Jump to content
Workout Athletes
Message added by Admin PD,

Nie mamy jeszcze informacji o Twoim wydarzeniu? Napisz do nas na maila: biuro@pole-dance.pl

Recommended Posts

Rurka zamiast biurka Exo warsztaty

SOBOTA, 26 LUTEGO 2022 O 10:30

-> Link <-

271659825_4778428688915538_3061925833931973346_n.thumb.jpg.72dcc5adbf349141c03c8f52a94455de.jpg 

Gosia Kalinowska to instruktor, który zostawia na sali całe swoje serce. Z pole dance związana od 2014 roku, od 2016 prowadzi zajęcia, a w 2018 rzuciła wszystko, zamieszkała w Warszawie i przedstawiła się wszystkim jako Rurka Zamiast Biurka. Gosia zastąpiła pracę biurową byciem pole dancerką na pełen etat.
Obecnie pracuje w Szczęście by Maria Rozbicka, si.mia, prowadzi zamknięte grupy w Warszawie i zajęcia online.
 
Gosia mówi:
"Moja misja jest prosta – kocham pole dance i exo, więc chcę, żeby pokochali go inni! Zamiast marnować czas na fejsie czy oglądać kolejny serial na netfliksie lepiej ruszyć dupsko na spacer, rower albo na salę z rurką. Ja wybrałam to ostatnie i zachęcam, żeby do mnie dołączyć!
Uważam, że pole dance i exotic zmienia kobiety w superbohaterki, dlatego pragnę prowadzić takie zajęcia, na które czeka się z niecierpliwością, bo każda kursantka zasługuje na to, by czuć się jak superwoman."
 
Gosia uwielbia występować na scenie. W swoich pokazach zaraża energią i uśmiechem, zawsze puszcza oko do publiczności i widać, że świetnie się bawi.
Była finalistką Duende International Pole Dance Contest oraz International Pinup Competition w kategorii Exotic Semi-Pro. Gosia lubi udowadniać, że można osiągnąć wszystko, jeśli się zaweźmie. Cały czas się rozwija, bierze udział w masie różnych warsztatów, zwiększając swoje umiejętności i wiedzę jak pomóc kursantom osiągnąć ich cele.
Exo uczyła się od najlepszych w Polsce i za granicą, m.in.: Martyna Dominikowska, Berenika Nienadowska, Malwina GS, Olga Baidyuk, Mario Turco, Sasha Meaw, Kaya Blum, Olga Spieza, Jakub Kolasa, Magdalena Beng, Maria Rozbicka.
 
Aktywnie udziela się w społeczności pole dance organizując, współpracując lub biorąc udział w wielu wydarzeniach pole dance takich jak obozy, szkolenia, czy zawody.
proponujemy 2 bloki
?10.30-12.00 exo z krzesłem
?12.15-13.45 exo choreo
blok 130 zł
Link to comment
Share on other sites

 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Admin PD
   Kasia Kirsz - Pole Autonomy w SPARROW SPORT CLUB!
   SOBOTA, 5 MARCA 2022 O 10:00
   ->LINK<-

   Wydarzenie Centrum Edukacji Sparrow Sport Club - Pole Dance Lublin, Fitness Lublin Kasia Kirsz - Pole Autonomy w SPARROW SPORT CLUB! Druga V-ce Mistrzyni Polski w Akrobatyce Powietrznej oraz pierwsza V-ce Mistrzyni Europy w Akrobatyce Powietrznej w debiutach 2018. Certyfikowana Instruktorka Pole dance (Iron Convent Instructor Course) oraz Instruktorka fitness. Główna zasada Kasi to budowanie siły bazowej pod rurkę. Wiedzę z tej dziedziny czerpie od najlepszych w kraju - udziały w certyfikowanych warsztatach pod szyldem Strong First Poland czy Riznyk Street Workout School oraz Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu. Brała udział w warsztatach z m.in.: Dimitry Fedotovem, Olegiem Zabelin (Static Spin Course); Natalią Tatarintseva; Vladimirem Dorozhkin; Gaby Borrayo. Na co dzień prowadzi Fanpage www.facebook.com/StrenghtPoleFlexibilityDance - który na chwilę obecną stanowi międzynarodową społeczność miłośników i miłośniczek pole dance, gdzie codziennie mogą znaleźć nowe inspiracje oraz treningową motywację. Warsztaty w SPARROW SPORT CLUB:  DYNAMIC POLE COMBO & TRICKS – blok na którym dowiecie się jak podkręcić ruch w celu zbudowania dynamicznych połączeń na rurce statycznej. Będą tutaj tricki wprawiające w ruch statyk oraz baza pod dynamikę. Wymagane figury to: Shoulder mount, Butterfly, Iguana. Poziom: od średnio zaawansowanego do zaawansowanego.
   Czas trwania: 75 minut.  STATYCZNE ROTACJE I PRZEJŚCIA, czyli jak się kręcić na statyku. Warsztat całościowo poświęcony rurce statycznej, gdzie nauczycie się efektownych obrotów oraz przejść pozwalających w sposób logiczny połączyć kilka figur w dłuższą sekwencję. Wymagane figury to m.in. : Shoulder mount, Butterfly, Iguana. Poziom: od średnio zaawansowanego do zaawansowanego.
   Czas trwania: 75 minut  SPINNING POLE & FLOW – warsztat dedykowany rurce obrotowej, gdzie wykorzystamy jej pęd by łatwiej upłynnić przejścia pomiędzy figurami, rozbudowując sekwencje wykonywane na rurce obrotowej.
   Czas trwania: 75 minut.  CENA:
   1 warsztat - 120 zł
   2 warsztaty - 210 zł
   3 warsztaty - 300 zł KIEDY: 5 marca 2022 GDZIE: Sparrow Sport Club ul. Ignacego Daszyńskiego 5, Lublin ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !
   Klub zastrzega sobie prawo do zmiany godzin warsztatów lub ich odwołania.
   W przypadku odwołania warsztatów pieniądze zostają zwrócone.
   Zapisy ! Pytania ! Kontakt:
   - za pośrednictwem fanpage fb.com/sparrowsportclub
   - tel. 791 793 992
   - mailowo sparrowsportclub@gmail.com
   Osoba, która zakupi wejściówkę, a nie może pojawić się na zajęciach powinna znaleźć zastępstwo i poinformować o tym klub.
   W razie nieobecności na warsztatach pieniądze nie podlegają zwrotowi.
   Wejściówka na warsztaty do zakupienia:
   - w klubie (Sparrow Sport Club ul.I.Daszyńskiego 5, Lublin)
   - lub za pośrednictwem płatności bankowej (numer konta wyślemy po wcześniejszym kontakcie)
   Zapraszamy !
   Sparrow Sport Club
   ul. I. Daszyńskiego 5, Lublin  
  • By Admin PD
   Warsztaty stretchingowe z Zuzanną Kidziak w Cocoonie!
   NIEDZIELA, 27 LUTEGO 2022 O 10:00
   ->LINK<-

    
    
   Wydarzenie Cocoon Pole Dance Academy Magdalena Ślusarczyk Po raz pierwszy warsztatowo - Cocoon odwiedzi Zuzanna Kidziak! znana również jako Zuza_balerina! jeśli więc pragniesz osiągnąć piękne linie w tańcu, marzysz o szpagacie, pięknych gięciach - to ten warsztat jest dla Ciebie! Program warsztatów:
    10:00 - 11:30 Szpagat poprzeczny
   Ten warsztat będzie miał na celu pokazać jak odpowiednio wzmacniać się i rozciągać się, by osiągnąć wymarzony sznurek lub/ i wykorzystać ten zakres w pozycji aktywnej, czyli np. trzymając nogę do boku bez pomocy ręki.  11:45-13:15 Szpagat zakroczno- wykroczny
   Jeśli masz problem z zakresami i nie wiesz jak je poprawić lub odczuwasz stagnację to na warsztacie poświęconym szpagatom pokażę sprawdzone metody rozciągania, które przynoszą efekty. Dodatkowo dowiesz się co robić, żeby oprócz rozciągnięcia mieć siłę , która wiadomo w pole dance jest bardzo istotna. Fajnie nie tylko robić szpagat, ale też później umieć wykorzystać zakres aktywny czyli np. podnieść czy rzucić wysoko nogę. Stretching, żeby przynosił zamierzone rezultaty musi być świadomy i poprawnie wykonany technicznie. Zapraszam na podróż do odkrywania możliwości swojego ciała. Dzięki temu warsztatowi zdobędziesz wiedzę potrzebną do mądrej pracy z ciałem.  13:30-15:00 Gięcia pleców i stopy Warsztat będzie poświęcony plecom  Nie tylko ekstremalnym gięciom, ale także zdrowemu kręgosłupowi. Dowiesz się co zrobić, żeby plecy chciały z Tobą współpracować , jak mobilizować barki i czego unikać w treningach.
   Warsztat zdrowy kręgosłup i gięcia pleców
   Plecy są fundamentem dobrej sylwetki i zdrowia. Zapraszam na warsztat na którym nauczysz się jak dbać o kręgosłup i zapobiegać kontuzjom ,a także jak pogłębiać mobilność w odpowiedni sposób. Poznasz moc dobrej rozgrzewki, ćwiczeń mobilizacyjnych i z obciążeniem. Oprócz tego pokażę Ci jak prawidłowo wzmacniać plecy . Nauczysz się jak poprawnie trzymać łopatki, co robić żeby nie garbić się, jak poprawić mobilność odcinka piersiowego i barków, jak odciążyć odcinek lędźwiowy, a także popracujesz nad poprawą stabilizacji. Obalimy mity na temat rozciągania pleców. Przyjdź i przekonaj się, że mądry trening jest warty uwagi i dzięki niemu można osiągnąć super efekty!  15:15-17:15 Balet podstawowe figury i pozycje
   Balet jest niezwykle harmonijną i pełną elegancji formą ruchu. Daje wiele korzyści i pomaga bardzo w innych technikach. Czy wiesz co dają zajęcia baletowe ?
   Technika klasyczna korzystnie wpływa na sylwetkę i pozwala wzmocnić mięśnie, uczęszczanie na lekcje to znakomita metoda na gorszy nastrój i polepszenie samopoczucia, zajęcia baletu uczą poruszania się z wdziękiem i gracją, mamy możliwość obcowania ze
   sztuką, która wzbogaca nasze wnętrze.
   Na tym warsztacie pokażę Ci podstawowe pozycje i figury baletowe. KIM JEST ZUZIA?
   Zuzanna Kidziak jest instruktorką tańca klasycznego i stretchingu. Kocha to, co robi - uczyć i przekazywać zdobyte umiejętności!
   Podczas nauki odbyła staż w słynnej Akademii im. Agryppiny Waganowej w Sankt Petersburgu, a swoje doświadczenie taneczne zdobywała również w Monte Carlo, Nowym Jorku i Barcelonie. 
   Jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, tańczyła na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie, była także solistką Teatru Muzycznego w Lublinie oraz tańczyła na wielu innych scenach.
   Jako pedagog jest wymagająca, ale na jej zajęciach spotka Cię przyjazna i motywująca atmosfera! 
   Prowadzi wiele zajęć grupowych i indywidualnych w Warszawie m.in w Balance Studio, Exo House Warsaw, Akademii Tańca Reliese, Szkole Abra 
   Jej zajęcia cieszą się ogromnym powodzeniem i jest zapraszana do prowadzenia warsztatów w całej Polsce. Warsztat odbędzie się przy 5 chętnych osobach na dany blok. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu! CENNIK:
   Kupując więcej zyskujesz!
    1 BLOK 120 zł. (osoby spoza studia 130 zł.)
    2 BLOKI 230 zł. (osoby spoza studia 240 zł.)
    3 BLOKI 330 zł. (osoby spoza studia 350 zł.)
    4 BLOKI 410 zł. (osoby spoza studia 430 zł.)
   Zapisy: kontakt@trenujewcocoonie.pl
   Płatność za warsztat należy uiścić w ciągu 5 dni od zapisu.
   W przypadku kiedy osoba zapłaciła za warsztaty i nie pojawi się na warsztatach powinna znaleźć zastępstwo i poinformować o tym organizatora. Pieniądze za nie pojawienie się na warsztatach nie są zwracane.
   PŁATNOŚĆ:
   ● osobiście w Cocoon Pole Dance Academy Magdalena Ślusarczyk
   ● przelewem - w celu uzyskania nr konta proszę o kontakt:
   - email: kontakt@trenujewcocoonie.pl
   - profil na fb https://www.facebook.com/cocoonpoledance/
   w tytule przelewu wpisujemy imię nazwisko, Zuzia, nazwę bloku oraz nr tel.
   INFORMACJĘ:
   Magdalena Ślusarczyk-Nowocień
   Cocoon Pole Dance Academy Magdalena Ślusarczyk
   tel. 508 079 955
   e-mail: kontakt@trenujewcocoonie.pl
   profil fb www.facebook.pl/COCOONPOLEDANCE
  • By Admin PD
   POLE DANCE WORKSHOPS with the judges of POLE DANCE SHOW SOBOTA, 2 KWIETNIA 2022 O 10:00 ->LINK<- Wydarzenie POLE DANCE SHOW Czas trwania każdego warsztatu: 90 min
   Cena 1 warsztatu: 290 PLN
   Zapisy: poledanceshowkielce@gmail.com, w mailu podajemy następujące dane: imię i nazwisko, tel. oraz wybrane zajęcia.
   Płatności:
   MY WAY POLE DANCE STUDIO MARTA JANDA
   74 1140 2004 0000 3902 7619 6196 Miejsce: Centrum kongresowe Targi Kielce (miejsce zawodów POLE DANCE SHOW) lub szkoła tańca MY WAY (ul. Sienkiewicza 36, Kielce). Dokładne miejsce warsztatów zostanie podane do 15 marca.   Workshop schedule: Saturday April 2nd, 2022 10:00-11:30- Ms Lizard Exotic Flow open level Her signature style is particular – an elegant, flowy and feminine foundation enriched by powerful, sharp accents and completed by smooth execution of beautiful, clean lines. The uniqueness and musicality of her style has been recognized worldwide and has allowed Ms. Lizard to become a Master in her art and a fantastic teacher in her work. 11:00-12:30 - Fedotov Dmitry - Baby Pool Four or five moments - that's all it takes to become a hero. © Colossus The workshop is about the basics of pole. When you know your body is unbreakable and ready for a fight, but you feel a lack of technique and power, this is perfect for you. Through easy combos of special tricks I’ll teach you how to become fearless pole beast and rock the stage   13:30-14:45 - Kuzmina Alena - Hard style choreography My favorite dance style, but if you ever saw my performances, you probably know that. Fast moves, choreography full of energy and charisma, signature acrobatics tricks and transitions mixed with plenty of sexuality. Unleash the seductive beast from deep inside of you together with me.   15:00-16:30 - Kuzmina Alena - Exotic Tricks My second passion after dancing is acrobatics. And I have something special to share with you to make your exotic routine beautified with special and signature moves, jumps, twists, cartwheels etc.   Sunday April 3rd, 2022   10:00-11:30 - Dimiitry BigBangTheory I’m not insane, my mother had me tested. © Sheldon C. The workshop is about most popular flips and acrobatic moves on a pole such as basic flips, fonji or more difficult gainer, round-off etc. With the help of scientific approach and detailed explanations you’ll learn to fight the gravity, that “heartless b#tch” that usually brings you down faster than you want   12-13.30 Marion Crampe Illusionist’s Ceremony, intermediate Experience the unique way to get into Marion’s favorite signature moves. Discover how far you can bring your own limits when guided in the right direction. The exploration through Spinning and Static depending requests.   13.45-15.15 Marion Crampe Twist your body all levels non pole workshops. Discover the secrets of flexibility all in a secure and healthy way. You do not have to be bendy to attempt this class.   15.30-17:00 Marion's workshop Pole bendy whispering Suitable for all levels. stretch and pole clothes needed. Let Marion whisper you the secrets to get all the bendy pole moves of your dreams. Make sure to prepare your wish bendy list before you get to the class. You don't have to be extremely bendy to attempt this class.  
×
×
 • Create New...