Skocz do zawartości
Workout Athletes

one arm pull ups//plecy


HYBRYDO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, do tej pory plecy ćwiczyłem i będęćwiczyłprzez jeszcze około 3 miechy takim oto planem: 1.szeroki nachwyt 2.wąski podchwyt 3.szeroki neutralny 4.wąski nachwyt 5.szeroki podchwyt 6.wąski neutralny Chciałbym powoli brać się za podciąganie na jednej łapie ale nie wiem jakie 6 ćwiczeñ będzie mnie przygotowało pod OAP a jednocześnie będą rozwijały moje plecy i bicepsy jak do tej pory. I tutaj liczę na waszą pomoc. Prosze o podanie 6 ćwiczeñ które przygotują mnie do OAP i w dalszym ciągu będą dobrze rozwijały moje plecy i bicepsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

- Podciąganie z ręcznikiem. UStaw ręcznik nieco dalej, złap na wysokości oczu (im bliżej drążka tym większa ignerencja ręki na ręczniku wchodzi przy podciaganiu, im dalej tym mniejsza) i jedzeisz podciąganie. - Pół podciąganie na jednej ręcę możesz, aaale... te pół xxx ćwiczenia to no... - Nierówne podciąganie: złap jedną ręką za przedramie, drugą na drązku i też możesz śmigać :P Æwiczenia wzięte z Skazany na Trening. - Jeszcze może negativy. Z tego co wiem, to Pow3r chyba ćwiczył podciąganie na jednej łapie przez jakiś czas, to Ci może coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym półpodciąganiem to było tak, że podciągasz się na dwóch do samej góry i stamtąd opuszczałeś do połowy już na jednej ręce, a potem wchodziłeś znów do góry. Z ręcznikiem - bo to był kolejny krok w "10 krokach" or smth. - to też bylo tak, że podciągałeś się przy pomocy ręcznika tylko do połowy, a potem reszte podciągałeś się na jednej ręce - puszczasz ręcznik. Ale metod jest wiele i w sumie to jedno i drugie dadzą porządany efekt. xd W Skazanym po prostu jest taka forma, żeby kolejny krok, kolejne ćwiczenie wystawiało nas na większy wysiłek. Nie za nadgarstek, tylko za przedramie. W sumie myślę, czy ta technika nie obciąża za bardzo nadgarsta. W razie bólów skonlultuj się z lekarzem i wszystko robisz na swoją odpowiedzialność! :D Podaje też te opcje bo może za cięzko Ci będzie wykonać np. pół podciąganie, więc alternatywą niezła by było to opuszczanie na jednej ręce do połowy i ponowne podciągnięcie. Good luck. Testuj swoje możliwości i modyfikuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...