Aktualne Prace

Aktualne Prace

Sprawdź rozwiązania nad którymi aktualnie pracujemy.

Lokalizacje Treningowe – System, który będzie posiadał mapkę z wszystkimi lokalizacjami treningowymi, w pierwszej kolejności ze sportów takich jak Pole Dance i Street Workout. Sam system już prawie skończony, następnie zaczniemy dodawać lokalizacje.

Wydarzenia Sportowe – System, w którym znajdziesz wszystkie zbliżające się wydarzenia takie jak zawody, warsztaty i zloty. System już prawie skończony, zbieramy informację do dodania.

Atlas Ćwiczeń – Interaktywna mapa mięśni ciała. Klikając na poszczególna partię mięśniową, system przekieruje do ćwiczeń. Aktualnie filmiki przedstawiające ćwiczenie już są, natomiast pracujemy jeszcze nad dodaniem zdjęć podglądowych. Oczywiście ciągle rozszerzamy nasz atlas o nowe ćwiczenia. 

Artykuły i Wiadomości – Tworzymy bazę wiedzy w postaci artykułów i wiadomości. Sam system mamy już stworzony i aktualnie pracujemy nad dodawaniem treści. 

Baza Trenerów – Stworzymy listę wykwalifikowanych trenerów z poszczególnych dziedzin sportowych, których polecamy. 

Katalog Figur – System, w którym znajdziesz wszystkie figury ze sportów takich jak Street Workout, Pole Dance, Gimnastyka jak i inne sporty. System tworzymy nowy, gdyż poprzedni okazał się mało funkcjonalny. Na ten moment dysponujemy bazą 150 różnych figur. 

Forum Internetowe – Profesjonalny, rozbudowany i intuicyjny system do rozmów, od tej pory komunikacja między trenującymi będzie dużo lepsza. 

MASZ POMYSŁ, LUB SUGESTIĘ? PODZIEL SIĘ NIĄ!

Użyj poniższego formularza, aby wysłać nam Twoją wiadomość. Odpowiedź uzyskasz w ciągu kilku godzin.