Indywidualne Plany Treningowe

Układamy indywidualne plany treningowe, dostosowane pod Twoje preferencje, umiejętności i możliwości. Wykluczamy ćwiczenia których nie lubisz i dodajemy te które preferujesz.

Dlaczego właśnie my?

Na to pytanie odpowiemy Ci w poniższych argumentach. Zobacz jak możesz skorzystać wybierając naszą usługę stworzenia indywidualnego planu treningowego.
ZAOSZCZĘDZISZ CZAS

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS

Poświęciliśmy setki godzin, na przygotowanie materiałów do tworzenia najlepszych planów treningowych, tak aby Twój plan był maksymalnie efektywny.
BEZ UMOWY

BEZ UMOWY

Nie zobowiązuje Cię z nami żadna umowa. Co 30 dni to Ty decydujesz czy efekty są zadowalające i czy nasza współpraca trwa dalej.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Plany Treningowe są układane indywidualnie pod Twoje wymagania i preferencje. Nie praktykujemy metody (kopiuj wklej). Masz na to naszą gwarancję.
MEGA RABATY

MEGA RABATY

Dbamy o naszych stałych klientów dlatego oferujemy rabaty na dalszą współpracę i zniżki za przyprowadzenie nowych konsumentów.

Dieta to 70% sukcesu, warto o nią zadbać!

Warto zadbać o odpowiednio dobrany program żywieniowy, który ukierunkuje Cię w drodze do wyznaczonego celu.

Co zawierają nasze plany treningowe?

Kupując u nas plan treningowy, otrzymasz nie tylko plan i wsparcie w treningach, ale i dodatkowe materiały, które pomogą Ci zmaksymalizować efekty naszych treningów.
Opisy Posiłków

Opisy Posiłków

Wszystkie posiłki w jadłospisie są szczegółowo opisane, wiesz jakie składniki potrzebujesz w jakich proporcjach, jaki jest czas przygotowania, jakie akcesoria kuchenne będą Ci potrzebne, oraz jaki jest poziom trudności przygotowania danego posiłku.
Różnorodne Posiłki

Różnorodne Posiłki

W naszym jadłospisie w zależności od pakietu (np. 7 różnych dni stosowanych przez miesiąc) masz różne posiłki, dzięki czemu Twoja dieta nie będzie monotonna.
Lista Zakupów

Lista Zakupów

W każdym jadłospisie jest pełna lista zakupów wraz z cenami, podzielona na kategorię, tak aby szybko i wygodnie kupić wymagane składniki do potraw. Bazujemy na sieci supermarketów - Lidl.
Nasze Diety

Nasze Diety

Szanujemy Twoje preferencje żywieniowe, dlatego bez problemu ułożymy dla Ciebie takie oto diety: wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe, lekkostrawne, bezmleczne, wysokobłonnikowe, niskotłuszczowe jak i kliniczne.
Konsultacje

Konsultacje

W każdym naszym pakiecie oferujemy konsultacje żywieniowe, gdzie nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie dotyczące odżywiania w formie telefonicznej lub email.
Dietetykpro.pl

Dietetykpro.pl

Działamy na licencji portalu dietetykpro.pl, który w swojej bazie posiada ponad 10.000 różnych posiłków. (W tym posiłki z bazy Instytutu Żywności i Żywienia). Dzięki temu mamy pewność że wyliczenia kaloryczności posiłków są bardzo dokładne.
Budżet Jadłospisu

Budżet Jadłospisu

Przed ułożeniem jadłospisu możesz wybrać dzienny budżet na posiłek. (Zakresy budżetów są zależne od typu diety, jak i preferencji kosumenta.) Dzięki temu nasze diety są na każdą kieszeń.
Kalendarz

Kalendarz

Każdy jadłospis zawiera kalendarz żywieniowy, w którym możesz sobie odznaczać spożyte posiłki, samopoczucie jak i spisywać codziennie wagę na czczo.
Ankieta

Ankieta

Przed ułożeniem dla Ciebie diety, poprosimy Cię o uzupełnienie naszej ankiety żywieniowej. Chcemy poznać Twoje dotychczasowe jadłospisy, zachowania dietetyczne jak i Twój organizm. Ankieta stanowi fundament do ułożenia poprawnego jadłospisu.
Wskazówki

Wskazówki

Do każdej diety otrzymasz gratis wskazówki żywieniowe, które świetnie uzupełnią się z Twoim jadłospisem. Wskazówki zawierają kilkadziesiąt ważnych podpunktów które każdy powinien stosować.

Chcę mój indywidualny plan treningowy

Kliknij w link poniżej i wybierz pakiet, który Ci najbardziej odpowiada.
Pakiet I
Plan treningowy na 30 dni
49 zł
To tylko 1,63 zł dziennie.
 • Stały nadzór nad treningami
 • Kontrolowanie techniki ćwiczeń
 • Analiza progresu
 • Nielimitowane konsultacje na naszym forum
 • Konto Premium na naszym forum (7 dni)
Pakiet II
Plan treningowy na 60 dni
89 zł
To tylko 1,48 zł dziennie.
 • Po 30 dniach aktualizacja planu
 • Stały nadzór nad treningami
 • Kontrolowanie techniki ćwiczeń
 • Analiza progresu
 • Nielimitowane konsultacje na naszym forum
 • Konto Premium na naszym forum (14 dni)
Pakiet III
Plan treningowy na 90 dni
119 zł
To tylko 1,32 zł dziennie.
 • Po 30 dniach aktualizacja planu
 • Po 60 dniach zmiana planu
 • Stały nadzór nad treningami
 • Kontrolowanie techniki ćwiczeń
 • Analiza progresu
 • Nielimitowane konsultacje na naszym forum
 • Konto Premium na naszym forum (30 dni)

Najczęściej Zadawane Pytania

Chcesz dokonać zakupu, ale masz jakieś pytanie, lub wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów.