Skocz do zawartości
Workout Athletes

Mr Unicorn


Damian Kutryb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Cześć Wszystkim! 

Nazywam się Damian Kutryb. Mam 27lat pochodzę ze Śląska, od 8miu lat mieszkam w Manchester i tutaj prowadzę własną szkołę tańca. Pole Dance trenuje od 2013 roku z Kilku miesięczną przerwą po operacji kolana. Zakochany w rurce od pierwszego dotknięcia! Szczerze, od dziecka chciałem wykonywać akrobacje na drążku ? i dopiero 5 lat temu marzenia zaczęľy realizować się! Obecnie podròzuje po swiecie prowadzą moje warsztaty rurkowe, na kolach, stretching. Sędziuję wiele mistrzostw jak i malych zawodòw oraz sam biorę udział w ròznego rodzaju konkursach. Do Polski przyjeżdzam dość często, gdyż kocham polskich naszych studentòw! Sentyment do polski :) i nasz wysoki poziom!!! ❤ Zapewne jako rurkowicze byliście oznaczani w video ktore krazy po internecie i swiecie ? mnie ujeżdzającego Unicorna ? Dostając Nagrodę od Facebooka : Award for Viral Pole Dancing Unicorn Video ? ponad 190mln oglądalności :) otrzymując własny tag #mrunicorn następnego dnia zostajesz gwiazdą internetu ha ha ha ? kròlem jednorożcòw ? Wielu was już mialem okazję poznac osobiscie i niezmiernie cieszę się że powstaje to forum, gdyż będzie fajna miejscòwka do rozmòw, dzielenia pasji i rozwiązywania rurkowych problemòw. Jeśli macie jakies pytania i chcecie wiedzieć coś więcej o mnie - PYTAJCIE!!! ? Pozdrawiam xxx 

IMG_20171105_173107_037.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Fajnie, że tu jesteś :) Zawsze mnie zastanawiało jak to się stało, że wyjechałeś do Manchesteru i tam otworzyłeś szkołę pole dance- widzę teraz, że to przeprowadzka była pierwsza, a dopiero potem zacząłeś w ogóle trenować... Tak czy siak, podziwiam odwagę i życzę powodzenia!!

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...