Jump to content
Workout Athletes

Recommended Posts

Witajcie  .

Zauważyłem, że biegacze albo hmm... grubasy  mają pełno różnych fajnych sportowych bajerów. Czy to w sklepie coraz więcej fajnych urządzeń, w tym też ostatnio bardzo popularne opaski fitness, czy to nawet aplikacje w telefonie. Wystarczy w androidzie w sklepie wejść w zakładkę "sport" i 90% aplikacji to do odchudzania.

 

Do SW nie znalazłem praktycznie nic, oprócz nowej Madbarzowej apki, która jest raczej troche kiepska \. Nawet głupi dziennik treningowy było mi trudno znaleźć (JEFIT jest w zasadzie bezkonkurencyjny). Nawet w takim Endomondo, przy wieeeelu dyscyplinach, SW nie ma (chyba, że podpiąć to pod gimnastykę lub sporty siłowe). Zresztą zazdroszcze biegaczom wypełnionych pułek w sklepach - tych bajerów i różnych gadżetów, bo znowu... dla nas nic.

 

Wiem, że znakiem rozpoznawczym tej dyscypliny jest minimalizm. Kawałek drążka na podwórku i człowiek zadowolony . No ale i tak troche boli . W końcu mamy XXI wiek .

 

Pytanie mam do Was takie, czy Wy z czegoś fajnego korzystacie przy treningu? Albo może słyszeliście o czymś? A może macie jakiś fajny pomysł na takie coś?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Witaj.

Do SW ostatnio są coraz częściej używane pokrowce na telefon noszone na ramieniu dzięki czemu wygodniej jest słuchać muzyki na słuchawkach. 

Z gadżetów elektronicznych to raczej byłoby na tyle. Apka Madbarzu dostała negatywne opinie, bo dosyć długo ją tworzyli a tak na prawdę nic konkretnego tam nie ma. 

Do SW najpopularniejsze "gadżety" to kółka gimnastyczne, uchwyty do pompek, obciążenia, kamizelki czy nawet Street Workout Parki, bo wszyscy wiemy że SW zaczęto ćwiczyć na ulicy wykorzystując elementy zabudowy miejskiej czy wszelkiego rodzaju rurki i trzepaki, a obecnie jest coraz więcej parków do ćwiczeń, więc trochę mijamy się z nazwą. 

Co do APKI to wiem, że jest już w budowie polska aplikacja na Androida, która będzie zawierać wszelkie ćwiczenia i tutoriale. 

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...