Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...CO TO!? :d Wpis w dzienniku Reidary!? Whaaaat!? :d Czy to znaczy że... Tak, to znaczy że jestem zdrowy i to znaczy że matury dobiegły ko?ca i proaz trzeci, to znaczy że ruszam z pompą. Koniec obijania, niedawno sko?czyłem trening. Klatka + Tric Początek standardowo z planem, pompki z nogami na podwyzszeniu 35/37/38 diamenty 30/30/25 - nie dałem już rady dipy 20/21/20 Potem się pobawiłem w Arrowy, w eksplozywne pompki. w pompki na jednej ręce z asystą, wszystko zako?czyłem wiszeniem na drązku 3x10 s. RAMIONA MI ODMAWIAJ? POSłUSZE?STWA, klatka się spompowała jak nie wiem, doje*** nie?le czuje. Chciałbym coś na tricki jeszcze, ale jedynego ćw oprocz diamentow jakie znam nie jestem ws tanie zrobic bo łokieć mnie napierdziela jak robie i w ogóle lipa z miejscem xd Kombinowałem na krześle, na stole, ale nie ma Ofc przed i po rozgrzewka i rozciąganie. To potreningowane już tylko górne partie mięśniowe, nei chciało mi się nóg rozciągać jakoś specjalnie. Jutro barki i przedramie chce dowalić, a na dzisiaj to wszystko. Kąpiel i wybijam na miasto ^^ Pozdrawiam! P.S. Czuje lekki ubytek w sile i w wytrzymałości ogólnie. Trzeba to nadgonić szybciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, miały być barki i przedramiona ale byłem na ognisku i spałem pod otwartym niebem jak Pradawni a więc nie mogę powiedzieć że się jakoś wyspałem specjalnie ^^ A zakładając że organizm potrzebuje 8 godzin snu, które nie dostarczyłem mu to nie chce go przeciążać a więc odpocznę i jutro zrobię to co miałem zrobić dzisiaj + jeszcze coś dorzuce ekstra za kare :P Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno ani drugie :( Następnym razem. Witam w ogóle :P Wczoraj nie było wpisu, bo nie robiłem jako takiego treningu a zaliczałem zaległy dzie? pompek. Mimo mało czasu jakim gospodarowałem starałem się coś wykrzesać i zrobić choć trochę tych pompek, tak żeby mieć czyste sumienie. :D Dzisiaj (niedawno zresztą sko?czyłem) robiłem barki. Rutynka od Brendana Meyersa, która Gonzo też tam kiedyś robił. Kurde, barki paliły mi żywym ogniem :D Osobiście bym tam coś jeszcze dodał, i tak zrobiłem bo pobawiłem się przy ścianie - nogi wspate o ściane i chodzę na rękach do przodu, utrzymywałem kilka sekund ciało równolegle do ziemi i wracałem no i znowu do równoległej pozycji i tak kilka razy, 2 serie. Przez pó?ną porę już nie chciałem więcej ćwicze? robić bo wszyscy domownicy spali także no. :( Jutro z kolei zgadałem się na trening z kumplem także dobije bicki i plecy + jakaś technike mam nadzieję. :> A teraz mykam spać bo jestem wyczerpany po ćwiczeniach, strzałeczka :D P.S. Problemy z łokciem zmalały o wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie poleciałem planche xD Tam mała siłka i chciałem z FL się pobawić ale nie miałem miejsca na to nawet :D Ale ogólnie trening mnie wyko?czył. Pierw szerokie podciąganie 10/10/10 Potem zabawa z hantlami Nastepnie podcianie podchwytem zamknietym 10/10/7 - z asysta pod koniec Potem trochę martwego ciągu i zabawa z lęd?wiami ogólnie No i wiosłowanie, a na koniec krótkie pompki 60/60/40. Zwykle robiłem po 100 w 3 seriach, ale tutaj już nie miałem siły na dalsza zabawe :D Zapomniałem wziąć ręcznika, bo chciałem zrobić one hand pull up z asystą, ale no już cóż. Kombinowałem z pasami czy z jakimiś łancuchami żeby zastąpić, ale ostatecznie dałem sobie spokój. :P Fajnie było przyznam, w sumie to lubie na siłce ćwiczyć. Cały spocony wychodzę, bez sił. Koszulke musiał mi kolega pomagać ściągać bo nie dałem rady :P Także dzie? spoko. Akurat się rozpadało jak byłem na siłowni to nie ma co myśleć o pójściu ćwiczyć na dwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Krakowie, zahaczyłem o empik i zdobyłem książke "Skazany na trening". Zaczytałem się trochę w drodze powrotnej busem i choć przeczytałem tylko pierwsze strony więc nie mogę nic powiedzieć o całości :P Ale mogę powiedzieć tyle, że sam wstęp mnie zaciekawił i miałem ostrą chcice na czytanie dalej, tylko że światło w busie było tak słabiutke że zwątpiłem i przestałem xD Czuje że dzisiaj poczytam. Mam dylemat czy ko?czyć Wied?mina czy czytać to :P Krótki trening z racji pó?nego powrotu do domu. Pompki muay thai - 3 serie nie wiem jaka ilośc. Nie duża w każdym razie, czuje że opadłem troszkę na sile. Robiłem do wyko?czenia. Pompki w staniu na rękach - też słabiutko. Problemy miałem zrobić 5, ale robiłem ile mogłem. Potem próby stania na rękach. Raz wychodzi, raz nie. Przeważnie jest to jakieś 5 sekund stania w miejscu. Cięzko mi złapać balans, ale bede pracował. Jutro poważny trening, także Scy, bierz się do roboty też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...