Skocz do zawartości
Workout Athletes

Najlepsze przepisy na dietę!!!!


Kavkaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie chciałem dowiedzieć się jakie znacie najlepsze przepisy. Które sami wymyśliliście lub wyczytaliście z internetu . Moim przepisem którego sam wymyśliłem wczoraj jest. Omlet z tu?czykiem piersią z kurczaka i ewentualnie dodać jakieś warzywa:). Teraz podałem tylko pomysł jutro spróbuje to zrobić a więc zrobię to tak. Składniki: jaja żeby zrobić omleta (ile chcesz tylko ich daj) mąki oczywiście do tego tu?czyk pierś z kurczaka i warzywa wykonanie myślę że każdy wie jak zrobić omleta wbijamy jaja do miski oczywiście oddzielić białko od żółtka ja pierwsze mieszam białko potem dodaje żółtka kto jak woli . mieszamy jaja żeby się gęste zrobiły dodajemy mąki żeby można go potem na patelni przewrócić i mieszamy:) wlewamy na rozgrzaną patelnie oczywiście na jakimś zdrowym oleju to smażymy. Jak już się usmaży dodajemy do niego tu?czyka pierś z kurczaka tylko pierwsze trzeba ją ugotować najlepiej w wodzie . i kto jak chce można warzywa jakieś dodać: . Potem zwijamy to wszystko dajemy do piekarnika na jakiś tam czas sam niewiem jutro dopiero będe robił to nie jestem wstanie podać dobrego czasu ale myśle okolo 5 minut żeby sie wszystko w środku zagrzało : i po tym czasie wyciągamy z piekarnika i możemy konsumować ewentualnie można jeszcze sosem czosnkowym polać najlepiej własnej roboty co sądzicie o tym przepisie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli zamienimy mąkę na np. mąkę orkiszową, usmarzymy go na oleju np. ryżowym, to będzie "zdrowy" co nie zmienia faktu, że ten "przepis" jest wręcz idiotyczny i napisany w odpychający sposób - dodaj tego, dodaj tamtego, może się usmaży, może nie, może będzie dobry, może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...