Jump to content
Workout Athletes

I maraton akrobatyki powietrznej dla dzieci i młodzieży


WerDance
 Share

Recommended Posts

 

I maraton akrobatyki powietrznej dla dzieci i młodzieży

55554354_2406984119533857_4748042777579749376_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=15944640356196b0f002b1d45972cad1&oe=5D3C3FF0

 [LINK DO WYDARZENIA]

 

Data: 24 cze o 08:00 – 28 cze o 17:00

Miejsce: Klub Sportowy Zakręt, ul. Sportowa 7, 05-077 Zakret, Warszawa, Poland

Opis

TERMIN: 24 - 28 czerwca - 5 dni w godzinach 8.00 - 17.00.
CENA: 800 zł.
INFORMACJE 666 998 050 lub biuro@kszakret.pl
Zapewniamy zbilansowane posiłki dla uczestników.

Niezwykły tydzień sportowy pod opieką terenów światowej klasy:
1/ aerial silk - taniec na szarfach
2/ aerial hoop - akrobatyka na kołach
3/ pole dance
4/ akrobatyka sportowa
5/ jazz i balet
6/ gimnastyka artystyczna

Treningi podczas maratonu pozwolą rozwinąć pasję pod okiem najlepszych trenerów, zapewnią uczestnikom możliwość rozwoju oraz udoskonalenie techniki akrobatycznej. Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane, podział na grupy w zależności od poziomu. maraton przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 lat.

Nasza kadra to trenerzy znani na arenie światowej - utalentowani, odnoszący sukcesy, posiadający przygotowanie pedagogiczne, motywujący swoich podopiecznych i zarażających swoją pasją do sportu. Wydarzenie jest zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

* AERIAL HOOP - treningi poprowadzi Iwona Drzymała - Aerial Dancea, jest licencjonowanym tancerzem-choreografem oraz magistrem pedagogiki tańca. Studia taneczne umocniły ją w przekonaniu, że swoją przyszłość zwiąże z tańcem.
Jako zawodowy pedagog tańca potrafi w prosty i skuteczny sposób przekazać swoją wiedzę. Dopasowuje system nauczania do indywidualnych potrzeb kursantów. Ucząc, Iwona również wykorzystuje swoją wiedzę choreograficzną.
Tancerka specjalizuje się w tańcu w powietrzu: aerial hoop oraz aerial silk. Dodatkowo znana jest ze swojej ogromnej elastyczności ciała.
Osiągnięcia:
- Mistrzyni Polski w Street Dance Show (2008r.)
- Wicemistrzyni Świata z formacją „Pech” (2008r.)
- Certyfikat instruktora Pole Dance (2014r.)
- Mistrzostwa Polski Pole Sport w kategorii debiutantki (2014r.)
II miejsce w „Summer Pole Battle 1st. Edition” (2015r.)
- Certyfikat z Open Mind Functional Stretch (2015r.)
- Mistrzyni Międzynarodowych Zawodów Pole Art Experience (2017r.)
- Mistrzyni Aerial Hoop Professional na Mistrzostwach Polski Air Power Athletic (2017r.)
- Wicemistrzyni Pole Sport Professional na Mistrzostwach Air Power Athletic (2017r.)
- Mistrzyni European Air Power Athletics w kategorii Aerial Hoop Professional B (2017r)
- Mistrzyni European Air Power Athletics w kategorii Pole Sport Professional B (2017r.)
- Mistrzyni World Air Power Athletics w kategorii Pole Sport Professional B (2017r.)
- Mistrzyni World Air Power Athletics w kategorii Aerial Hoop Professional B (2017r.)

* AERIAL SILK - treningi pod okiem Basia Chlebisz- artist to Mistrzyni Świata i Europy w kategorii Aerial Silk Duo Professional oraz vice-mistrzyni Świata i Europy w kategorii Aerial Silk Solo Professional. nierozłącznie związana z akrobatyką sportową od 16 lat. Do końca 2015 roku była czynną zawodniczką klubu AZS-AWF Katowice, gdzie trenowała pod okiem dr Renaty Firak oraz dr Krzysztofa Wilusza. Przez kilka lat należała do kadry Narodowej i reprezentowała Polskę na arenie krajowej i międzynarodowej.

* AKROBATYKA SPORTOWA
- poprowadzi trener Michał Chmiel
Absolwent AWF Warszawa, Kaskader, Tricker - Tak w trzech słowach można scharakteryzować Michała. Na swoim koncie ma liczne trickingowe sukcesy w pojedynkach na zlotach oraz dwukrotnie wywalczył MP w Lidzbarku Warminskim. Gimnastyka przyrządowa zajął się jeszcze przed studiami ze szczególnym naciskiem na kola gimnastyczne. Do dziś z powodzeniem szkoli dzieci, młodzież oraz dorosłych z zakresu akrobatyki, elementów freestyle na macie lub drążkach oraz przygotowania motorycznego.
Od dziecka uwielbiał ruch, był zawsze zmotywowany i gotowy do nauki nie brak mu było cierpliwości i zawziętości. Nie wyobraża sobie życia bez trickingu, kaskaderki czy Street Workoutu - ćwiczenia to sposób na lepsze samopoczucie, zgłębianie wiedzy i umiejętności. Trenując dzieci i młodzież zwraca szczególna uwagę na przygotowanie sylwetkowe, poprawną technikę wykonania ale przede wszystkim na zdrowie i bezpieczeństwo: kłania się tu popularne, kaskaderskie motto: "nie sztuką jest wykonać jakiś element - sztuką jest go powtórzyć. I to nie jeden raz".

* POLE DANCE poprowadzi Agata Jarzębowska - aktualna Mistrzyni Świata Pole Sport Solo Professionals A.
Agata jest również mistrzynią Polski Pole Sport – tytuł ten zdobyła cztery razy z rzędu w latach 2013-2017. Dzięki zwycięstwom w krajowych zawodach trzykrotnie zakwalifikowała się do mistrzostw Europy pole sport, organizowanych przez World Association Air Power Athletics, które wygrała w 2015 roku.
Pracuje jako instruktor pole dance od 2011 r. W tym samym roku ukończyła kurs instruktora fitness i otrzymała certyfikat wydany przez Ministerstwo Sportu. W 2012 roku, podczas swojego debiutu na zawodach pole dance, zdobyła tytuł II wicemistrzyni Polski, jednocześnie otrzymując mistrzowską klasę sportową Polskiego Związku Tańca Sportowego. Poza kursami stacjonarnymi (zarówno dla grup początkujących, jak i zaawansowanych) Agata prowadzi szkolenia dla instruktorów oraz warsztaty w wielu miastach w Polsce. Na zajęciach zawsze stara się dostosować poziom ćwiczeń do umiejętności grupy.

* JAZZ I BALET - Natalia Skiba
Dyplom zawodowego tancerza uzyskała na wydziale Artystycznym AHE w Łodzi. Od 2011 jest instruktorem tańca, z dyplomem wydanym przez Polską Akademię Sportu. Wieloletnia uczestniczka licznych międzynarodowych warsztatów tańca współczesnego oraz innych technik pracy z ciałem w kraju i za granicą. Ostatnio poszerzała swoją wiedze na szkoleniu Polskiego Związku Gimnastycznego „Stretching w sportach gimnastycznych”.
Jest absolwentką Przygotowania Pedagogicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, a doświadczenie w pracy instruktora zdobywała prowadząc zajęcia oraz grupy taneczne dla przedziału wiekowego od 3,5 lat, dzieci szkolnych, młodzieży i dorosłych w technikach takich jak: klasyka (balet), taniec nowoczesny, współczesny, akrobatyka, a także jako instruktor tańca rekreacyjnego w projekcie dla osób niedowidzących 50+.
Jako pasjonatka teatru tańca już w trakcie studiów odbyła trzymiesięczne praktyki w profesjonalnym zespole teatru tańca Tanzmoto Dance Company oraz Tanzmoto Dance Studio (Essen, Niemcy). Jest współorganizatorką Wieczorów Tańca Współczesnego w Rzeszowie oraz założycielką i koordynatorką Stowarzyszenia Artystycznego PoruszaMY, promującego młode pokolenie artystów w tych dziedzinach.
Bycie instruktorem tańca to jej pasja i niekończąca się kreatywna przygoda. Na zajęciach zależy jej na solidnej dawce ruchu i przyjemności z niego płynącej, a także na systematycznej i prawidłowej pracy nad techniką wykonania.

* GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - Anna Reisch-Rogowska jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jej kariera sportowa rozpoczęła się od gimnastyki artystycznej, z którą związana jest do dnia dzisiejszego. Posiada najwyższą klasę w tej dziedzinie – klasę mistrzowską. Obecnie pracuje jako trener gimnastyki artystycznej, instruktor tańca oraz instruktor rekreacji ruchowej – fitness. Specjalizuje się w Tańcu Modern i Jazz. Dwukrotnie była finalistką Mistrzostw Świata w tańcu Modern oraz Jazz. Również od 2010 roku szkoli się w technice Thierrego Vergera- Modal Underground. Swoje umiejętności prezentuje na deskach warszawskich teatrów takich jak: Teatr Akt, Opera Kameralna, Teatr Rampa, Teatr Capitol. Jej motto taneczne to: „W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą”.

Aleksandra Budny - trener aerial relax - będzie odpowiedzialna za wyciszenie i odpoczynek uczestników podczas maratonu, chwile rozluźnienia i zajrzenia w głąb siebie, nauczy podopiecznych radzenia sobie z nagromadzonym w ciele napięciem i nadmiernym pobudzeniem, poprawi zakres ruchomości stawów. Ponadto zajęcia działają bardzo dobrze na pracę układu krążenia i wzmacniają mięśnie.

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By WerDance
   Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej 2019

   (Link do wydarzenia na FB)
    
   Data: 08-09.06.2019r.
   Godzina:
   08.06.2019r. od 08:00 do 20:00
   09.06.2019r. od 08:00 do 20:00
   Miejsce: Lublin
   Opis: Już 8 i 9 czerwca 2019 r. w Lublinie odbędą się mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej w kategoriach Pole Sport, Aerial Hoop, Aerial Silks.

   Szczegóły regulamin zostanie przedstawiony 11.02.2019r
    
   REGULAMIN PFAPA 2019
×
×
 • Create New...