Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tavasa


Tavas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę w stanie prowadzić dziennika regularnie, ale zawsze w niedziele cały zeszły tydzie? będzie opisany. ;-) Poniedziałek 1h treningu lekkoatletycznego ( Zajęcia na uczelni, potraktowałem to jako rozgrzewkę. ) PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu. 40/40/42 ( Zamiast 3 serii były 4. ) Pompki diamentowe 38/38/40 ( Zamiast 3 serii było 6. ) Spiderman PushUps 32/32/34 ( Pomiędzy pierwszą, a drugą się rozpłakałem, ale trzeba było ćwiczyć dalej... Zamiast 3 serii było z 8. ) Dipsy 20/22/24 ( Też potrzebowałem zmniejszyć ilość w serii. ) Pompki z klaśnięciem 30/30/30 ( Jak zrobiłem 2. pompki to się osmarkałem i znowu rozpłakałem... ^^ zamieniłem je na pompki z rękoma szeroko. 6x 15. ) Trening zdecydowanie za ciężki, ale skoro było do zrobienia ponad 460 pompek to wszystkie zrobiłem. Potrzebowałem trochę zwiększyć ilość serii i czas na odpoczynek między nimi. Pompa w rękach przez 30 minut była nie do wytrzymania! ;-) Za tydzie? będzie lepiej. ;-) Dziś brzuch, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 ( zrobiłem na drabinkach ) Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 ( j.w. na drabinkach ) Mostek(plank) 40s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 16/18/18 Scyzoryki 40s/40s50s Nie jestem w stanie robić mostków. Dziś zrobiłem w imię zasad całe 3 serie, ale muszę to ćwiczenie zamienić bo mam wrażenie, że mi plecy "pójdą". To ćwiczenie jedynie rozciąga mięśnie, czy się mylę i na rozciągniętych przyczepach jakoś je wzmacnia? Mógłby mi ktoś zasugerować zamiennik bez masakrowania pleców? ( po 8. latach treningów akrobatyki mam problemy ze skłonami w tył, "odgieciami" ) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 10/12/12 Krótkie pompki z rękoma wąsko 90/90/90 ( 2 serie ) Podciąganie podchwytem 12/12/14 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 16/18/18 ( nie zrobiłem ) Podciąganie nachwytem zamkniętym 10/10/12 ( nie zrobiłem ) Zamykali mi już salę po treningu i po prostu nie zdążyłem wszystkiego... Nadrobię! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PI?TEK: (UDA+łYDKI) Przysiad z wykrokiem 20/22/24 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 8/8/10 ( x2 ) - bolą kolana... ;/ Wspięcia na palce 30/30/30 Przysiady z pompką i wyskokiem 8/10/10 Porównajcie sobie piątek z poniedziałkiem... Piątek plac zabaw, poniedziałek rze?nia... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotę niestety spędziłem po za domem, w niedziele też nie miałem warunków więc nie nadrobiłem soboty. Poniedziałek powtórzony: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu. 40/40/42 Pompki diamentowe 38/38/40 ( w 6. seriach ) Spiderman PushUps 32/32/34 ( zrobiłem w 6. seriach ) Dipsy 20/22/24 ( pompki tyłem na krześle ) Pompki z rękoma szeroko 30/30/30 ( w 4 seriach ) Myślałem sobie, że to koniec, ale jakieś 2h pó?niej poszedłem na trening i nie mając siły w rękach, musiałem powtórzyć siłę składającą się mniej więcej: SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu. 40/40/42 Pompki diamentowe 38/38/40 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Podciąganie nachwytem szeroko 10/12/12 Krótkie pompki z rękoma wąsko 90/90/90 Pompki z rękoma przy biodrach 30/32/32 Zwis na jednej ręce w L-Sit (lewa i prawa) 8s/9s/10s Przysiad z wykrokiem 20/22/24 Kaczy chód 30s/30s/40s ( mniej więcej bo ćwiczenia były inne a na cały trening zeszło 90 minut ) :D pod koniec byłem już tak wymęczony, że sztangą 40kg w wąskim trzymaniu ( łokcie przy żebrach ) ledwo dawałem radę 6x w serii... Teraz mam takie zakwasy, że najchętniej bym przespał cały dzie?... ... a dziś kolejny trening na sali i czuję, że jak mi trenerka zrobi znowu taki siłowy trening to nie wiem czy podołam z ABSem po 20:00 na mieszkaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to moje treningi na sali nie odbiegają daleko od tych ułożonych przed Dynlotha. Poprosiłem go jednak o pomoc bo treningi siłowe w moim sporcie są robione na początku sezonu, a pó?niej ćwiczymy głównie technikę salt i elementów itp, a siłę robimy tylko powierzchownie, aby cokolwiek liznąć i nie stracić formy. Nie zawsze takie treningi męczą mnie do ko?ca, także potrzebowałem czegoś na dobitkę aby choć trochę przybrać na masie... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...