Skocz do zawartości
Workout Athletes

Moja dieta


Rufii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dieta na mase, moje parametry: Waga: 57,5kg Wzrost: 165cm Wiek: 15 1 posiłek - 7.00 Płatki owsiane 80g Mleko 400ml 1,5% Jogurt 200g 2posiłek - 10.00 2bulki pełnoziarniste, ser, szynka, Salata, pomidor 3posiłek- 12.00-13.00 1bulka pełnoziarnista, ser, szynka, Salata, pomidor 4posilek -15.00 (przedtreningowy) Omlet bialkowy z 4bialek jaj posmarowany maslem orzechowym 5posilek -18-19.00 (potreningowy) Carbo - 30g Piers z kurczaka75g Ryz 100g Oliwa z oliwek 10g Wafel ryzowy 20g (2szt) Pomidor 1szt 6posilek-20.00-21.00 Chleb pełnoziarnisty 70g Tu?czyk w wodzie 90g 7posilek - 22.00-23.00 (dodatkowo) Chleb pełnoziarnisty 30g Twaróg chudy 20g Suma dobowa: 3118kcal 188g bialka 422g wegli 72g tluszczu Dieta robiona z mysla o cwiczeniach na silowni (poki co). Co o niej myslicie?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

jak dla mnie białko to białko i powinno się liczyć wszystko ale tak jak mówisz :D mało nabiału i mięsa dlatego zdziwiłem się skąd tyle białka Ja bym zamiast jogurtu rano wrzucił serek wiejski :D Zwiększył porcję kurczaka i wyrzucił wafle ryżowe no i na wieczór na pewno zwiększył porcję sera białego co najmniej do 100 g :D sam jem 250 dziennie no ale Ty mozesz 100 bo juz bialka i tak duzo :D to takie moje lu?ne rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rufii napisał(a): 2posiłek - 10.00 2bulki pełnoziarniste, ser, szynka, Salata, pomidor
Wywal ser i szynkę. Bułki zastąp chlebem orkiszowym lub ciemnym razowym.
Rufii napisał(a): 3posiłek- 12.00-13.00 1bulka pełnoziarnista, ser, szynka, Salata, pomidor
To samo co wyżej.
Rufii napisał(a): Zapotrzebowanie okolo 3000kcal, a bialka troche w kazdym z produktow i sie uzbieralo:p Mozliwe ze beda jeszcze jakies lekkie zmiany ale zarys glowny jest :D
Nie wiem jak obliczyłeś swoje zapotrzebowanie, ale ja sam mam 3120kcal na dzie? przy wadze 100kg. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rufii napisał(a): Maddog ze strony ktora ci wczesniej podawalem dodalem jakies 400kcal i tak oto wyszlo 3000:D
No to teraz rozumiem. Zrozumiałem, że normalne zapotrzebowanie takie masz bez nadwyżki. Tak czy inaczej dodałeś sobie za dużo kcal, dodaj na początek 100-200kcal, bo inaczej zalejesz się tłuszczem. Jeżeli po tygodniu zobaczysz wzrost masy ciała, to potem co tydzie? lub dwa dodawaj sobie kolejne nadwyżki. Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...