Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy: 26


26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj otrzymałem plan treningowy, wygląda on następującą: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 2/2/3 Pompki diamentowe na kolanach 2/2/max Pompki z nogami na podwyższeniu 2/2/max Pompki odwrotne max/max/max Pompki zwykłe 3/3/max WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 10/10/12 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/14 Mostek(plank) 30s/30s/40s Brzuszki do pozycji V 10/12/12 Scyzoryki 30s/40s/40s ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem 2/2/max Krótkie pompki z rękoma wąsko 10/10/10 Podciąganie podchwytem 2/2/max Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 3/3/3 Podciąganie nachwytem 2/2/2 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma wąsko (pełne) 2/3/3 Zwis na drążku oburącz 8s/9s/10s Podciąganie nachwytem 2/2/max Pompki na piłce 2/3/max Podciąganie nachwytem 2/2/max PI?TEK: (UDA+łYDKI) Przysiad z wykrokiem 4/4/6 Kaczy chód 20s/20s/30s Przysiady 8/8/10 Wspięcia na palce 20/20/30 Przysiady z pompką i wyskokiem 8/8/10 SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 2/2/3 Pompki diamentowe na kolanach 2/2/max Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 10/10/12 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/14 Podciąganie nachwytem 2/2/max Krótkie pompki z rękoma wąsko 10/10/10 Pompki z rękoma wąsko (pełne) 2/3/3 Zwis na drążku oburącz 7s/9s/9s Przysiad z wykrokiem 4/4/6 Kaczy chód 20s/20s/30s NIEDZIELA (Aero) Bieganie dystansowe 3x 300m. Sprinty 3x80m. Skakanka 3min. Rower 15min. Ew. Basen 1h lub 2h. Trening spontaniczny na drążkach. Oczywiście przed treningiem rozgrzewka 10/15 minut. A po treningu można się porozciągać. Przerwa między seriami 1minuta, między ćwiczeniami ok. 3minut. Wczoraj otrzymałem plan i dzisiaj zacząłem go robić. Dzisiaj wykonałem pierwszy cykl poniedziałkowy -cały, jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego treningu, jestem zmęczony czuje osłabienie klatki, tricepsów szczególnie. Najwięcej z dzisiejszego treningu wyniosłem z pompek diamentowych na kolanach, dało popalić, a jeszcze lepiej dały popalić pompki odwrotne. Przed tymi ćwiczeniami dołożyłem sobie bieg 20 minutowy bez przerwy, prędkość biegania taka aby można było rozmawiać. Wydawało mi się, że będzie za mało powtórze?, ale było idealnie dzisiaj. Jestem ciekawy czy będą zakwasy. Siłą! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiejszy trening był zwariowany: zacząłem od rozgrzeweczki, potem bieg 20 minutowy tempo tak aby można było rozmawiać, potem spacer, bo szukałem drążka aby wykonać dzisiejszy trening, znalazłem go po 30 minutach, była to bramka- wysokość dla mnie idealna na dzisiejsze ćwiczenia, ale zaś nie mogłem ją objąć całą dłonią, jednak starałem się wykonać te ćwiczenia: Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 10/10/12 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/14, kompletna klapa jakie zacząłem robić cały się ruszałem bujałem się, nie udało mi się ich zrobić, tak poprawnie, zrezygnowałem. Zacząłem robić te ćwiczonka: Mostek(plank) 30s/30s/40s Brzuszki do pozycji V 10/12/12 Scyzoryki 30s/40s/40s udało się je wykonać według planu, najgorsze jak dla mnie scyzoryki, po prostu tak mnie bolały uda, brzuch,łydki pod koniec ostatniej serii, w drugiej też było ciężko. Zrobiłem te ćwiczonka. Wróciłem do domu zjadłem kolację, o kąpałem się i zrobiłem te ćwiczonka w domu: Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 4/4/4 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 5/5/5 Zabrakło mi sił żeby je zrobić według podanej liczby powtórze?, chciałem zaznaczyć że te dwa ćwiczenia nie były w zwisie tylko byłem podciągnięty: było to podciągnięcie nachwytowe, byłem podciągnięty dlatego, ponieważ drążek jest za nisko na mój wzrost aby wykonać to ćwiczenie. Technika wszystkich ćwiczenia ma wile do życzenia. Dało popalić! Siła!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening poszedł sprawnie oprócz ćwiczenia takiego: pompki na jednej ręce na podwyższeniu, jak wysokie ma być podwyższenie? Próbowałem je zrobić przy pomocy taboretu, ale kompletnie mi nie wyszło. Wszystkie ćwiczenia zrobiłem według planu dzisiejszego. :D ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem 2/2/max Krótkie pompki z rękoma wąsko 7/4/5 Podciąganie podchwytem 2/2/max Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 2/1/- Podciąganie nachwytem 2/2/2 Nie dałem sobie rady z pompkami wąskimi powtórze? 10, zrobiłem nieco mniej. I tak jak mówiłem wcześniej ?le wykonałem ćwiczenie: Pompki z jedną ręką na podwyższeniu, w sumie nie powinienem go zaliczyć. :D Przed treningiem siłowym po biegałem troszkę szybszym tempem niż to było we wtorek i poniedziałek, bieg trwał 20 minut. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...