O Nas

Kim jesteśmy? Co robimy?
Workout Athletes - Marki

Workout Athletes

Jesteśmy małą grupą przyjaciół z przeogromną zajawką do sportu, który połączył nasze pasje. Naszą misją jest dzielić się wiedzą, doświadczeniem jak i zrzeszać coraz większą liczbę osób trenujących różne dziedziny sportowe. Promujemy zdrowy i aktywny styl życia. Dołącz do naszej sportowej rodziny. 🙂

Dlaczego my?

Sprawdź nasze rozwiązania, które mogą Ci się przydać. Mamy nadzieję, że któryś z nich Cię przekona, aby do nas dołączyć.
Atlas Ćwiczeń

Atlas Ćwiczeń

Interaktywny Atlas Ćwiczeń w którym znajdziesz ćwiczenia na poszczególne partie mięśniowe.
Katalog Posiłków

Katalog Posiłków

Katalog pełen pysznych przepisów na posiłki z wyliczonymi makroskładnikami.

Rutyny Treningowe

Gotowe plany treningowe pod wyznaczone cele - za darmo!

Kompletne Jadłospisy

Ułożone jadłospisy pod wyznaczone zapotrzebowanie - do przetestowania za darmo!

Katalog Figur

Katalog figur Street Workout i Pole Dance.

Mapa Treningowa

Dzięki niej znajdziesz siłownię, studio Pole Dance, lub park do Street Workout w Twoim pobliżu.

Kompendium Wiedzy

Masa artykułów na temat treningów i odżywiania.

Wiadomości

Bądź ba bieżąco z wiadomościami dotyczącymi Twojej dyscypliny.
123
1319
8549
86
387

Nasza Historia

Jeżeli chcesz się o dowiedzieć więcej o naszej ekipie to sprawdź skróty poszczególnych lat poniżej.

2013 rok

Nasze pierwsze kroki stawialiśmy jako forum, które powstało już w 2013 roku, gdzie działaliśmy pod domeną ForTiTudo.cba.pl i było to forum radomskiej grupy Street Workout. Forum jako jedno z nielicznych o tej tematyce szybko się rozwinęło, a jego tematyka zmieniła się na ogólnopolskie forum o Street Workout.
dynloth
dynloth

2014 rok

W celu kontynuowania nowej tematyki forum przenieśliśmy się na domenę Uliczny-Trening.pl Dopiero tutaj odnieśliśmy ogromny rozwój i sukces naszej działalności. Dziennie przybywało po kilka-kilkanaście nowych Użytkowników i pojawiało się ponad kilkaset wiadomości dziennie na forum. Generowaliśmy ok. 30 tysięcy unikalnych wizyt miesięcznie, a serwis Uliczny Trening był ogromnym źródłem wiedzy o Street Workout i zrzeszył dużą ilość osób trenujących.

2015 rok

Postanowiliśmy pójść krok dalej..

Jako że spodobało nam się zrzeszanie osób trenujących i była chęć ciągłego rozwoju forum przy jednoczesnym zwiększeniu statystyk, padł pomysł żeby rozszerzyć tematykę forum o kolejne sporty. Wtedy powstała domena WorkoutAthletes.com

Dodatkowo stworzyliśmy markę i ekipę Street Workout pod nazwą Workout Athletes.

Działania ekipy są głównie na terenie Radomia, trenujemy wspólnie z osobami początkującymi przekazując im wiedzę dotyczącą SW, nasza ekipa wykonała ok. 30 pokazów. Dla naszego serwisu stworzyliśmy kanał na YouTube, gdzie tworzymy poradniki dla osób początkujących z dawką humoru.

Workout Athletes Team
Workout Athletes - Pokaz

2016 rok

Gdy wszystko ładnie się rozwijało i zaczęliśmy dodawać nowe sporty na forum, zostaliśmy zaatakowani przez hakera.

Haker wyczyścił serwer ze wszystkich plików i namieszał w bazie danych, gdzie były ogromne problemy z przywróceniem kopii bezpieczeństwa. Zatrudniliśmy zespół informatyków, który odzyskał najważniejsze rzeczy z bazy danych. Wykupiliśmy zaawansowany skrypt forum, gdzie pliki z bazy danych zostały przekonwertowane pod działanie nowego systemu. To wszystko w celu zwiększenia bezpieczeństwa i zabezpieczenia przed nowym atakiem.

Proces przywracania forum trwał ok. 12 miesięcy. Po tym czasie ciężko było odzyskać naszych aktywnych Użytkowników, część odeszła do konkurencji, albo całkowicie zrezygnowały z używania forum, natomiast powróciły osoby tylko te które były najbardziej przywiązane do atmosfery naszego forum

2017 rok

Wiele godzin poświęciliśmy na analizę, czy jest sens dalej rozwijać nasz forumowy projekt w erze mediów społecznościowych i walczyć o pierwsze miejsce z grupami na Facebook'u.

Do podjęcia decyzji przyczynili się Użytkownicy, którzy do nas powrócili. Dzięki właśnie tym osobom podjęliśmy decyzję, że ponownie bierzemy się za rozwój naszego forum i jego ostatnich założeń.

Cały system został zaktualizowany i rozbudowany o wiele ciekawych funkcji, których nie posiadają inne podobne portale.

Aktualnie pracujemy nad rozwijaniem naszych projektów związanych ze Street Workout i Pole Dance. Następnie rozpoczniemy prace związane z Kulturystyką i Cross Fit.

Workout Athletes - One Arm Hand Stand
Workout Athletes - One Arm Hand Stand

2018 rok

Jako że chcieliśmy wystartować z forum z dużą mocą, to postanowiliśmy najpierw wyczyścić forum, aby nowi Użytkownicy dostali w swoje ręce zadbany i funkcjonalny portal.

Na pierwszy ogień poszło czyszczenie Użytkowników, było 4881 kont. Redukcja profili z zerową aktywnością dała nam 1257 kont które pozostały. Co oznacza, że sprawdziliśmy i usunęliśmy 3624 Użytkowników.

Drugim etapem było uporządkowanie treści na forum, przeanalizowaliśmy 8,000 tematów na forum, zbędne zostały usunięte, a wartościowe pozostawione.

Dodaliśmy system Atlas Figur Pole Dance, Mapkę Treningową i Atlas Ćwiczeń.

2019 rok

Gdy system był już prawie gotowy, to poświęciliśmy czas na zrobienie kilku kursów, aby poszerzyć swoje kompetencję i zdobyć nową wiedzę, którą będziemy mogli się dzielić z naszymi Użytkownikami.

Nawiązaliśmy współpracę z osobami trenującymi różne dziedziny sportowe, które wyraziły chęć pomocy osobom początkującym.

Nawiązaliśmy współpracę z firmami, które również wyraziły chęć współpracy.

Powoli nasza społeczność rośnie, a cel pomocy początkującym jest coraz bliżej.

Workout Athletes - One Arm Hand Stand
Workout Athletes - One Arm Hand Stand

2020 rok

Mając potężne zaplecze zrobiliśmy krok do przodu. Stworzyliśmy osobne systemy na nasze aplikacje internetowe. Dzięki temu będą one stabilniejsze jak i bardziej funkcjonalne.

Jeszcze w tym roku chcemy wystartować ze wszystkimi naszymi systemami i zająć się w końcu naszym głównym celem - czyli pomocą osobom początkującym.