Skocz do zawartości
Workout Athletes

Odzież termoaktywna:D


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Potrzebuje jakieś odzieży termoaktywnej na zimę do biegania bo przez bluzę mnie przewiewa a jak jestem spocony to czuje to dosyc mocna i przydało by się coś pod tą bluzę, macie coś godnego polecenia w dobrej cenie?

potrzebuje tylko góry, dół mi wgl nie jest potrzebny:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska firma bodydry na stronie dla motocyklistów jest teraz zajebista promocja, z której właśnie chcę skorzystać.

Jestem pewien, że ta odzież będzie warta tych pieniędzy.

http://www.defender.net.pl/product-pol- ... meska.html

Lepszej oferty nie znajdziesz ;], serio przewaliłem się przez dziesiątki sklepów, artykułów i teraz zostaje mi tylko przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Powiem Wam tak, kupiłem koszulke z SMMASH i sa bardzo dobrej jakości, kupiłem też z SURGEPOLONIA i w porównaniu ze SMMASH to przepaść SMMASH o wiele lepsze grubsze i dopasowane do ciała a z SURGE była luźna i troche za mała, dałem do zwrotu i będę brał znowu ze SMMASH ale teraz drugi rodzaj  CROSSWEAR wczesniej brałem Rashguards.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Surge skuszę się ale na rozmiar S ale coś koło lata i zobacze jak będzie lezała ale ogólnie M była krótka jak dla mnie, a Smmash robi dłuższe trchę i ciaśniejsze co bardziej dopasowywuje się do sylwetki:) jutro chyba dojdzie wersja crosswear to zobaczę jak ona bedzie lezała i wgl i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie ta

http://www.smmash.pl/fightwear/rashguard-long/blood-white

się podoba i jak w niej ćwicze to ludzie się trochę patrzą co ja mam na sobie  ale ogólnie mi jest w niej ciepło fajnie trzyma temperature i nawet choć nie jestem pewien ale nie przepuszcza szybko wody zewnętrzna warstwa więc w deszu też będzie dobrze ale to sprawdzę jak bd trochę cieplej i będzie deszcz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej mierzyć bo teraz te rozmiarówki się róznią w zależności od firmy  ale w Surge nie było najmniejszego kłopotu ze zwrotem szybko i bez problemu:D więc firma jaknajbardziej godna polecenia:D ale też pewnie było moje takie wrażenie bo to ogólnie były moje pierwsze zakupy takiej odzieży i jak dotkłem tej od Surge i okazała sie cieńsza od Smmash to w głowie coś pewnie mi sie pomyślało że powinny być grube ale może nie koniecznie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to znalazłem polską stronke UnderArmor:P

http://armour.pl/

 

Doszła do mnie druga koszulka ze SMMASH z wersji croswear i jest chyba trochę cieńsza ale to zdam relacje gdzieś we wtorek/środę bo zamiast M dostałem L i czekam na ich kuriera który mi wymieni na mój rozmiar:D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...