Skocz do zawartości
Workout Athletes

Moja Dieta do oceny :)


Planu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ektomorfik Waga 68 kg Wiek 17 Staz 6 miesięcy (troche silownia , troche workout ) Okej , cwicze juz troche ale bez diety . postanowilem to zmienic i zrobilem sobie rozpiske . To moja dieta na mase . Chce powiedziec zebyscie nie hejtoali tego ze mam malo mięsa w diecie poniewaz nie ogarniam co chwila gotowac i smazyc :D . Nie ma co gadac . Dieta ponizej 6:00 3 jaja , mleko 250 ml , oliwa 2 lyzki ,2 kromki chleba brązowego , banan ,jakis serek homogenizowany albo jogurt 9:00 Ciasteczka owsiane sfd , albo kasza , + kotlety sojowe , jablko 12:30 Lyzka oliwy , 300-400 g ziemniakow , serek wiejski 150-200 g 15:30 Ryz 100 g , kotlet (najczesciej piers ) 2 , shake ( banan jogurt natural. mleko ) , pomidor polowa i polowa paczki waflów ryzowych 19:00 Makaron 120-130 g , kotlet (najczesciej piers ) 1-2 warzywo (pomidor polowa) ,banan, oliwa lyzka 22:00 2 jaja , 2 lyzki oliwy , twarog 100g , kromka chleba brązowego B-170 g WW-500g T - nie liczlem ale chyba sporo Kalorie : 3780 a potrzebuje 3300 wiec + 480 KCAL Okej .To jest moja dieta na mase .Prosze zebyscie ją ocenili . Czy sie nadaje , jesli cos jest nie tak to prosze o poprawe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Owner, to o czym myślisz mówiąc o soi, to stereotypy i mity. Soja nie zawiera estrogenów, ani związków tym podobnych. Wykryto jedynie substancję w budowie nieco przypominającą estrogeny, ale nimi nie są i nie wiążą się z nimi żadne skutki uboczne. Chętnie to z Tobą przedyskutuję, swoje poglądy mam poparte badaniami, jak będzie trzeba to podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planu- Chodziło mi o to żębyś sobie wymyślił kilka różnych dañ o podobnej/takiej samej zawartości makroskładników. ScyTher- W sumie możesz mieć i rację. Ja i tak nie jadam soi i nie zamierzem, po prostu mam swoje przekonania.(Oczywiście nie zwracam uwagi na teksty "może zawierać sladowe ilości soi")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...