplej zacząć SW i ruszyć z tym już na 200%! pozdrawiam i zapraszam do obserwowania moich poczyna? i komentarzy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie :D kolejny dzie? za mną, dziś były robione plecy i biceps ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 12/14/14 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 dziś przed treningiem były ziemniaki i kurczak a po treningu 2 banany, na kolacje zamierzam standardowo wcisnąć w siebie trochę twarożku :D trening mnie wymęczył, szczególnie krótkie pompki zwłaszcza, że przed treningiem na rozgrzewkę zrobiłem porządne sprinty :D wszystko poszło ładnie oby tak dalej, jest pompa! Pozdrawiam i życzę miłej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj mamy czwartek czyli barki i przedramię :D CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Podciąganie na ręcznikach 6/6/6 Pompki na piłce 16/16/16 Podciąganie za głowę 4/4/4 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 dziś na obiad ziemniaki z kurczakiem i ogórkiem przed treningiem ryż z kurczakiem i czas na trening! po treningu 2banany a na kolacje twarożek dałem z siebie 100% jak zawsze i czekamy na efekty!:D tutaj zdjęcie ręki na dzie? dzisiejszy: o3wyymqbka96.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj mamy czwartek czyli barki i przedramię :D CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Podciąganie na ręcznikach 6/6/6 Pompki na piłce 16/16/16 Podciąganie za głowę 4/4/4 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 dziś na obiad ziemniaki z kurczakiem i ogórkiem przed treningiem ryż z kurczakiem i czas na trening! po treningu 2banany a na kolacje twarożek dałem z siebie 100% jak zawsze i czekamy na efekty!:D tutaj zdjęcie ręki na dzie? dzisiejszy(prawym na obrazek->pokaż obrazek - ładniej widać :D) o3wyymqbka96.jpg Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:D dzisiaj kolejny dzie? ćwicze?, z racji tego, że dzisiaj miałem do zrobienia tylko 3 ćwiczenia, zrobiłem trening obwodowy więc zamiast PI?TEK: (BICEPS+TRICEPS) Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Dipsy 8/10/12 zrobiłem sobie 20 pompek diamentowych->8 dipów-> 6 podciągnięć->2min przery 20 pompek diamentowych->10dipów-> 6 podciągnięć->2min przery 22 pompek diamentowych->12 dipów-> 6 podciągnięć->2min przery posiłki: najpierw obiad: ziemniaki z kefirem posiłek przedtreningowy: ryż z kurczakiem po treningu 2 banany na kolacje, kanapka z twarożkiem i szynką drobiową Szczerze mówiąc to był najcięższy trening jaki zrobiłem, te wszystkie ćwiczenia bez przerwy i odpoczynku, po ostatnim podciągnięciu miałem już dość i jak padłem na ziemie tak leżałem przez 10minut i nie miałem siły się podnieść :D bardzo mi się podobało pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...