Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy jakubzza


jakubzza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Razem z kolegą rozpoczeliśmy ostatnio przygodę ze street workoutem i zaczynamy się wkręcać w to coraz bardziej. Zakładam dziennik żeby śledzić postępy. Osobiście ćwiczyłem wcześniej na siłowni, ale nie czuję się mega sprawny, chciałbym to zmienić. Poza tym nie jem mięsa, więc będę starał się dbać szczególnie o diete. Dzisiejszy trening: -podciąganie na drążku (nachwyt, podchwyt, wąsko/szeroko): 1/2/3/4/5 x 3serie -przysiady 50/50/50/50 -pompki 25/15/15/15 -podciąganie kolan do brzucha 15/15/15 Jutro kolejny workout, liczę, że będzie lepsza siła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za wsparcie chłopaki Trening narazie jest mocno intuicyjny bo dopiero zaczynamy drażyć temat. Dzisiaj mimo opadów śniegu ruszyliśmy na workout, tak to wyglądało: Na początek rozgrzewka z piramidkowym zwiększaniem każdego ćwiczenia do 5, plus bieganie. Pó?niej: -dipsy 5/5/5/5/10 -podciąganie na drążku 5/5/5/5/10 -pompki z rekami na podwyzszeniu 15/10/10/10/10 -podciaganie kolan do klatki 15/15/15/15/15 -przysiady 50/50/50/50 Po treningu miałem jakieś skurcze w łydce. Jutro luz, może zrobię jakiś basen, a w środę kolejne wypiski. Byle do przodu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pomachaliśmy trochę na drążku. Podeszła do nas jakaś starsza pani i powiedziała, że też ćwiczyła w tym miejscu w swojej młodości - miała 85 lat, ale wyglądała o 20 młodziej. Ogólnie było to bardzo miłe bo nas mocno propsowała. Jutro kolejny trening i wkleje jakieś foty co by móc porównać w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wyobrażałem sobie i pamiętam jak mama zrobiła mi gołąbki w pierwszy dzie? jak przestałem jeść :P ale nie jem już ponad rok i czuję się świetnie, nie ciągnie mnie już w ogóle do mięsa, na żołądku leciutko :D Dzisiaj trening wyglądał tak, że najpierw ruszyliśmy na drążek piramidkowo od 1 do 10. Następnie podciąganie wyprostowanych nóg do kąta prostego. Następnie kilka porzadnych serii na kettlu, troche pompek w roznym rozstawie i czuję się spełniony Nie będę narazie zapisywał szczegółowo ile tego było bo nie ma sensu, muszę się rozruszać narazie :D Kwestia diety jest w tym momencie chyba kluczowa, bo nie jem zbyt dobrze ostatnio, muszę nadrobić to jakimiś porządnymi posiłkami. Jutro wypiska z tego co jadłem i zdjęcia. WALCZCIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...