Jump to content
Workout Athletes
  • entries
    2
  • comments
    4
  • views
    2,088

About this blog

Witam wszystkich w tym blogu będę opisywał wszelkie projekty na naszym forum. Dzięki temu będziecie widzieć że nad forum cały czas trwają pracę i jakie prace to są. ?

Mam nadzieję że będziecie się wypowiadać w poszczególnych projektach, tak aby każdy był idealnie dopięty na ostatni guzik. ? 

Zapraszam do lektury i niech moc będzie z Wami! 

Entries in this blog

Projekt [Katalog Figur]

Siema chciałbym Was poinformować o kolejnym dużym projekcie mianowicie katalog figur. Jak na razie jestem na etapie myślenia nad funkcjami i działaniem całego katalogu. Mogę zdradzić ze ów katalog będzie zawierał wszystkie figury ze Street Workout z możliwością jej ocenienia, skomentowania oraz oznaczenia jako figury którą się umie, wtedy będzie ona przypięta do profilu. Zastanawiam się nad systemem weryfikacji żeby nie było tak, że osoba sobie przypnie ze potrafi np plancha a fizycznie nie jest

Dynloth

Dynloth

Projekt [ATLAS ĆWICZEŃ] v4

Siemanko, w tym wpisie poruszę informacje o projekcie na naszym forum mianowicie - ATLAS ĆWICZEŃ.  Jest to gruby projekt ponieważ wymaga dużej pracy na forum jak i w "terenie". Pierwsze jego pomysły powstały jeszcze za czasów Ulicznego Treningu i nawet powoli był realizowany. (Pozdrawiam Użytkowników z tego forum ? ) Niestety ze względu na wymagany ogromny wkład w jego tworzenie gdzieś tam po drodze zaginął... Aż do teraz, zaczynamy go realizować od nowa.  Ale o co chodzi??? 

Dynloth

Dynloth

×
×
  • Create New...