Jump to content
Workout Athletes
 • Witaj Nieznajomy/a!

  Workout Athletes powstało z myślą o stworzeniu internetowej społeczności sportów mniej popularnych takich jak Street Workout, czy Pole Dance.

  Naszym celem jest zrzeszenie jak największej ilości osób trenujących w/w sporty w jednym miejscu, tak aby wspólnie stworzyć największe źródło wiedzy i miejsce w którym wspólnie możemy wymieniać się naszym doświadczeniem. 

   

  Tworzymy systemy, które przyczynią się do pomocy w rozwoju naszych sportów. Między innymi Katalog Figur, Atlas Ćwiczeń, Mapa Treningowa no i nasze rozbudowane forum. 

   

  WorkoutAthletes.com zostało stworzone w całości przez osoby trenujące, na naszych stronach chcemy pokazać piękno sportów, które propagujemy i zachęcić do ich trenowania. 

  Historia naszego serwisu sięga 2013 roku, gdzie zaczynaliśmy jako strona dla Radomskiej drużyny Street Workout, lecz ze względu na duże zainteresowanie przemieniliśmy portal na ogólnopolski. 

   

  Jeśli chcesz współtworzyć naszą społeczność, wnieść swój wkład, to serdecznie zapraszamy do grona naszych Użytkowników.

   

  Ze sportowymi pozdrowieniami.

  Ekipa WorkoutAthletes.com 

   

 • Najnowsze Artykuły

  1. Angela
   Latest Entry

   By Angela,

   Kiedyś, aby pobiegać wystarczyła chęć. Ubierało się stary ciuch i buty, wychodziło się z domu i zaczynało biec. Nogi niosły gdzieś przed siebie, najlepiej po równej drodze, słońce strasznie męczyło, jak to bywa w południe upalnego dnia. A gdy tylko pojawiało się zmęczenie, dochodziliśmy do wniosku, że już wystarczy i można było wracać do domu. Pod wieczór opowiadało się znajomy jakimi to dziś byliśmy sportowcami.
    

   Tak to wyglądało, gdy nabieraliśmy chęci na bieganie w latach szkolnych, gdzieś koło 15 roku życia. Dziś, no cóż. nie jest to takie proste. Choć nikt nam nie broni udać się na przebieżkę po osiedlu w starych, niekoniecznie sportowych ciuchach. To jednak w oczach innych nie będziemy wyglądać zbyt dobrze. Można byłoby to porównać np, do osoby ćwiczącej na siłowni w klapkach czy japonkach. Niby nic, ale jednak zbyt mądrze i profesjonalnie to nie wygląda. Można by też powiedzieć -co mnie obchodzą inni, nich sobie gadają. Ale jednak nikt nie chce być obgadywany za plecami. 

    
   Dziś niestety, albo stety standardy są całkiem inne. Jeśli chcemy pobiegać, to zamiast iść i biegać siadamy do komputera i po pierwsze szukamy w internecie odpowiedniego planu treningowego. No bo wiadomo, po co nam niepotrzebne kontuzje. Później z pomocą google maps, planujemy sobie pierwszą trasę. pamiętając, aby była odpowiednio długa, no i nie prowadziła po asfalcie, bo o stawy trzeba dbać! Następna rzeczą jaką musimy zrobić to udanie się do sklepu sportowego. Kupujemy odpowiednią koszulkę i spodenki bądź legginsy. Kupujemy też buty, tutaj wybór jest bardzo trudny, bo butów do biegania jest od groma, a każda z par posiada funkcje, które ciężko zliczyć na placach obu rąk. Gdy już wszystko wiem i posiadamy odpowiedni strój, możemy spokojnie zacząć biegać, oczywiście tylko wcześnie rano, ewentualnie wieczorem.
    
   Po kilku biegach prawdopodobnie zorientujemy się na nasze "wyposażenie" jest dość ubogie. Ponieważ potrzebny nam koniecznie uchwyt na telefon, po pierwsze, aby móc słychać muzyki na słuchawkach, a po drugie, żeby zapisać czas i trasę jaką pokonaliśmy za pomocą jakiejś aplikacji, a to wszystko oczywiście po to, aby tak jak za dawnych lat pochwalić się przed znajomymi tym, jakimi to sporowcami dziś jesteśmy. Prócz uchwytu na telefon i ciuchów na chłodniejsze dni, koniecznie musimy mieć też pulsometr. Wiadomo, odpowiednie, a przede wszystkim równe tętno to podstawa. 
    
   Po pewnym czasie, gdy ukończymy pierwszy maraton ze zdumiewającym czasem sześciu godzin, który wskazuje na to, że połowę trasy przemaszerowaliśmy, przyjdzie czas na zakup zegarka, ale nie takiego zwykłego... zegarka z gps'em. Aby później w domu móc analizować, kalkulować i bóg wie co jeszcze robić, aby kolejny maraton był dla nas jeszcze łatwiejszy.
    
   Wpis ma charakter humorystyczny i tak należy go taktować. Ponieważ pierwszą i najważniejszą cechą, każdego sportowca powinien być dystans do siebie i innych:)
 • Tematy

 1. Workout Athletes

  Przedstaw się

  • 3.6k posts

  Dopiero do nas dołączyłeś / dołączyłaś?

  Zachęcamy do przedstawienia się, abyśmy mogli lepiej się poznać.

  Możesz przywitać się z nami w tym dziale, ponieważ od tej pory należysz do naszej rodziny.  ?

  Dział poświęcony Street Workout i Kalistenice. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, dotyczące treningów, kontuzji, porad i nie tylko. 

  Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, to zadaj je w nowym temacie. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. 

  Subforums:

  Dział poświęcony Pole Dance. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, dotyczące treningów, kontuzji, porad i nie tylko. 

  Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, to zadaj je w nowym temacie. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. 

  Subforums:

  Dział poświęcony pozostałym sportom, które nie mają jeszcze swojej kategorii głównej. 

  Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, dotyczące treningów różnych dziedzin sportów, kontuzji, porad i nie tylko. 

  Subforums:

  Dietetyka

  • 2.5k posts

  Dieta to 70% sukcesu, dlatego warto dowiedzieć się więcej odnośnie odżywiania.

  W tym dziale znajdziesz wiedzę na temat dietetyki, suplementów, zdrowego odżywiania jak i przepisy na pyszne posiłki. 

  Subforums:

  Niezależnie od tego czy Twoim celem jest redukcja, masa, nauka technik czy budowanie siły lub wytrzymałości, to w każdym przypadku warto jest prowadzić dziennik.

  Masz szybki dostęp do analizy swoich osiągnięć i progresów, dodatkowo dostajesz motywację i wsparcie od pozostałych Użytkowników.

  Po Treningu

  • 22.8k posts

  Rozmowy o ciekawych książkach, filmach, jak i wymiana muzyką do treningów. 

  Subforums:

×
×
 • Create New...