Skocz do zawartości
Workout Athletes

Tanio a dobrze


Marti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomy mam do was pytanie, na jaką dietę mogę przejść, żeby siła doszła i masa. Chciałbym żeby nie była bardzo kosztowna, na ogół dużo jem ostatnio przez cały rok wina stresów. Jem wszystko co jest w lodówce, niestety dużo rzeczy tłustych. Na szczęście nie jem słodyczy, moglibyście mi doradzić co wpierdalać ? Aby koszt diety był taki sam co zwykłego żarcia i żeby np śniadanie starczało mi do obiadu, a obiad do kolacji Z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mi sie ze nie zmiescisz takiego posilku ktory starczy ci na az tyle godzin ;p będziesz czuł głód wiec pomiedzy mozesz cos zjesc ;p glownym budulcem jest białko. Tanim sposobem nabicia białka jest np serek wiejski :DD raz na dzien zjesz i czujesz moc :D Do tego jakies wafle ryzowe moga byc ;D tak jak juz ci pisalem masz dobre geny więc będziesz przybierał sama mase miesniowa oczywiscie kurczak, miesa jakies ryby od czasu do czasu ;p moga byc te z puszek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz przechodzić na konkretną dietę. Ważne żebyś przestrzegał kilku zasad. Ogólnie ciężko jest rozpisać dobrą dietę na 3 dania, ważne też jest o których godzinach jesz, ćwiczysz i chodzisz spać. Musisz obliczyć sobie bilans kaloryczny na cały dzie? i podzielić go procentowo pomiędzy posiłki. Mogę ci napisać co mógłbyś jeść przykładowo, ale ilość sam sobie musisz policzyć Rozpisując na 3 dania i zakładając, że trening masz po obiedzie i przed kolacją: ¦niadanie, najważniejszy posiłek dnia, musisz dostarczyć pełno wartościowego białka, witamin i energii. Najlepiej owsiankę na mleku + ciemne pieczywo z twarogiem/serem żółtym, dobrej jakości wędliną i warzywami + ew. jakiś owoc Obiad: Powinien zawierać mięso/rybę + ryż/kasze + surówkę, do tego jakąkolwiek zupę z jarzynami. Trening: po treningu najlepiej jakbyś sobie wypił jakiś koktajl mleczno-owocowy Kolacja Pare godzin przed spaniem pasuję spożyć dobrej jakości białko i węglowodany, ale nic ciężkostrawnego. Najlepiej: jogurt/twaróg/jajka + ciemne pieczywo. Ew. możesz sobie zrobić omleta na słodko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Akurat to co napisaliście lubię jeść choć nie jadam za często, ale to się od jutra zmieni :D Co do koktajli to może być naprawdę dobry pomysł, poczytam sobie trochę na internecie jak przygotować jakiś zajebisty, oczywiście bez dodatku cukru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...