Skocz do zawartości
Workout Athletes

Bar Brothers


KillahDeck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, gdzieś się natknąłem na filmik pokazujący wymagania na członka BB. Ktoś z was próbował lub miał zamiar do nich dołączyć? Wymagania: 7 MuscleUps 25 dipsów 10 szerokich podciągnięć 25 pompek 10 podnosze? nóg 7 MuscleUps wszystko ma być wykonane w max 5 min i nagrane Zastanawiam się czy nie będzie to mój cel w najbliższym czasie. Chciałbym, aby Ci którzy już trochę trenują się wypowiedzieli na ten temat. Ciężkie to będzie? Dalibyście radę? Swoją drogą czy Bar Brothers nie jest jedną z bardziej znanych ekip w tym SW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

BarBrothers to jedna z pierwszych grup SW i aktualnie jedna z największych. I większość osób przynależnych jest na poziomie perfekt. Ja nie próbowałem i nie mam zamiaru. (pomijając to, że sam założyłem grupę.) Wymagania są jak dla mnie dziwne. bo gdzie się ma 25 dipsów do 10 podnosze?, czy 25 pompek? Skala jest bez sensu... 25 pompek to na rozgrzewkę robię, a 25 dipsów to ciężko idzie. Dla tego nie rozumiem, tego schematu. I jeszcze w 5 minut, szczerze, to będzie to misja. MuscleUp trzeba ogarnąć podstawy i dopiero pó?niej ćwiczyć na ilość.

10 szerokich podciągnięć 25 pompek 10 podnosze? nóg
Tak jak to, to wydaje mi się, że bez problemu byś zrobił. A dipsy i MuscleUp to już ciężej. Cel w życiu jest bardzo ważny. A ten cel jest bardzo dobry. Poza tym, nie ma rzeczy niemożliwych. Jak chcesz, to specjalnie ułożę Ci plan treningowy przygotowujący do tych wymaga?. Swoją drogą, to co to za frajda przynależeć do zagranicznej grupy? Nawet treningu nie można z Nimi zrobić. ;p Ewentualnie dostaniesz dyplom pocztą elektroniczną o przynależności do grupy. Nie chcę Cię tym zniechęcać, bo jak powiesz komuś, że jesteś w BB, to automatyczny respect. Ale trzymam kciuki i życzę powodzenia. :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha co do wcześniejszego posta: lubię dipsy i swego czasu dochodziłem pod 20 natomiast odpowiednio wykonane podnoszenie nóg będzie obecnie dla mnie bólem :P nie wspominam o Muscle Upach, bo w danym momencie jest to dla mnie nie osiągalne (w najwyższej formie też nie było:D). Właśnie przynależność do tej grupy tak dla własnej satysfakcji i ewentualnie jak się wybiorę gdzieś za granicę :P a kto powiedział, że nie można należeć do kilku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

MuscleUpy nie są takie straszne na jakie wyglądają, wystarczy zrobić jednego i potem już z górki. Wystarczy przywrócić wcześniejszą formę, polepszyć ją i próbować.

Właśnie przynależność do tej grupy tak dla własnej satysfakcji i ewentualnie jak się wybiorę gdzieś za granicę Pokazuje język a kto powiedział, że nie można należeć do kilku?
Zgadzam się w 100% i masz rację można. Więc może i ja spróbuję, bo taki tytuł jak dla Admin polskiej SW fajnie by wyglądał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...