Skocz do zawartości
Workout Athletes

ZACZNIJ OD PODSTAW


ByczekEktomorfik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Chciałem założyć ten temat ponieważ ostatnio dużo czytam,szukam informacji oraz najlepszych rozwiąza? trenując Street Workout . Zauważyłem także ,że na forum witają nowe osoby które nie mają pojęcia jak zacząć trenować . Teraz postanowiłem że przedstawię Wam kilka najlepszych rodzai pompek , oraz podciągnięć które ja teraz wykonuje ,a przypominam ,że dopiero zaczynam więc to jest trening bardziej dla początkujących .No to proszę. -Pompki z rękoma szeroko ( klatka ) -Pompki na poręczach ( Zależy od kąta pochylenia klatka/triceps ) -Pompki Diamentowe ( Triceps ) -pompki tygryski ( triceps ) -pompki z nogami na podwyższeniu ( Klatka ) -Pompki z rękoma w podporze tyłem ( Klatka /Triceps ) -Pompki wąskie ( inna forma pompek diamentowych ) -pompki z klaśnięciem ( triceps ) -niepełne pompki z rękoma wąsko ( biceps ) -pompki z ręką na podwyższeniu ( biceps /plecy ) -Pompki z rękoma przy biodrach ( Barki ) -Pompki z rękoma na piłce ( barki ) -pompki z rękoma na podwyzszeniu ( góra klatki ) -pompki z jedną ręką na piłce (____________) -Pompki w oparciu o łokcie ( __________) -pompki z jedną ręką prostą ( _______) -podciąganie nachwytem zwykłym (plecy ) -podciąganie nachwytem szerokim ( plecy ) -podciągnie nachwytem wąskim ( plecy , przedramię ) -podciągnie na jednej ręce z pomocą drugiej (_____) -podciąganie podchwytem zwykłym ( biceps ,plecy) -podciąganie podchwytem szerokim ( biceps , plecy ) -podciąganie podchwytem wąskim ( biceps , plecy ) -podciąganie zza głowę ( Plecy , Barki ) -podciąganie na ręcznikach ( przedramiona ,barki ) I własnie o to są podstawowe ćwiczenia które wykonują osoby które zaczynają przygodę ze street workout'em . Ja tak robię , właśnie takimi ćwiczeniami najlepiej wzmocnie swoje fundamenty , polecam również robić różne zwisy , czy przejścia z punktu A do punktu B , na drabinkach itp. Naprawdę dobrze wzmacniają nasze mięśnie i stają się one wytrzymalsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla początkujących, to strasznie dużo różnych kombinacji jest wymienionych, a brak czegokolwiek co wzmocni brzuch i nogi. W sumie to nie wyobrażam sobie jak początkujący ma robić np.: Pompki w oparciu o łokcie, z dło?mi przy biodrach, albo nawet z klaśnięciem. Bez odpowiedniego przygotowania, to szybciej sobie krzywdę zrobią. Początkujący muszą zacząć od techniki. Ja bym postawił na 3-4 rodzaje podstawowych pompek i tak samo podciągnięć Przydały by się przysiady i wznosy kolan do klatki na początek. O pistolsach, czy wznosach nóg do drążka na razie nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...