Skocz do zawartości
Workout Athletes

Powitanie


Rafał Popławski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez joinibox
      Dzien dobry, ja nazywam sie Fabian, konto utworzylem stosunkowo niedawno lecz grupe obserwuje troche dluzej.
      Od momentu utworzenia konta zapomnialem sie przywitac na forum dlatego robie ten wpis.
      Bardzo lubie spolecznosci takie jak ta gdzie moge znalezc mnostwo inspiracji, porad czy motywacji poniewaz sam tez lubie dzielic sie z innymi moimi doswiadczeniami i przekazywaniem wiedzy jaka zebralem na drodze treningu(byc moze komus sie przyda), a sam trenuje od 2017 roku z przerwami, regularnie od tego roku. Poczynajac od lekkoatletyki, przez silownie, a konczac na kalistenice polaczonej z silownia.
      Postanowilem takze sprawdzic sie przed kamera wiec nagralem moj pierwszy film powitalny na yt i choc nie zamierzalem robic sobie promocji na grupach(przynajmniej z poczatku) jednak postanowilem, ze zrobie wpis na tej grupie poniewaz uwazam ze spolecznosci takiej jak to moze sie to spodobac, moze ktos wyciagnie cos dla siebie z moich filmow i fajnie byloby miec jakis odzew, intergracje nawet z garstka osob, ktore zdecydowalyby sie obejrzec moje filmy. Tematyka kanalu to raczej takie luzne vlogi, pogadanki bez spiny  na tematy treningowe, dietetyczne i zyciowe z nutka humoru w zyciu nastolatka, ktory ma 18 lat(w skrocie pokazanie jak sobie radze i poczynam w sportowym stylu zycia). W pierwszym filmie powitalnym gadam longiem dosc chaotycznie bez zadnego montazu, jest to powitanie(po prostu chcialem miec film nagrany zeby miec bodziec do dzialania). Jak nagram juz pierwszy konkretny film to chcialem sie nim podzielic(oczywiscie za zgoda administacji i checi spolecznosci), moge tez podlinkowac moj film powitalny gdyby ktos chcial posluchac co tam sobie gadam.
      Zycze wam milej niedzieli i udanego treningu?.
       
    • Przez MalikFreeman
      Witam serdecznie wszystkich entuzjastów sportu:). Jestem Bartek. Postanowiłem wrócić na forum, po kilku latach przerwy. Zamierzam dzielić się swoimi doświadczeniami, treningami, postępami, przemyślaniami, jak i wpisami, z dziennika treningowego. Pozdrawiam;). 
    • Przez Dynloth
      Siemanko!
      Jeżeli właśnie do nas dołączyłeś/aś to fajnie by było gdybyś się przywitał/a i opowiedział/a coś o sobie.
      Na forum panuje przyjazna - wręcz rodzinna atmosfera, dlatego śmiało wkrocz w progi naszej rodziny zaczynając od dodania nowego tematu z przywitaniem.  
       
    • Przez Zdanek84
      Cześć wszystkim, mam na imię Marcin i od roku ćwiczę kalistenikę zainspirowany "Skazanym na trening". Na forum mam nadzieję poszerzyć swoją skromną wiedzę. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...