Skocz do zawartości
Workout Athletes

trening bez masy...


NieOgarniam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Mam problem z masa mojego ciała. Mam 16 lat, ważę 55kg i mam 175 cm wzrostu. Nie chodzi mi o dietę, przeczytałem dużo na ten temat i wiem,że diety takowej sobie nie zrobię, za to staram się jeść dużo. Chodzi mi o to czy w ogóle warto w moim przypadku trenować SW. Chce trenować i wiem jak trenować. Rozchodzi mi się o to, czy z postępem w treningu ten pokarm zacznie się lepiej przyjmować, a ja będe rosnąć w siłę . A postępy np. W ilości są w pompkach czy też w podciągnięciach, w zakresie ruchu również, jeśli chodzi o wznosy nóg. Zawsze miałem problem z niedoborem masy ciała, bardzo mnie to denerwowało , zawsze ogrniczało. Napiszcie mi jakieś rady,szczerze mówiąc nie zależnie od wszystkiego ja i tak bedę trenować, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a kto powiedzial ze nie zrobisz? http://uliczny-trening.pl/forum/viewthread.php?thread_id=591 skoro chcesz wiedziec czy warto a i tak bedziesz trenowal to po co meczyc klawiature odpowiedziami:)poprostu cwicz i juz:)poczytaj nt diety,bylo kilka obszernych tematow,wiekszosc ludzi na forum to tez ekto i napewno beda chetnie sie dzielic doswiadczeniem. postepy...zaczniesz cwiczyc a beda napewno,mniejsze lub wieksze ale beda.powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NieOgarniam napisał(a): za to staram się jeść dużo.
Mam nadzieję, że też zdrowo. Nie sztuką jest dużo jeść.
NieOgarniam napisał(a): Chodzi mi o to czy w ogóle warto w moim przypadku trenować SW.
Warto.
NieOgarniam napisał(a): Rozchodzi mi się o to, czy z postępem w treningu ten pokarm zacznie się lepiej przyjmować, a ja będe rosnąć w siłę.
A co takiego jesz? Jak wygląda Twój dzie?? Bez tej informacji nie będę mógł Ci pomóc.
NieOgarniam napisał(a): Napiszcie mi jakieś rady,szczerze mówiąc nie zależnie od wszystkiego ja i tak bedę trenować, z góry dzięki.
Dieta na dodatnim bilansie kalorycznym + odpowiedni trening. Na początek zwykły trening przygotowawczy do SW a potem trening właściwy SW z obciążeniami jeżeli chcesz przymasować. Chodzi o to, że przy większych ciężarach nasze ciało jest zmuszone do wyrobienia większej masy ciała by podołać temu ciężarowi. Jak masz jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało - pomożemy! Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...