Skocz do zawartości
Workout Athletes

Witam :)


Selecto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, mam na imię łukasz, lat 18, mieszkam w Katowicach. Forum to znalazłem dosłownie przed chwilą, spodobało mi się więc jestem :DSW interesuje się dopiero od 2 miesięcy, na razie tylko teoretycznie, głównie filmiki Hannibala, Bar Brothers czy Franka Medrano. 2,5 roku intensywnie trenowałem muay thai lecz z powodów zdrowotnych musiałem zaprzestać regularnych treningów (problemy z sercem). Od dłuższego czasu mam bzika na pkt diet oraz kulturystyki, wszystko sprowadza się do siłowni na której ćwiczę 3-4 razy w tygodniu. Prowadzę zdrowy tryb życia, 5 posiłków dziennie, suplementy, dobry sen. Zależy mi na dobrej sylwetce. Mam 194cm wzrostu oraz 78kg wagi. Trochę mało ale nad tym pracuje, mimo szybkiego metabolizmu i ektomorficznej budowie ciała. Próbuje już robić ćwiczenia pod SW ale za bardzo nie mam gdzie dlatego postanowiłem zbudować sobie własny "park" na ogródku Mam zamiar przygotowywać się także do zawodów kulturystycznych do 21ego roku życia. Mam nadzieje na wspólne dzielenie się pasją jaką jest dobry trening nie ważne czy na siłowni czy w SW. Pozdrawiam i spadam na worek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki dzięki ale do "kawału chłopa" mi jeszcze brakuje z 10kg Przez ostatnie lata mój organizm był przyzwyczajony do trzymania jednej stałej wagi, intensywnych treningów wytrzymałościowych i kondycyjnych także trudno jest się przestawić na budowanie masy mięśniowej. SW ma być formą urozmaicenia, czegoś nowego, dla zajawki Poza tym widzę że SW świetnie rze?bi sylwetkę a o to mi głownie chodzi. np. human flag wygląda kozacko, zwłaszcza to takie "chodzenie" nogami w powietrzu, jakby wspinaczka :D mega mi sie to podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selecto- Tylko Ty masz taką przewagę, że masy możesz nabrać, a niskie osoby niewiele zrobią, żeby podrosnąć. Zgadzam się co do HF, też mi się to podoba i marzę o zrobieniu tego w bliskiej przeszłości. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale tylko lepiej będzie! Crazy Monkey- Hm to prawda, aż tyle to nie, ale jeszcze z 3-4cm możee..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno my faceci rośniemy nawet do 25go roku życia, ale w praktyce to bywa różnie. Kto wie może się jeszcze wybijesz. Ja miałem dziadka po którym odziedziczyłem ten gen. (miał 201cm wzrostu). Problemy z sercem wniknęły właśnie z powodu zbyt szybkiego wzrostu. Nawet do 3cm w przeciągu 6 miesięcy. Głównie mam zwężenie na aorcie i tętnicy płucnej. Lecz po 14 roku życia zaczęło to niepokojąco dawać o sobie znak, dlatego pół roku temu zaprzestałem treningów MT. Czasami dochodzi do tego stres, wiadomo, różnie w życiu bywa. Wada się już nie pogłębia także jest bardzo dobrze i idzie ku poprawie, przynajmniej tak mi powiedział kardiolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selecto- żebyś wiedział, kiedyś patrzyłem tylko na wzrost ( to był okres szybkiego wzrostu) i porównywałem go z kolegami. Zwykle byłem najniższy, teraz już jestem normalny i tylko tam kilku co mnie przerasta. Teraz każdy patrzy na kilogramy, ehh;) Co do dziewczyn to się zgadzam, ale są tacy, którzy lubią takie. Choć ja osobiście wolę te niższe 160 ( ewentualnie mogą być niższe troszkę, jeśli dziewczyna jest na poziomie), ale żeby nie była mojego wzrostu, czyli do 175 tak maximum powiedziałbym, bo jednak fajnie być takim męskim przy Niej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kiedy zaczynałem trenować sztuki walki to były śmiechy i niemiłe komentarze, a teraz coraz więcej ludzi którzy mnie negowali zapisują się na siłownie, sekcje itp Strasznie mnie to śmieszy Też preferuje niskie, moja ma 165 ale dajemy radę haha :D w szpilkach już jest idealnie Jutro nareszcie trening, szkoda tylko że jeszcze nie SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...