Skocz do zawartości
 • Blogi

   • 1
    wpis
   • 2
    komentarze
   • 47
    wyświetleń

   Ostatnie wpisy

   Siemanko, w tym wpisie poruszę informacje o projekcie na naszym forum mianowicie - ATLAS ĆWICZEŃ. 

   Jest to gruby projekt ponieważ wymaga dużej pracy na forum jak i w "terenie". Pierwsze jego pomysły powstały jeszcze za czasów Ulicznego Treningu i nawet powoli był realizowany. (Pozdrawiam Użytkowników z tego forum 🙂 )

   Niestety ze względu na wymagany ogromny wkład w jego tworzenie gdzieś tam po drodze zaginął... Aż do teraz, zaczynamy go realizować od nowa. 

   Ale o co chodzi??? 

    

   Atlas Ćwiczeń to zbiór wszystkich dostępnych ćwiczeń w Street Workout (w przyszłości pozostałe sporty), z opisami i podziałami na partie mięśniowe.

   Do tej pory plan wyglądał tak że mieliśmy temat na forum z listą ćwiczeń pod daną partię.

   Obecnie pomysł mi się troszkę bardziej rozwinął, przez co musiałem doszkolić się w zakresie kodowania i HTML'a. Projekt będzie wyglądał tak:

   Będzie graficzna postać człowieczka z przodu i z tyłu, po najechaniu myszką na daną partię mięśniową ukaże nam się opis danej partii mięśniowej wraz z możliwością kliknięcia tak, aby przekierowało nas do ćwiczeń na wybraną partię mięśniową. 

   Prace zacznę już dziś od dokończenia grafiki i jej kodowania, niestety mamy w naszej bazie ok 60 nagranych ćwiczeń więc na chwilę obecną podepniemy te 60 ćwiczeń i przetestujemy czy wszystko działa jak należy, następnie będziemy poszerzać naszą bazę o kolejne ćwiczenia na partie mięśniowe, myślę że docelowo będzie ok 300 ćwiczeń przynajmniej jeżeli chodzi o Street Workout. Gdy projekt wypali i będzie na niego popyt to rozszerzymy go o ćwiczenia z innych sportów. :)

   Jeżeli macie jakieś propozycje lub sugestie do tego projektu to piszcie śmiało, wszystkie propozycje rozważymy. 🙂

    

   v2 - 08.11.2018

   Siemanko, prace trwają wstępnie mamy już pomysły i działamy z realizacją. Żeby nie było że rzucamy słowa na wiatr to macie do przetestowania link z ludzikiem który testujemy wraz z @Sobolem czyli zarządem grupy Workout Athletes. 🙂

   https://workoutathletes.com/forum/atlas-ćwiczeń

   Po najechaniu myszką na lewy bark "Zbyszka" zostanie on podświetlony, a już niebawem otrzyma link na który Was przekieruje przy kliknięciu. 🙂

   Na weekendzie planujemy zrobić sporą liczbę ćwiczeń do atlasu więc będzie się działo. 🙂

    

   v3 - 09.11.2018r.

   Siema, było sporo problemów z kodowaniem, ale po wielu godzinach prób i błędów się udało. 😄

   Projekt ma się tak:

   Kodowanie - 100%

   Grafika - 30%

   Ćwiczenia - 0% 

   Przez weekend te wartości szybko urosną, jedynie ciężko będzie z określeniem procentowym z ćwiczeniami bo kto wie ile tego wyjdzie w całości 😄

   Trzymajcie kciuki za projekt, siła z Wami! 

   Atlas.png

    

  1. Dynloth Blog Treningowy

   • 4
    wpisy
   • 10
    komentarzy
   • 798
    wyświetleń

   Ostatnie wpisy

   Dynloth
   Ostatni wpis

   Siemanko, dziś trening delikatny ze 2 godzinki obijania się na placu xd. Robiliśmy zdjęcia do konkursu Fanty i wieczorkiem troszkę poćwiczyłem inclinów i dipów na kółkach i denerwuje mnie to, że taśmy bardzo obcierają ramiona..

   No i wpadło mi kilka pomysłów na stronę, które niebawem wejdą w życie. :)

Blogi

 

Projekt [ATLAS ĆWICZEŃ] v2

Siemanko, w tym wpisie poruszę informacje o projekcie na naszym forum mianowicie - ATLAS ĆWICZEŃ.  Jest to gruby projekt ponieważ wymaga dużej pracy na forum jak i w "terenie". Pierwsze jego pomysły powstały jeszcze za czasów Ulicznego Treningu i nawet powoli był realizowany. (Pozdrawiam Użytkowników z tego forum 🙂 ) Niestety ze względu na wymagany ogromny wkład w jego tworzenie gdzieś tam po drodze zaginął... Aż do teraz, zaczynamy go realizować od nowa.  Ale o co chodzi???    Atlas Ćwiczeń to zbiór wszystkich dostępnych ćwiczeń w Street Workout (w przyszłości pozostałe sporty), z opisami i podziałami na partie mięśniowe. Do tej pory plan wyglądał tak że mieliśmy temat na forum z listą ćwiczeń pod daną partię. Obecnie pomysł mi się troszkę bardziej rozwinął, przez co musiałem doszkolić się w zakresie kodowania i HTML'a. Projekt będzie wyglądał tak: Będzie graficzna postać człowieczka z przodu i z tyłu, po najechaniu myszką na daną partię mięśniową ukaże nam się opis danej partii mięśniowej wraz z możliwością kliknięcia tak, aby przekierowało nas do ćwiczeń na wybraną partię mięśniową.  Prace zacznę już dziś od dokończenia grafiki i jej kodowania, niestety mamy w naszej bazie ok 60 nagranych ćwiczeń więc na chwilę obecną podepniemy te 60 ćwiczeń i przetestujemy czy wszystko działa jak należy, następnie będziemy poszerzać naszą bazę o kolejne ćwiczenia na partie mięśniowe, myślę że docelowo będzie ok 300 ćwiczeń przynajmniej jeżeli chodzi o Street Workout. Gdy projekt wypali i będzie na niego popyt to rozszerzymy go o ćwiczenia z innych sportów. :) Jeżeli macie jakieś propozycje lub sugestie do tego projektu to piszcie śmiało, wszystkie propozycje rozważymy. 🙂   v2 - 08.11.2018 Siemanko, prace trwają wstępnie mamy już pomysły i działamy z realizacją. Żeby nie było że rzucamy słowa na wiatr to macie do przetestowania link z ludzikiem który testujemy wraz z @Sobolem czyli zarządem grupy Workout Athletes. 🙂 https://workoutathletes.com/forum/atlas-ćwiczeń Po najechaniu myszką na lewy bark "Zbyszka" zostanie on podświetlony, a już niebawem otrzyma link na który Was przekieruje przy kliknięciu. 🙂 Na weekendzie planujemy zrobić sporą liczbę ćwiczeń do atlasu więc będzie się działo. 🙂   v3 - 09.11.2018r. Siema, było sporo problemów z kodowaniem, ale po wielu godzinach prób i błędów się udało. 😄 Projekt ma się tak: Kodowanie - 100% Grafika - 30% Ćwiczenia - 0%  Przez weekend te wartości szybko urosną, jedynie ciężko będzie z określeniem procentowym z ćwiczeniami bo kto wie ile tego wyjdzie w całości 😄 Trzymajcie kciuki za projekt, siła z Wami!   

Dynloth

Dynloth

 

10.09.2015

Siemanko, dziś trening delikatny ze 2 godzinki obijania się na placu xd. Robiliśmy zdjęcia do konkursu Fanty i wieczorkiem troszkę poćwiczyłem inclinów i dipów na kółkach i denerwuje mnie to, że taśmy bardzo obcierają ramiona.. No i wpadło mi kilka pomysłów na stronę, które niebawem wejdą w życie.

Dynloth

Dynloth

 

08.09.2015

Siemanko, Wybaczcie że po raz kolejny biorę się za prowadzenie dzienniku, obiecuję że teraz już będę wpisy dodawał systematycznie. Więc tak, od dziś zmobilizowałem się i zmieniam trochę system treningu. Do tej pory ćwiczyłem same techniki, było to spowodowane tym, że dobiłem do 86kg i było mi troszkę za ciężko, mimo że to były praktycznie same mięśnie, teraz ważę 82kg i będę ćwiczył wszystkie partie mięśniowe plus techniki, a jak to podzielę, to jeszcze nie wiem. Dzisiejszy trening wyglądał tak: - Pompki diamentowe 30/32/34 - Incline pullups na kółkach 10/12/14 - Dipsy na kółkach 10/12/14 - Kilka prób przejścia z HS do TigerBand - Przygotowania pod trening samolotu - Hefasto - fazy negatywne na kółkach I chyba tyle. Pozdrawiam!

Dynloth

Dynloth

 

Start!

Siemanko, To jest mój Blog Treningowy. Będę w nim opisywał swoje treningi i nie tylko. No to na początek dieta: -9:30 - Omlet (3 jajka, 3 łyżki mąki, 2 łyżki cukru, łyżka mleka) -12:30 - 100g ryżu + pierś z kurczaka 200g -15:30 - 100g ryżu + pierś z kurczaka 200g -16:30 - trening -18:30 - koniec treningu, miarka izolatu białka. -21:30 - 500g serka wiejskiego To jest dieta aktualnie którą stosuje co do makroskładników to jeszcze nie obliczałem, bo będę układał nową dietę. Plan treningowy: 9:00 - Interwały + 30 brzuszków(x3) + 30 pompek(x3) 13:30 - Trening plancha + Trening Iron Cross 16:30 - Trening na siłowni, tu w zależności od dnia trenuje splitem. 21:00 - Brzuszki + pompki + HS Więc tak to mniej więcej wygląda. Pozdrawiam!

Dynloth

Dynloth

×