Skocz do zawartości
Workout Athletes

Witam Witam


Aggro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Nazywam się Karol mam 20 lat mieszkam w Kołobrzegu ale od pa?dziernika zaczynam studia EiT w Gda?sku. Waszą stronę z genialnym forum dopiero co znalazłem i od razu dało się zauważyć że ludzie tu zgromadzeni nie tyle znają cię na SW co jest to ich pasja. Jeżeli chodzi o moją drogę budowania wymarzonej sylwetki zaczęła się ona ponad 3 lata 5 lat temu ale po drodze miałem pare problemów zdrowotnych które uniemożliwiły mi dalsze dążenie do upragnionego celu i teraz po prostu nie jestem ani pokażnie zbudowany ani wyrze?biony, mam atletyczną sylwetkę, więc już po wszystkim postanowiłem ostro się za siebie zabrać Początkowo zainteresowałem się CrossFit'em ale do tego potrzebna jest duża ilość (nie oszukujmy się) drogiego i poka?nego sprzętu. Dla tego zainteresowałem się SW i kalisteniką, głównie dla tego, że nic nas nie ogranicza w trenowaniu Wystarczy tylko dobry bit na słuchawkach i jakiś plac(nawet ten dla dzieci). Liczy się tylko i wyłącznie wytrwałość w dążeniu do upragnionego celu. I to mi się podoba Czytając Wasze forum znalazłem wiele cennych porad, instrukcji jak i całych planów treningowych bardzo profesjonalnie rozpisanych (o wiele lepiej niż na nie jednej siłowni przez profesjonalnego trenera osobistego). Po tych kilku chwilach spędzonych na Tym forum jestem pewien że znajdę tu znacznie więcej pomocnych rzeczy jak i pozytywnie nastawionych ludzi. Pozdro Aggro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękne dzięki Banan. Swoją przygodę ze SW dopiero zaczynam, niestety narzekać mogę tylko na to że w moim mieście nie ma żadnego PARKU, a te dla dzieci są jedną wielką porażką ;( Puki co swoje nieudolne treningi opieram na różnego rodzaju pompkach, dipach, ćwiczeniach z czajnikiem i taśmach TRX. ćwiczę stosunkowo a efekty już są widoczne Mam nadzieję że w nowym miejscu znajdę coś lepszego i z planem treningowym który może uda mi się od Was dostać osiągnę wszystko. P.S. Jak osiągnę swoją wymarzoną sylwetkę podzielę się zdjęciami "Before & After" Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cię Aggro Oby zapał Ci nie zmalał, a na pewno znajdziesz tutaj coś co doda Ci jeszcze więcej motywacji i siły Większość z nas ćwiczy na placach dla dzieci, w Polsce mało jest miejsc, które są stworzone typowo pod SW. Tak więc nie łam się i próbuj A może nawet się zdarzyć tak, że znajdziesz kompana do treningów właśnie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapał mi nie zmaleje o to się nie boję, bo motywuje sam siebie że po mimo lepszego wyglądu ciała i sylwetki od wszystkich otaczających mnie osób w moim wieku nie można na tym po przestać i ciągle trzeba w treningu posuwać się do przodu i nie osiadać na laurach i pierwszych efektach. Co prawda to prawda ze, kumpel do treningów przydał by się by w każdym krytycznym momencie podbudował Nas słowami " 1 more " i zmusił nas do kolejnego powtórzenia Niestety Kołobrzeg to małe "stare" miasto, i nie mam tu na myśli zabytków tylko bardziej tym stwierdzeniem skłaniam się w stronę mieszka?ców. Na prawdę jeżeli chodzi o jakie kol wiek place zabaw w tym mieście jest tragedia i zapewnię Was że to słowo nawet w najmniejszym stopniu nie oddaje rzeczywistego stopnia tych placów zabaw które są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...