Skocz do zawartości
Workout Athletes

Trening z Linami


Gość nasu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czy ktoś z was ćwiczył z linami power rope? Czy warto taki trening dodać do SW przy dniu np. ABS ? Chodzi mi o takie ćwiczenia

Zastanawiam się właśnie nad kupieniem takiej liny i dodaniem sobie tego do SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

ja ćwiczyłem na linach, dodawałem sobie to jako dodatek do treningu, ale nie treningu SW. Trenowałem (i trenuje dalej) tabate. jesli nie wiesz o co chodzi to polecam poczytac w necie. zacząłem tylko i wyłącznie dlatego, ze mi brzuch urósł i po prostu chcialem szybko zrzucic zbedna tkanke tluszczową + poprwaic wytrzymałośc i wydolnosc wszystkich miesni. efekty są nieziemskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamer a liny sam kupowałeś czy po prostu masz dostęp? Ja z linami dopiero mam zamiar zacząć tylko jak zobaczyłem ceny na allegro lin po 700 zł to trochę się zmartwiłem ale myślę że jakąś alternatywę wymyślę. Co do Tabaty poczytałem sobie i bardzo mnie się to podoba. Tylko wyczytałem że nie zaleca się stosowania Tabaty przy innym treningu wiec jak łączysz ze SW? Czy np w dni nie treningowe lecisz? Dla początkujących amatorów tabaty wyczytałem że zaleca się 3 x w tygodniu . Jakie ćwiczenia wykonujesz przy Tabacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupowałem lin, bo sam sie przeraziłem jak zobaczylem cene. ale mam znajomych strazaków, ktorzy mi zalatwili wąz strazacki. na poczatek sprawdza sie bardzo dobrze. nie lacze sw z tabata. 3 razy w tyg to juz dla sredniozaawanoswanych. ja trenuje wtorki i czwartki, wtedy sie nie podciagam, ani nic nie cwicze. moja tabata trwa okolo 30 min, bo robie kilka tabat roznych cwiczen. (hardkor na maxa:D) bo pewnie wyczytales cos o tabacie, ktora trwa 4 min :D jesli chodzi o cwiczenia to bardzo rozne, za kazdym razem staram sie robic inne, urozmaicac zeby zaangazowac jak najwiecej miesni. na samym poczatku odczuwalem zakwasy na miesniach, o ktorch nie mialem pojecia. po kolejnej tabacie z innymi cwiczeniami znow, inne zakwasy. cos pieknego musialbym usiasc na spokojnie i Ci rozpisac jakie cwiczenia robic zeby bylo skutecznie. w moim przypadku naprawde sie sprawdzilo. spalilem 6kg zbednego tluszczu. w ciagu 2 miesiecy, moze troszke dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...