Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik biegania HIIT


Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witam, ostatnio dużo debatowaliśmy na temat biegania HIIT i pomyślałem, że można spróbować. Więc zrobiłem dziennik i po każdym treningu będę opisywał efekty. Temat z bieganiem HIIT: http://www.uliczny-trening.pl/forum/viewthread.php?thread_id=151&rowstart=0 Dziś pierwszy bieg zobaczymy jak pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Dobra, to teraz zaczynamy na poważnie. ;p Wcześniej nie dałem rady z powodu zbyt intensywnego treningu, a poza tym masowałem trochę. Teraz po cyklu i można biegać. A więc tak.. Zaraz idę na pierwszy trening, będzie następujący: Rozgrzewka 5min Maksymalny Sprint 1min // dwa razy Trucht 4minuty // dwa razy Rozciąganie 5min A po tym będzie normalny trening. Jutro dodam zdjęcia aktualnej rze?by, a po całym systemie treningowym kolejne foto. ;p Będę pisał wszystko ze szczegółami, między innymi każdy zjedzony posiłek. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Więc jestem już po treningu HIIT i SW. Więc po kolei. Co do pytania, to 60s przerwy między ćwiczeniami. Trening na początku wydawał się niemożliwy. 1 minuta sprintu, niestety nie była na 100%, tylko na jakieś 80%. Gdy biegłem truchtem to w połowie koło 2 minuty poczułem przyjemne palenie w mięśnie brzucha. Przy ostatnich sekundach oddychało się ciężko i nogi odmawiały posłusze?stwa. Z drugą serią było prawie identycznie jak z pierwszą. Przez trening HIIT był słabszy trening Street Workout. Nie było tej siły co wcześniej, ale próbowałem MU z przeskoczeniem drążka. Po treningu wypiłem z 500ml wody, zjadłem dwa naleśniki z serem i spaghetti. Teraz już wszystko wróciło do normy. Przed spaniem zrobię dodatkowy trening FL i BL. A rano tradycyjnie 100 pompek w seriach 30/40/30. Biegać raczej nie będę codziennie, bo przez to treningi SW będą mniej efektowne. Przyznam się szczerze, że przed bieganiem nie miałem chęci na trening i byłem śpiący, ale sprinty mnie wybudziły porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś trening biegania się nie odbył przez warunki atmosferyczne. Miałem robić 4 razy w tygodniu, ale dziś miałem ochotę znów pobiegać, no ale pogoda nie pozwoliła. Dziś zjadłem makaron z sosem, 5 naleśników, i 3 kanapki w szkole. Teraz szykuję ryż na jutro do szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...