Skocz do zawartości
Workout Athletes

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie  .

Zauważyłem, że biegacze albo hmm... grubasy  mają pełno różnych fajnych sportowych bajerów. Czy to w sklepie coraz więcej fajnych urządzeń, w tym też ostatnio bardzo popularne opaski fitness, czy to nawet aplikacje w telefonie. Wystarczy w androidzie w sklepie wejść w zakładkę "sport" i 90% aplikacji to do odchudzania.

 

Do SW nie znalazłem praktycznie nic, oprócz nowej Madbarzowej apki, która jest raczej troche kiepska \. Nawet głupi dziennik treningowy było mi trudno znaleźć (JEFIT jest w zasadzie bezkonkurencyjny). Nawet w takim Endomondo, przy wieeeelu dyscyplinach, SW nie ma (chyba, że podpiąć to pod gimnastykę lub sporty siłowe). Zresztą zazdroszcze biegaczom wypełnionych pułek w sklepach - tych bajerów i różnych gadżetów, bo znowu... dla nas nic.

 

Wiem, że znakiem rozpoznawczym tej dyscypliny jest minimalizm. Kawałek drążka na podwórku i człowiek zadowolony . No ale i tak troche boli . W końcu mamy XXI wiek .

 

Pytanie mam do Was takie, czy Wy z czegoś fajnego korzystacie przy treningu? Albo może słyszeliście o czymś? A może macie jakiś fajny pomysł na takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witaj.

Do SW ostatnio są coraz częściej używane pokrowce na telefon noszone na ramieniu dzięki czemu wygodniej jest słuchać muzyki na słuchawkach. 

Z gadżetów elektronicznych to raczej byłoby na tyle. Apka Madbarzu dostała negatywne opinie, bo dosyć długo ją tworzyli a tak na prawdę nic konkretnego tam nie ma. 

Do SW najpopularniejsze "gadżety" to kółka gimnastyczne, uchwyty do pompek, obciążenia, kamizelki czy nawet Street Workout Parki, bo wszyscy wiemy że SW zaczęto ćwiczyć na ulicy wykorzystując elementy zabudowy miejskiej czy wszelkiego rodzaju rurki i trzepaki, a obecnie jest coraz więcej parków do ćwiczeń, więc trochę mijamy się z nazwą. 

Co do APKI to wiem, że jest już w budowie polska aplikacja na Androida, która będzie zawierać wszelkie ćwiczenia i tutoriale. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...