Skocz do zawartości
Workout Athletes

muscle up


ciezkotrenujacy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam pytanie na temat nauki muscle upa. Czy nauka oparta na wskakiwaniu na drążek i powolnym upuszczaniu w miarę szybko skutkuje? Podciągam się ok 15 razy max i robię 20 dipsów max, najwyżej się umiem podciągnąć na wysokość dolnej części klatki piersiowej, w sumie to już brzuch. Macie jakieś inne progresje, tylko proszę nie te z yt, chodzi mi o te różne rodzaje muscle up, albo jakieś ćwiczenia, które mi pomogą opanować muscle up. Rutynki z madbarz na muscle up nie jestem w stanie wykonać, głownie przez te ostatnie ćwiczenie;(. Więc proszę napiszcie mi czy wolne opuszczanie jest dobre i czy dzięki temu udami mi się wykonać muscle up. Z góry dziękuję za odpowiedzi :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Rutynka z madbarz pod muscle upa jest dobra, daje efekty. Ale to nie znaczy ze bez niej nie zrobisz muscle upa. Mi pomogły takie cwiczenia jak : Dipy na prostej Szybkie podciaganie sie nachwytem na szerokosc barkow Muscle upy z wyskokiem No i robilem tez cos takiego ze kolega lapal mnie za nogi i lekko popychal w gore a ja robilem muscle upa to jest takie cwiczenie zeby ogarnac technike, jak maja isc rece od dolu do gory podczas tego cwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to explosivy, przede wszsytkim nabieralem predkosci, ktora miala mnie wyrzucic na drazek. I barki do tego trenowalem. W sumie MU przyszlo mi w jakies 3-4 miesiace od zakupu drazka wiec calkiem niezle :D ale tak trudno bylo mi sie przelamac, ze masakra. Myslalem, ze juz szybciej zrobiej wejscie silowe niz takie kooordynacyjne z wyrzutem nog, bo podciagalem sie duzo i dosc wysoko. Generalnie pierwszy raz wygladal w ten sposob, ze jedna reke dalem podchwyt, druga nachwyt - i nachwytem wyszedlem na drazek. Troche glupio to wyglada, ale moze sie udac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...