Jump to content
Workout Athletes

Przedtreningówki - temat zbiorczy.


Kapitan Pow3r
 Share

Recommended Posts

Co to jest ? Odżywki przedtreningowe to idealna propozycja dla sportowców, którzy o swoją sylwetkę chcą dbać na każdym etapie. O stymulowanie procesów budowy mięśnie należy zadbać nie tylko w trakcie ćwicze?, ale i przed ich rozpoczęciem. Dzięki odżywkom dostarczasz organizmowi niezbędnych składników budulcowych oraz reduktorów tkanki tłuszczowej. Stanowią doskonałe ?ródło energii, niezbędnej podczas wyczerpujących treningów. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze odżywki przedtreningowe, dzięki którym osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty. Działanie: -Wywołuje silną "pompę mięśniową". -Zwiększa eksplozywną moc mięśni. -Powoduje wzrost anaerobowej wytrzymałości mięśniowej. -Mocno pobudza i przygotowuje organizm do ekstremalnie ciężkiego wysiłku. Produkty polecane przeze mnie:

http://www.bcaa.pl/trec/s-a-w-saw-120kaps-2135.html

http://www.bcaa.pl/fitness-authority/xtreme-napalm-pre-contest-500g-2321.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak cos to polecam S.A.W firmy Trec`a. Naprawde dobra przedreningowka, skutków ubocznych nie odczuwam :3 . polecam 2 miarki (10g) wieksze to naprawde mocny power. 15 g nie przekraczać dziennie. Smak dobry jak na tego typu odżywke. kosztuje raczej do 70 zl :D Dobrze laczyc z aminokwasami bo kreatyny zawiera Polecam.!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Natomiast ja mam inną opinię o SAWie. ;p Słyszałem, że cena mówi sama za siebie. Sam nie testowałem, ale mówię co słyszałem. Ja mogę polecić te przedtreningówki: 1. MaxiForce - 210zł, trochę za bardzo pompuje, przez co można nie dokończyć ćwicze?, w smaku jest najgorszym suplem jaki stosowałem, ostro kopie. 2. BetaKret - 140zł, zero dodatkowej pompy, podwójna siła w smaku jak Carbo, czyli pyszne, idealne do Street Workoutu. 3. ShowTime - 160zł, mało dodatkowej pompy, podwójna siła, smak raczej średni, po 10 minutach czuć mrowienie w żyłach, bardzo dobrze nadaje się do SWtu. Wszystkie 3 testowałem i jestem zadowolony z nich, stosowałem też inne, ale tamte były dużo słabsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...