Jump to content
Workout Athletes

Witam serdecznie


Dominik
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, znalazłem tą stronę przypadkowo, wbiłem na pewne forum i na shoutboxie zobaczyłem tą ciekawą stronę A więc postanowiłem się zarejestrować, teraz lekko o mnie : Jestem Dominik lat mam 15 ( sko?czone 26 lipca), ogółem interesuje się grafiką komputerową, dobrą muzyką wcześniej badmintonem. Chciałem spróbować swoich sił i sprawdzić się jak mogę zmienić swoje ciało do następnych wakacji. wiem, wiem jestem młody aczkolwiek zależy mi na swojej sylwetce nie dla kogoś tylko dla siebie. Ogółem cóż mogę więcej powiedzieć, wzrostu mam mniej więcej 1,75 m - ważę 64 kg. Tłuszczu lekko mam, reszta mięsni nie jest ujawniona to znaczy nie mam wyrobionych mięśni dla tego od niedawna zobaczyłem sposób ten na pompki zaczynam od 11 i ciekawe po ilu dniach padnę wiem że trzeba być dobrej myśli lecz nei wiem czy sobie z tym poradzę. Jeżeli macie do mnie jakieś pytania to śmiało ) ps. Zamierzam być tutaj bardzo aktywny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dynloth napisał(a): Witaj, imienniku. ;p W jakim stopniu interesujesz się grafiką? ;p Jesteś tutaj drugi o takim zainteresowaniu. Tutaj wiek nie ma takiego dużego znaczenia, jak jesteś młodszy, to masz więcej wolnego czasu, który możesz przeznaczyć na treningi.
Oo miło spotkać kogoś o tym samym imieniu :P W stopniu początkującym, aczkolwiek jestem w stanie tworzyć loga, sygnaturki, avatary, bannery, usebary etc. i w pewnym stopniu obróbka zdjęć, długo w tym nie siedzę lecz lekkie pojęcie o tym mam :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...