Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dieta dla Szaibuska ?!


Szaiba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym aby ktoś rozpisał dla mnie dietę. Jestem Ektomorfikiem i bardzo ciężko jest mi nabrać masę... Æwiczę SW od miesiąca, rozpisano dla mnie również plan treningowy za co dziękuje użytkownikom forum. Waga: 67 KG Wzrost: 180cm Wiek: 21 lat Typ budowy ciała: Szczupły Obecnie zjadam co popadnie, potrafię jeść nawet do 12 posiłków dziennie :C Chciałbym wreszcie zrobić coś z swoją masą ciała i zacząć rosnąć, bo za nic nie mogę nabrać masy. Jeśli jest oczywiście możliwość rozpisania dla mnie diety to proszę o takową. Jeśli trzeba w zamian coś zrobić aby takową dietę otrzymać, proszę napisać posta niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Rozpisywanie diety, jest czasochłonnym zadaniem, jeżeli znajdziesz kogoś kto za darmo rozpisuje diety... To wątpię, nie znajdziesz :P, chyba, że jakieś kitowe. Najlepsze w tym wypadku myślę będą rady. Od razu wyrzuć płatki kukurydziane, tylko zapychasz sobie brzuch. Rób sobie porządne śniadanie, typu omlety, sałatki lub przynajmniej bardziej wartościowe ziarna. Kanapeczkami również zapychasz sobie tylko brzuch. Rób porządne obiady, podbijaj kaloryczność orzechami, olejem i różnymi tłuszczami. To tak na początek, jeżeli napisałem coś ¼le, proszę mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubi płatki to niech je. Ja na przykład wcinam codziennie rano paczkę cheriosów bo mi smakują. Kanapki nie są złe, ale najważniejsze to jedz dużo tłuszczy, jak sery to nie żadne light, tylko po prostu ser. Jesteś ekto więc mozesz sobie gdzieś tam upchać jakiś słodycz lub przekąskę i nic ci nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo nie jedz 12 posiłków zjedz 5 konkretnych np. po 700 kcal i nie przekraczaj zaopotrzebowania na początku diety bo zostanie to wydalone i nic więcej z tego nie będzie Potrzebujesz dziennie 3000 kcal to jedz 3200 i zwiększaj dopiero z czasem Jeśli coś z diet napisałem ¼le to sorry ale dopiero się w to wdrażam ale póki co na mnie jako tako działą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady chłopaki. Zrobię 5 posiłków: 1. ¦niadanie 2. 2 ¦niadanie 3. Obiad 4. Przed Treningiem 5. Po Treningu. Ja jako Ekto, moge wszystko szamać, dodatkowo też zauważyłem już progres po pierwszych 2 dniach ćwiczeñ, już robię wymyk do tyłu i do przodu, MU na 1 rękę z miejsca. Dodatkowo teraz ćwiczę do BackLevera - Póki co ledwo 2 Sec wiszę, ale jest to do poprawy. Głównie dieta mi po to by coś na masie przybrać i urosnąć, bo teraz moje " £APY " wyglądają jak witki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...