Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Donio!


Donio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam bardzo serdecznie :D dzisiaj troszkę szybciej już jest po treningu, wiadomo sobota dzie? wolny to więcej czasu :D Dzisiaj mamy trening ogólny a plan na dziś to: SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s dużo ćwicze?, dużo powtórze? także trening był dosyć ciężki dałem z siebie wszystko i jakoś poszło :D na obiad były ziemniaki i kurczak więc stwierdziłem, że więcej jeść nie trzeba poczekałem godzinę i zacząłem ćwiczenia, po treningu zjadłem 5 mandarynek, pó?niej po 45minutach 2kanapki z twarożkiem i około 100g sałatki warzywnej, czekają mnie jeszcze 2 posiłki ale to jeszcze zobaczymy co sobie przyrządzę :D pewnie jakaś jajecznica lub jajka na twardo :D miłej soboty życzę, pozdrawiam!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie :D dzisiaj niedziele, czyli czas odpoczynku, zmęczenia i potu :D trening Aero, więc pobiegałem sobie troszkę, zrobiłem jeszcze 10 pompek, 10 pompek diamentowych, 10 dipów tak, żeby mięśnie nie zapomniały;p na dziś to tyle :D pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muscle up z wybicia próbuje, ale ciężko idzie nawet z wybicia ;/ jak już na wiosnę będę dość mocny to wtedy zacznę trening SW, jestem ciepłolubnym stworzeniem, także zacznę na wiosnę jak się ociepli a tak to będę ćwiczył w domu, żeby mięć jak najlżejsze początki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj bardzo serdecznie :D dzisiaj mamy poniedziałek czyli czas na klatkę i triceps: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Pompki z nogami na podwyższeniu 18/18/20 Dipsy 8/10/12 Pompki z klaśnięciem 14/16/16 Niestety dziś cały dzie? byłem zajęty w biegu, przed treningiem jedyne co zjadłem to pizza ;/ wiem, że to nie jest zbyt dobre rozwiązanie, jadłem też pamelo, taki owoc chyba z rodziny cytrusów :D oczywiście na trening znalazłem czas po treningu banan + 2pomara?czę, na noc zamierzam zjeść coś jeszcze wszystko poszło tak jak powinno, mięśnie czułem że pracują tak jak trzeba, także wszystko idzie w dobrym kierunku pozdrawiam i życzę dobrej nocy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak radzisz zacznę od dzisiaj katować muscleUp, bo moim zdaniem jest to niesamowite ćwiczenia i bardzo chcę się go nauczyć a co do pamelo to jadłem pierwszy raz, bardzo lubię owoce i warzywa a tą właśnie pomara?czę olbrzymią pokazała mi dziewczyna moim zdaniem jest przepyszna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:D Niestety wczoraj nie mogłem dokonać wpisu z powodu braku internetu ;/ a więc był to wtorek! czyli czas na mięśnie brzucha WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Mostek(plank) 30s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 16/16/18 Scyzoryki 30s/40s/40s przed treningiem ryż z kurczakiem po treningu banan + pomara?cza a na kolacje jajka na twardo :D Wszystko poszło bez sbędnych komplikacji, dołożyłem sobie po 2 powtórzenia do każdego ćwiczenia i serii, brzuch skatowany, czuję go do dzisiaj :D a dzisiaj wieczorem kolejny wpis do dziennika, zapraszam gorąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie dziś po raz kolejny!:D a więc dzisiaj jest środa czyli czas na plecy i biceps, lecz dzisiaj po obejrzeniu kilku filmików na youtube i po niezłej lekturze, postanowiłem troszkę zmodyfikować mój plan, żeby lepiej dawał w palnik, że tak powiem a więc wyglądał on następująco: gdzie "-" oznacza przerwę około 3 sekund a "/" normalną minutę jak po każdej serii ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 1-2-3-4/3-2-1/2-4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Podciąganie podchwytem 2-6/2-6/2-6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 12-12/14-14/6-6-8-8 Podciąganie nachwytem zamkniętym 2-4/2-4/2-4 co myślicie o takim rozwiązaniu? dzisiaj na obiad zjadłem 4 naleśniki z serem przed treningiem ryż z kurczakiem po treningu 2 banany na kolacje już przygotowany twarożek pozdrawiam i zachęcam do obserwowania moich poczyna? :D życzę miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie :D dzisiaj mamy czwartek czyli czas na barki i przedramię! CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Podciąganie na ręcznikach 6/6/6 Pompki na piłce 16/16/16 Podciąganie za głowę 4/4/4 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 nic w planie nie zmieniałem, wszystko poszło tak jak powinno, nie było żadnych problemów i kłopotów :D przed treningiem udko z kurczaka + ziemnaki po treningu marchewka(nie wiem czy to dobry pomysł) :D i teraz na kolację jajecznica przedramię i barki napompowane i tak ma być! pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!:D dzisiaj piątek czyli trenujemy triceps i biceps, standardowy plan wygląda następująco: PI?TEK: (BICEPS+TRICEPS) Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Dipsy 8/10/12 ale go troszkę zmieniłem a więc: 10 Pompek diamentowych -> 4 podciągnięcia -> 4 dipsy (bez przerwy) -> 1min przerwy - > 11Pompek diamentowych -> 6 podciągnięcia -> 5 dipsy -> 1min przerwy -> 12 Pompek diamentowych -> 6 podciągnięcia -> 4 dipsy -> 1min przerwy -> 12 Pompek diamentowych -> 6 podciągnięcia -> 5 dipsy -> 1min przerwy -> 10 Pompeki diamentowych -> 6 podciągnięcia -> 6 dipsy i dało mi to nie?le w kość trzeba tak troszkę więcej pokombinować, żeby trening zawsze był taki jak powinien, dużo czytam i się uczę i myślę, że mi to dość fajnie wychodzi :D przed treningiem zjadłem zupę z serków topionych + kurczak po treningu 2 jogurty brzoskwiniowe i na kolację twarożek pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:D dzisiaj jest sobota, świąteczne porządki były ale czas na trening też się znalazł, trening ogólny: SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Wszystko poszło dobrze, trening ciężki, wymęczył mnie :D mięśnie czuje do teraz, dodawałem sobie po kilka powtórze? więcej jak miałem siłę i dodatkowo zrobiłem sobie podciąganie podchwytem 6/6/6 i dodałem 1 serię więcej do podciągania nachwytem. tutaj mam zdjęcie pleców na dzie? dzisiejszy, szału nie widać no ale cóż to dopiero początki :D(prawym i "pokaz obrazek") c5z7g0j8a7nl.jpg przed treningiem kurczak i ziemniaki po treningu 3 banany a na kolacje twarożek pozdrawiam i życzę dobrej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...