Trening – FAQ

Treningi - Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź czy w naszej bazie znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie.

1. Jak będzie wyglądał mój plan treningowy?

Będzie on rozpisany bazując na całym tygodniu. Każdy dzień będzie zawierał opis trenowanych grup mięśniowych, listę ćwiczeń wraz z ilością serii i powtórzeń, tempem wykonywania ćwiczeń jak i podglądem każdego ćwiczenia w postaci filmiku. Dodatkowo będzie zawierał informację o przerwach między ćwiczeniami i seriami. Oczywiście materiały dotyczące rozgrzewki przed treningiem i rozciąganiu po treningu również należą do części planu treningowego.

2. Czy jednym planem treningowym mogę ćwiczyć dłużej niż 30 dni?

Oczywiście jak najbardziej można, natomiast my zalecamy aktualizację planu treningowego po 30 dniach ćwiczeń, ponieważ nasz organizm adoptuje się do wykonywanych ćwiczeń i ilości powtórzeń. Żeby progres był w dalszym ciągu należy zwiększyć ilość powtórzeń lub stopień trudności ćwiczeń – wprowadzając nowy bodziec. W zależności od wybranego pakietu, nasz zespół będzie pilnował, aby plan był cały czas dopasowany.

3. W trakcie wykonywania ćwiczeń czuję ból/dyskomfort, co zrobić?

Gdy wystąpi ból, lub dyskomfort w trakcie wykonywania ćwiczeń należy zgłosić to do trenera prowadzącego Twoje treningi. Powodem może być zła technika wykonywanego ćwiczenia.

4. Nie podoba mi się ćwiczenie w planie treningowym, co zrobić?

W takim przypadku, należy zgłosić ten fakt do trenera prowadzącego, aby wymienił ćwiczenie. Treningi powinny być przyjemnością.

5. Czuję brak progresu, a wręcz regres, co zrobić?

W takim przypadku należy zgłosić to do trenera prowadzącego, ponieważ powodów może być wiele. Po wstępnej rozmowie z trenerem znajdziemy rozwiązanie problemu.

6. Czy samym treningiem zbuduję sylwetkę?

Dobrze ułożony plan treningowy ma kluczowe znaczenie, ponieważ w zależności od wyznaczonego celu treningowego będzie on wyglądał zupełnie inaczej zarówno w treningu na masę czy redukcję.

Dieta jest ważnym aspektem przy treningach i ma ogromny wpływ na budowanie sylwetki, więc dużo łatwiej się pracuje nad formą stosując dietę.

7. Jakie akcesoria potrzebuję do realizacji planu treningowego?

Plany treningowe układamy indywidualnie i jednym z wielu czynników jego tworzenia jest to jakim sprzętem dysponujesz. Więc jeżeli nie posiadasz żadnego dodatkowego sprzętu, to ułożymy taki trening żeby tylko angażować Twoje ciało.

NADAL NIE MASZ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE? - ZADAJ JE!

Użyj poniższego formularza, aby wysłać nam Twoje zapytanie. Odpowiedź uzyskasz w ciągu kilku godzin.