Skocz do zawartości
Workout Athletes

Redukcja !!!


Trenujacy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiek 16 lat

ektomorfik

20% bf

Waga 80 kg

problemem jest to że na starcie za szybko mase chciałem zrobić i sie podlałem na brzuchu . narazie żyje z funduszy rodziców wiec dieta nie jest profesjonalna ale mysle ze jest ok . czekam na opinie od Was na temat przyszłego planu na redukcje . To bedzie moja 1 redukcja , zaczynam ją po świętach . trening to prawdopodobnie split 3x /week

KCAL NA START -3000 !

B 130

WW 390

T-40

+ w DN

Areoby

3 razy w tygodniu

- bieżnia /30 minut ( 60 procent tętna maksymalnego )

-skakanka / 15 razy na maks ( 30 sekund jak najszybszego skakania )

+ TRENING BRZUCHA PO KAŻDYM TRENINGU W DT

-WZNOSY KOLAN NA DRĄŻKU

-BRZUSZKI NA ŁAWCE PROSTEJ V

-PLANK

Dieta :

1. platki słodkie jakieś 100 g , 2 szklanki mleka,2 banany

Kcal : 780

białko : 16

Węgle : 140

Tłuszcz : 5

2.4 kromki chlebka z jakąś chudą szyneczką ,serek wiejski

Kcal : 380

białko: 15

Węgle : 60

Tłuszcz : 5

3. 100 g ryżu , udko z kurczaka (połowa ), serek wiejski

kcal : 750

Białko : 40

Węgle : 70

Tłuszcz: 15

4.100 g makaronu , serek wiejski , banan, szklanka mleka

Kcal : 700

białko: 23

Węgle : 100

Tłuszcz: 5

5. 100 g twarogu ,2 jajka

Kcal : 320

Białko : 32

Węgle : 15

Tłuszcz : 10

czekam na wasze opinie na ten temat. coś poprawić ?smiało piszcie ,to mi pomoże ! Jak jest ok też napiszcie , bede widział ze robie coś w dobrym kierunku :D !

PS . Jedni mówią że 130 g białka zwierzecego na redu jest ok a inni zaś że za mało !co Wy o tym sądzicie !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bawię się w masę i redukcję, ale interesuję się dietetyką.

Twoja dieta jest niestety bezwartościowa, ale idziesz w dobrym kierunku. Przestudiuj co tutaj napisałem. I spróbuj jeszcze raz. Dużo nie będzie trzeba zmieniać.

Nie jestem zwolennikiem dzisiejszych diet.

Dopiero zaczynasz, nawet bez świetnie zbilansowanej diety będziesz miał efekty.

Moim zdaniem za bardzo przesadzasz z ilością białka.

Niektórzy mówią, że 2,2g białka/1kg masy ciała.

Bullshit stary, bullshit.

Jeżeli robisz redukcję, to polecałbym po prostu jeść świadomie i w tedy kiedy czujesz się głodny.

Co do rozpisanej diety, to nie polecam wpierniczać tego samego codziennie, już po niedługim czasie organizm przyzwyczai się do tych pokarmów i będzie chciał jakiegoś urozmaicenia, o co oczywiście nie trudno .

Dieta jest w połowie pełna,

WARZYWA stary nie zapominaj o tym, są ważniejsze niż te 20g białka z serka wiejskiego.

Mleko, które mamy w supermarketach jest kompletnie bezwartościowe, pomijając wodę.

Organizm już po pierwszych dniach od zbyt wielkich ilości białka dostanie nadkwasoty, mleko jeszcze pogorszy sytuację, zauważysz to od razu. Właśnie warzywa zapobiegają nadkwasocie.

Oczywiście można jeść duże ilości białka nie mając efektów nadkwasoty, ale trzeba, powtarzam trzeba w swojej diecie, czy to planowanej czy nie mieć warzywa i to najlepiej dużo i nie zmienianych przez procesy termiczne.

Zamień te ogromne (proporcjonalnie) ilości węglowodanów ze zbóż i białka z twarogów na węglowodany częściowo ze zbóż i z warzyw, również białko dostarczaj z różnych źródeł. W twojej diecie nie ma wielu wartościowych tłuszczy, dodaj je, czy to z oliwy, czy to z nasion (polecam), czy po prostu z olejów i mięs.

Stary to, że jesteś na redukcji nie znaczy, że masz odstawić tłuszcze. Pogarszasz tylko sytuację.

Tłuszcze są przede wszystkim odpowiedzialne za gospodarkę hormonalną i niektóre witaminy wchłaniają się dzięki tłuszczom.

Poczytaj o tłuszczach nasyconych i nienasyconych, poczytaj również o roli nienasyconych i nasyconych tłuszczów i warzyw.

Ostatecznie: Za dużo białka! Za mało warzyw i tłuszczów nienasyconych, to jest zbyt duży błąd w odżywianiu.

Pytaj, jeżeli potrzeba informacji.

Mam nadzieję, że pomogłem, jeżeli tak to zostaw pochwałę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...