Jump to content
Workout Athletes

Dieta dla Szaibuska ?!


Szaiba
 Share

Recommended Posts

Witam. Chciałbym aby ktoś rozpisał dla mnie dietę. Jestem Ektomorfikiem i bardzo ciężko jest mi nabrać masę... Æwiczę SW od miesiąca, rozpisano dla mnie również plan treningowy za co dziękuje użytkownikom forum. Waga: 67 KG Wzrost: 180cm Wiek: 21 lat Typ budowy ciała: Szczupły Obecnie zjadam co popadnie, potrafię jeść nawet do 12 posiłków dziennie :C Chciałbym wreszcie zrobić coś z swoją masą ciała i zacząć rosnąć, bo za nic nie mogę nabrać masy. Jeśli jest oczywiście możliwość rozpisania dla mnie diety to proszę o takową. Jeśli trzeba w zamian coś zrobić aby takową dietę otrzymać, proszę napisać posta niżej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Rozpisywanie diety, jest czasochłonnym zadaniem, jeżeli znajdziesz kogoś kto za darmo rozpisuje diety... To wątpię, nie znajdziesz :P, chyba, że jakieś kitowe. Najlepsze w tym wypadku myślę będą rady. Od razu wyrzuć płatki kukurydziane, tylko zapychasz sobie brzuch. Rób sobie porządne śniadanie, typu omlety, sałatki lub przynajmniej bardziej wartościowe ziarna. Kanapeczkami również zapychasz sobie tylko brzuch. Rób porządne obiady, podbijaj kaloryczność orzechami, olejem i różnymi tłuszczami. To tak na początek, jeżeli napisałem coś ¼le, proszę mnie poprawić.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli lubi płatki to niech je. Ja na przykład wcinam codziennie rano paczkę cheriosów bo mi smakują. Kanapki nie są złe, ale najważniejsze to jedz dużo tłuszczy, jak sery to nie żadne light, tylko po prostu ser. Jesteś ekto więc mozesz sobie gdzieś tam upchać jakiś słodycz lub przekąskę i nic ci nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Imo nie jedz 12 posiłków zjedz 5 konkretnych np. po 700 kcal i nie przekraczaj zaopotrzebowania na początku diety bo zostanie to wydalone i nic więcej z tego nie będzie Potrzebujesz dziennie 3000 kcal to jedz 3200 i zwiększaj dopiero z czasem Jeśli coś z diet napisałem ¼le to sorry ale dopiero się w to wdrażam ale póki co na mnie jako tako działą

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za rady chłopaki. Zrobię 5 posiłków: 1. ¦niadanie 2. 2 ¦niadanie 3. Obiad 4. Przed Treningiem 5. Po Treningu. Ja jako Ekto, moge wszystko szamać, dodatkowo też zauważyłem już progres po pierwszych 2 dniach ćwiczeñ, już robię wymyk do tyłu i do przodu, MU na 1 rękę z miejsca. Dodatkowo teraz ćwiczę do BackLevera - Póki co ledwo 2 Sec wiszę, ale jest to do poprawy. Głównie dieta mi po to by coś na masie przybrać i urosnąć, bo teraz moje " £APY " wyglądają jak witki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...