Skocz do zawartości
Workout Athletes

Suplementy - jakie kupiæ :D


thomson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Więc jak można się spodziewać trenuję SW. Staż - rok Coś o sobie, mam 17lat ważę 66kg i 183cm wzrostu. Zamierzam coś kupić na nowy rok ale za bardzo jeszcze nie wiem co :D.Moim priorytetem jest zwiększenie siły oraz zbudowanie masy mięśniowej. W temacie suplementów nie jestem dobrze zorientowany dlatego potrzebuje pomocy w ich wyborze. Zastanawiałem się nad kreatyne i bcaa. Pozrawiam PS: Mam odpowiednią dietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Próbowałem.. ale wszystko gdzie próbuję wejść nawet na prywatne wiadomości czy edytuj profil przekierowuje mnie tu: http://uliczny-trening.pl/forum/index.php Pozmieniali trochę tą strone nie mówię że na gorsze bo mi się podoba nowy design ale coś się "spierniczyło" bynajmniej u mnie nie wiem jak u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisze coś od siebie . Zauważyłem że chcerz kupić suple. A zadales sobie pytanie czy one są Ci wql potrzebne czy chcerz je kupic od tak ? Jesli Ci są potrzebne suple to zobacz co Ci slabiej idzie ostatnio . w czym masz zaniki , moze efekty siłowe , a moze niedopracowania w diecie ? Musisz sie zastanowic co CI potrzeba . Kreatyny czy gainera ne ma sensu kupować jak jest to zbędne . Bialko jest ok . zawsze sie przydaje . na marginesie polecam bialko whey 100 czekoladowe lub waniliowe . nie pieni sie wcaale i smak petarda . PONDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być niemiły ale piszę się "chcesz" :D pewnie nie dopatrzenie ale musiałem napisać :D Ale mniejsza, owszem gainera nie potrzebuje raz że trenuje SW a dwa że mnie zaleje tłuszczem a jak napisałem chcę aby bardziej było widać mięśnie "po prostu były większe" czyli zbudować większą masę mięśniową i mieć więcej siły. Czytałem i zastanawiałem się nad kreatyną monohydrant która wypełni moje mięśnie wodą i nie wiem dlaczego napisałeś że kupowanie kreatyny jest zbędne? Zwiększa siłę oraz czystą masę mięśniową. Białko prawdopodobnie kupie bo często nie chce mi się robić albo nie mogę już zjeść tego co mam w diecie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ty sie dobrze czujesz??? Zakwasy jest to jedna z najwspanialszych rzeczy na świecie, dzięki nim czujesz, że żyjesz. Niektórzy nazywają je sportowym kace, ale ja sie z tym nie zgadzam. Powiem tak: ZAKWASY JEST TO JEDYNY BÓL, KTÓRY SPRAWIA SPORTOWCOM PRZYJEMNO¦Æ I INFORMUJE, ¯E TRENING BY£ UDANY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...