Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] jestem nowym uzytkownikiem i juz mam killa waznych dla mnie pytan :D


JedenSzescTrzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was . Mam 16 lat , jestem ekto , cwiczylem na silce pare miesiecy,ale teraz zastanawam sie nad treningiem street workout i wlasnie dla tego mam do Was kilka pytan . 1.w pierwszym pytaniu chialem zapytac czy macie silke w poblizu , czy jakby mozna bylo to byscie chodzili czy zostalibyscie przy street workout ? 2. W drugim pytaniu chcialem zapytac czy street workout mi wystarczy , co prawdz silke mam za darmo ale wolalbym cwiczyc sw. Czy dam rade zbudowac fajna sylwetka , i nauczyc sie skili cwiczyc sw ? 3. Pytalem sie niektorych ludzi , cwicza bez diety , ja co prawda nie mam kasy na diete ale staram sie jesc zdrowo , czy to wystarczy ? Coo wiem to maluszek i power cwicza bez diety i wygladaja dobrze . Czy da rade ? 4.jest jakis dobry zawodnik sw ktory nie cwiczy na silowni wcale ? Jesli tak to dajcie nazwisko , oblukam sobie 5.czy typ budowy , jest wazny w sw ? 6. Czy musze robic mase ? Widzialem kilku zawodnikow ktozy diety nie maja , wiec domyslam sie ze masy nie robili a wyglada dobrze .co myslicie? 7.jestem swiezy w sw . Moglibyscie podac mi jakis fajny artykul ,ktory mnie czego nauczy , zapozna mnie z sw , gdzie bede cos widzial po przeczytaniu go . Okej to tyle. Troche sie opisalem , do tego pisze na dotykowej klawiaturze .Spooro tego ale wieze ze mi pomozecie . Czekam na odpowiedzi , a napewno w przyszlosci sie odwdziecze. Pozdrawiam armie Street Workout

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. silownie mam w poblizu i to od niej zaczalem przygode ze sportem ale teraz SW nie zamienilbym na nic innego;) 2. Jak najbardziej, napewno poprawisz swoja sylwetke i nauczysz sie nowych skilli :] 3. Diete trzymalem przez pol roku (masa). Teraz staram sie po prostu jesc zdrowo i duzo. Progress caly czas jest jesli chodzi o skille. Sylwetka troche wolniej ale caly czas do przodu takze mysle ze wszystko da sie osiagnac. Oczywiscie jesli bedziesz mial okazje to sprobuj z dieta, zobaczysz jakie efekty beda u ciebie i sam zdecydujesz co dalej robic. 4. Z tego co mi wiadomo to Lazar Novovic trenuje bez pomocy ciezarow. Ale jest tez sporo innych zawodnikow na ktorych mozna sie wzorowac mimo ze czasem wezma jakies zelastwo do rak. Nie jestem pewny co do Sadkova i Adam'a Raw ale napewno ich glowna dyscyplina jest SW 5. To nie ma wiekszego znaczenia 6. Jesli jestes naprawde chudy to polecalbym troche przybrac na wadze i nabrac miesni. Jesli masz normalna sylwetke to mozesz zaczac bez robienia masy. Mam nadzieje ze pomoglem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ektomorfikiem i przybralem 10 kg. Waze 75 wiec chyba nie jestem az taki chudy . Mysle ze zdrowe odzywianie powinno wystarczyc . Najbardziej ciesze sie z tego ze nie musze ograniczac sie do treningow w po ieszczeniu , ale mlge trenowac na worku ,biegac ,jezdzic itp. Bo nie boje sie ze ..oooo robie mase i nie moge palic kalorii . Dzieki ,bardzo mi pomogles . Jak mam sie odwdzieczyc ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac ciezko mi jest oceniac czyjes plany treningowe. Kazdy ma inne mozliwosci. Ja znam swoje cialo i wiem jaki trening jest dla mnie najlepszy, u ciebie moze to wygladac zupelnie inaczej :D Najlepiej wystaw go do oceny w oddzielnym temacie tak aby kazdy uzytkownik mogl sie wypowiedziec i ewentualnie cos poprawic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...